Home Analiz Ethereum (ETH) Analiz ve Güncel Gelismeler

Ethereum (ETH) Analiz ve Güncel Gelismeler

0
Ethereum (ETH) Analiz ve Güncel Gelismeler
ethereum

Ethereum, ABD Doları karşısında 138 dolar ve 140 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde devam edemedi. Sonuç olarak, ETH fiyatı 130 $ ‘ın altına düştü ve şimdi düşüş bölgesinde işlem görüyor.

Ethereum% 8’den fazla düştü ve ABD Doları karşısında 128 dolarlık desteği kırdı. 140 dolarlık bölgenin yakınında fiyat reddedildikten sonra önemli bir düşüş yaşandı. Saatlik grafikte 129 dolara yakın dirençle oluşan bir düşüş eğilimi çizgisi var Bitcoin fiyatı da% 5’ten fazla düştü ve şimdi 6.000 $ seviyesinin çok altında işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta Ethereum’da ABD Doları karşısında 140 $ ve 145 $ direnç seviyelerinin üzerinde güzel bir iyileşme gördük. ETH fiyatı 150 $ seviyesini bile kırdı, ancak daha yüksek bir seviyeye ulaşamadı.

154 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat yeni bir düşüşe başladı. 140 $ ve 138 $ destek seviyelerinin altında bir kapanış vardı ve bu daha sonra boğalar için önemli bir engel oluşturdu.

Fiyat şimdi 130 dolarlık destek ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Düşüş sırasında, saatlik grafikte 132 dolara yakın destek ile büyük bir yükseliş trend çizgisinin altında bir kırılma oldu

Eth chart

Ethereum, 120 dolarlık destek alanını test etti ve şu anda 137 $ ‘dan yüksek seviyeye 120 $ düşük seviyesine kadar son düşüşün% 23.6 Fib geri çekilme seviyesine yakın kayıpları birleştiriyor.

Aşağı yönde, ilk destek 120 $ seviyesine yakın. Ayılar 120 dolarlık desteği temizlemeyi başarabilirse, fiyat düşmeye devam edebilir. Anında destek 112 $ seviyesine yakındır, bunun altında fiyat 105 $ desteğe doğru düşecektir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here