Home Analiz En İyi 3 Fiyat Tahmini Bitcoin, Ethereum ve XRP: Ethereum En Yüksek Seviyeyi Kırarak 2000 Dolara Çıkmayı Planlıyor

En İyi 3 Fiyat Tahmini Bitcoin, Ethereum ve XRP: Ethereum En Yüksek Seviyeyi Kırarak 2000 Dolara Çıkmayı Planlıyor

0
En İyi 3 Fiyat Tahmini Bitcoin, Ethereum ve XRP: Ethereum En Yüksek Seviyeyi Kırarak 2000 Dolara Çıkmayı Planlıyor
  • Grayscale 590 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldıktan sonra BTC / USD yavaş yavaş 40.000 dolara yükseldiğini görüyoruz.
  • Ethereum, önce ETH fiyatı 1.350 $ dolara çıktı Sonra Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.430 $ dolara yükseltti.
  • Ripple XRP fiyatı 0,3 doların üzerine çıktı, ancak 200 SMA’nın üzerindeki kapanış ile günü ani yükselişi 0,4 dolara çıkarabilecek..

Ethereum, kripto para birimi fiyat hareketine öncülük ederek Bitcoin’in spot ışığını çalmış gibi görünüyor. Öncü altcoin ETH, 1.350 $ ile Ocak ayının zirvesini aştıktan sonra 24 saat içinde % 17 arttı. Şimdilik, tüm gözler Ethereum’un üzerine ETH ATH yani tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1410 Doları kırarak yeni ATH en yüksek seviye olan 1430 Dolara ulaştı.

Öte yandan Bitcoin , Grayscale Investments’ın 590 milyon dolarlık ek BTC satın almasının ardından 40.000 $ ‘lık kazançlar için yükseliş trendini yeniledi . Benzer şekilde, Ripple inatçı direnci XRP fiyatı 0,3 dolardan kırdı ve 0,4 dolara kadar bir etap için hazırlanıyor gibi görünüyor .

Boğa piyasasında yükselen devam Diğer altcoins olan Litecoin Fiyatı % 15 kadar, % 10 kadar VeChain, NEO% 12 yukarı ve Huobi Jetonu% 12 kadar. Kripto varlıklarının geri kalanı nispeten yeşil, belki de Bitcoin’in Ethereum rallisine katılmasını ve yükselişlerini hızlandırmaya yardımcı olmasını bekliyor.

Bitcoin, 40.000 $ Doğru Yükseliş Trendine Devam Ediyor

Bitcoin, Ethereum’un ayak izlerini takip ederek 37.000 $ ‘ın üzerindeki seviyelere ulaştı. BTC’nin fiyat hareketini 40.000 $ ‘a uzatması için 38.000 $’ lık direnç kırılmalıdır . Göreceli Güç Endeksi, orta hattın üzerinden geçtikten sonra yükseliş eğilimini doğruluyor gibi görünüyor.

Grayscale’in ek Bitcoin satın alması, uzun vadeli yatırımcıların ve kurumsal alıcıların BTC’ye güvendiğini ve yeni rekor seviyeler için baskı yaptığını gösteriyor. Arka rüzgar devam ederse, Bitcoin Fiyatı için 40.000 dolarlık bir tahmin ihtiyatlı olacaktır. 4 saatlik grafikteki bir flama deseni , amiral gemisi kripto para biriminin kısa vadede BTC’nin 50.000 $ dolara yükselebileceğini gösteriyor.

Diğer taraftan, potansiyel kayıpları önlemek için 37.000 $ ‘lık destek tutulmalıdır. 50 Basit Hareketli Ortalama 100 SMA’nın altında geçtikten sonra 4 saatte bir ölüm çapraz modeli meydana geldi. Bu, Bitcoin’in henüz tehlikeden çıkmadığını gösteriyor; dolayısıyla genel baskı artabilir ve fiyatı düşürmeye zorlayarak BTC fiyatı 34.000 $ ‘ı yeniden ziyaret edebilir.

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı yeni ath 1430 Dolar

Ethereum, bildirildiği gibi , kripto para piyasasında fiyat hareketine liderlik ediyor. 1.350 $ ‘ın (son ytd yüksek) üzerine çıkmasının yanı sıra, Ether, 1.410 Dolarlık en yüksek seviyesini kırarak ETH Fiyatı 1430 dolara ulaştı. Bu seviyenin üzerinde ticaret yapmak, kazançları yeni rekor seviyelere doğru doğrulayacaktır.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasına (MACD) bir bakış, beklenen yükseliş trendine güvenilirlik katıyor. Teknik gösterge, bir trendin yolunu izleme eğilimindedir ve momentumunu hesaplar.

Bu arada, Ocak ayının başından bu yana ilk kez aynı zaman dilimi içinde yükselişe dönüyor gibi görünüyor. 12 günlük üstel hareketli ortalama, 26 günlük üstel hareketli ortalamanın üzerine çıktıkça, yükseliş dürtüsü ihtimali önemli ölçüde arttı.

Ethereum, günü 1.400 doların üzerinde kapatamazsa, fotoğrafa bir düzeltme gelebilir. İlk temas noktası 1.350 dolar olacaktır (eski direnç). Bu seviyedeki destek, kayıpların tamamen önlenmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, fiyat kesilirse, Ethereum düşüş ayağını 1.300 dolara kadar uzatır (müthiş destek).

Ripple 0,4 Dolara yükselişe hazırlanıyor

XRP / USD, geçen hafta Pazartesi günkü bozulmadan bu yana ilk kez direnci 0,30 $ ‘a düşürdü. Artış, 18 Ocak’ta tartışıldığı gibi, fiyatın 50 SMA’nın üzerindeki günü kapatmasının ardından doğrulandı .

Bu arada, sınır ötesi token, bu yükseliş trendini 0.4 $ ‘a çıkarma misyonunun ortasında 0.307 $’ dan dalgalanıyor. 200 SMA’nın üzerindeki günlük kapanış, fiyat hareketine güvenilirlik katacaktır. Öte yandan, 0,3 doların üzerinde daha yüksek destek oluşturmak, boğaların 0,4 dolarlık orta vadeli engele odaklanmasına yardımcı olabilir.

RSI’nin, XRP 200 SMA’nın üzerine çıkmadığı sürece mevcut yükseliş trendinin buhar kaybedebileceğini öne sürdüğünü belirtmekte fayda var. 0,3 doların altındaki düzeltme, 0,25 dolara doğru bir kazanç düzeltme egzersiziyle sonuçlanabilir. 50 SMA ve 100 SMA’nın satış baskısının bir kısmını emmesi muhtemeldir, belki de Ripple’ın 0,25 dolara düşmesini önleyebilir .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here