Home Analiz Bitcoin, Temel Teknik Seviyede Kötü Bir Red ile Karşı Karşıya Geldi; Bunun Anlamı

Bitcoin, Temel Teknik Seviyede Kötü Bir Red ile Karşı Karşıya Geldi; Bunun Anlamı

0
Bitcoin, Temel Teknik Seviyede Kötü Bir Red ile Karşı Karşıya Geldi; Bunun Anlamı

Bitcoin, son erimesini takip eden günlerde 8.000 $ ‘dan 3.500 $’ a kadar bir miktar yan ticarete girdi. Bu yoğun selloffun ardından meydana gelen toparlanma, kriptoyu o zamandan beri işlem gördüğü 5.000 $ ‘ın altına indirdi.

Şimdi son selloff’un karşılaştırmalı kripto para birimini kritik bir destek bölgesinin alt sınırının altına düştüğü görülüyor ve bu seviyenin yeniden test edilmesi ciddi bir reddedilmeye yol açıyor.

Bu, BTC’nin önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha da olumsuz göreceğini gösteriyor.

Bitcoin Ne Yapmaya Çalışıyor

Yazma sırasında, Bitcoin , bugünkü 5.350 dolarlık yükselişin % 1’inin biraz altında işlem görüyor. bu bölge.

Daha da önemlisi, bu seviyedeki ret, bunun yeni kurulan ticaret aralığının üst sınırı olduğunu ve kripto para biriminin yaklaşık 5.000 dolar civarında kayda değer bir destek bulduğunu doğrulamaktadır.

akın vadede, hem boğaların hem de ayıların bir çıkmaza girdiği görülüyor; Bitcoin, piyasa katılımcıları bir miktar ivmeyi katalize etmeye çalışırken, limboda sıkışmış durumda.

Önümüzdeki günlerde eğilimlerinin, yarın yeniden açıldığında ABD hisse senedi piyasasının nasıl işlem yaptığına bağlı olması güçlü bir olasılıktır, eğer boğalar borsada meydana gelen muazzam ivmeyi uzatabilirse Bitcoin için olumlu bir şey olabilir. Geçen Cuma.

BTC için Bu Önemli Seviyede Büyük Reddi Sorunu Olabilir mi?

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Teddy, son bir tweet’te, kriptonun önceki bir anahtar destek seviyesindeki son reddetmesinin , bir sonraki şey için sorun çıkarabileceğine inandığını açıkladı .

“Bitcoin: Bunu fark ettim. 270+ gün önce bir kanal oluşturduk 1) Fiyata saygı duyulan destek ve direnç iyi 2) Fiyat çıktı 3) Destek olarak direnişin yeniden test edilmesiyle sefil bir şekilde başarısız oldu 4) Destek şimdi direnç mi? Bir ders kitabının reddi gibi görünüyor ”dedi.

Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketleri büyük ölçüde geleneksel piyasalara bağlı olsa da, trader’ların önümüzdeki günlerde borsadaki eğilimi kavrayacak kadar yan ticaret yapmaya devam etmesi muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here