Home Analiz Ethereum (ETH) fiyat analizi: ETH / USD Tekrar 160 Test Edebilir

Ethereum (ETH) fiyat analizi: ETH / USD Tekrar 160 Test Edebilir

0
Ethereum (ETH) fiyat analizi: ETH / USD Tekrar 160 Test Edebilir
  • ETH / USD şuanda düşüşte fakat yukarı çıkmak için direniyor
  • DeFi protokol hack olayından sonra uzun vade için sıkıntı olabilir.

Ethereum Fiyat analizi, şuanda ETH 181.80 doları düzeltme kabul edersek 190.00 dolardan düştü buralara. İkinci hacimli büyük kripto para olan Ethereum Pazar günü 176.55 $ ‘a düştü ama o günden beridir yükselişe doğru harekete çıktı. Ethereum piyasa değeri 20.4 Milyar Dolar iken günlük 18.9 Milyar Dolarla işlem görüyor.

ETH / USD Teknik Görüntü Analizi

Günlük grafikte ETH / USD SMA100’ün altına 184.50 $ seviyesinden geriledi, ancak yine de 13 Mart’tan bu yana yükseliş eğilimi içinde. Kritik destek, yukarı yönlü trend çizgisi (şu anda 166.00 $) tarafından yaratılmasına rağmen, ETH ayıları gözlerini trend çizgisine koymadan önce 172.00 $ (günlük SMA200) geçmek zorunda kalacaklar. Bir kez bozulduğunda, satış günlük SMA50’ye 159.60 $ ve psikolojik 150.00 $ ‘a kadar uzatılabilir.

Artan yönde, günlük SMA100’ün (184.50 $) üzerinde sürdürülebilir bir hareket 190.00 $ ‘a çıkacak. Bu alan ETH boğaları kırmak için sert bir somundur; ancak, bir kez temizlendiğinde, psikolojik 200,00 $ ‘a odaklanacaktır.

ETH / USD günlük grafik

ETH / USD

DeFi Hack Olayı Ethereum’u Etkiler mi?

Bu hafta sonu yaşanan talihsiz hac olayından sonra herkes dönüp ETH’ye baktı. Fiyat Nşuanda normal seyrinde devam edecek gibi fiyata herhangi bir olumsuzluk yansımadı tabi uzun vadede neler olabileceğini şu anda kestirmek biraz zor. Hafta sonu yapılan Lendf platformunun hackinden 25 Milyon Dolar Çaldırlar.

Bu projeler Ethereum blok zincirine dayanmakla birlikte, sorunları ETH fiyatını şu ana kadar etkilememektedir. CE Zhu, olayla ilgili şunları kaydetti:

DeFi protokollerinin sc saldırıları yapısal olarak yükselmişse, genellikle Ethereum’u daha az anlayanlardan daha fazla anlayanlara ETH akışını içerirler?

Bununla birlikte, DeFi platformunun ortalama kullanıcılarının, projelerin düşük güvenliği veya akıllı sözleşme geliştiricilerinin yetersizliği nedeniyle paralarını kaybetmeleri, uzun vadede sektöre zarar verebilir. Diğer şartlar sabitken (@ ceterispar1bus) Bu durum zorlaştırır göre cryptocurrency sıradan insanların güvenini kaybeder ve güvensiz olarak sanayi görüyoruz olarak toplu olarak kullanılması.

Bu neden yükseliş olsun? ETH zaten ezici bir şekilde bu insanların elinde yoğunlaşmış durumda. UX hala korkunç ve ortalama joe’nun karmaşık ürünlere para kaybetmesi benimsemeyi tam olarak teşvik etmiyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here