Home Analiz Bitcoin, Ripple, Ethereum Fiyat Analizi: BTC 25000 Dolara Düşebilir

Bitcoin, Ripple, Ethereum Fiyat Analizi: BTC 25000 Dolara Düşebilir

0
Bitcoin, Ripple, Ethereum Fiyat Analizi: BTC 25000 Dolara Düşebilir
  • Bitcoin, 25.000 $ Dolar’lık düşüşle simetrik bir üçgen desen oluşumuna tepki veriyor.
  • Ethereum, 1.200 $ ve 1.100 $ ‘a düşme eşiğinde, özellikle yükselen paralel kanal desteği kırılırsa.
  • Konsolidasyonda Ripple ancak günü 50 SMA’nın altında kapatırsa 0,25 $ ‘a düşebilir.

Joe Biden’in açılış arkasında bize eski Cumhurbaşkanı Donald Trump ulusal olayını hatırlatıyor. Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı Çarşamba sabahı düşüşün dışında nispeten sessiz kaldı.

Küçük bir düşüş oldu, BTC’nin desteği 34.000 $ dolarda yenilediğini gördü ve Grayscale Investments’ın varlıklarını 8.000 BTC daha eklemesine neden oldu .

Yazım sırasında, kripto para piyasası, Ethereum, Aave ve Cosmos gibi seçilmiş varlıkların bu sırayla % 7,% 10 ve% 10 oranında kaymasıyla hızla düşüşe geçiyor. Benzer şekilde, Bitcoin 40.000 $ ‘ın üzerine çıkmadan önce başka bir dip (daha yüksek) arayışına girmiş görünüyor.

Bitcoin Düşüş Eğilimi Gei döndü

BTC / USD fiyat analizinde, simetrik bir üçgen çöküşünü teyit etme sürecinde. 4 saatlik grafik, bir dizi ardışık tepe ve dip noktasını birbirine bağlayan yakınsayan eğilim çizgileri ile grafik modelinin oluşumunu gösterir.

Genel olarak, eğilim çizgilerinin tepe olarak adlandırılan yaklaşık olarak eşit bir noktada kesişmesi beklenir. Simetrik üçgen desenleri, bir kırılma veya bozulma öncesinde konsolidasyon dönemlerini vurgular.

Yükselen trend çizgisinden bir bozulmanın meydana geldiğini ve bir düşüş trendinin başlangıcını belirlediğini not etmeye yardımcı olur. Öte yandan, azalan trend çizgisinde bir kırılma olur ve bir yükseliş trendinin başlangıcını gösterir.

Simetrik üçgenler, kırılma veya bozulma için esas olarak en yüksek noktadan desenin en düşük noktasına kadar ölçülen kesin fiyat hedeflerine sahiptir. Örneğin, grafiğin bozulması onaylanırsa, Bitcoin 25.000 $ ‘a düşmenin eşiğinde olabilir.

Bitcoin analizinde, zaten iki temel destek seviyesini, 34.000 $ ve 33.000 $ kaybetti . Bir sonraki geçici destek 32.000 $ ve 200 Simple Moving Average. Akılda tutulması gereken diğer hayati seviyeler 30.000 $ ve 28.000 $ ‘dır.

Ethereum, düşüşler devam ederken kritik desteği test ediyor

Ethereum fiyat analizinde, kripto para piyasasını kasıp kavuran bir düşüş rüzgarına yakalandı. Görünüşe göre çok büyük olan genel yük baskısı, Ethereum’un 1.446 dolarla rekor seviyeye ulaşmasından ancak 48 saat sonra geldi.

Bu arada, en düşük direnç yolu, özellikle Ether yükselen kanalın orta sınır desteğini kaybettikten sonra aşağı doğrudur. Şimdilik dikkatler kanalın alt kenarını ve 4 saatlik grafikte 50 SMA’yı savunmaya çevrildi.

İtici güç gelirse ve düşüş ayağı yukarıdaki kritik seviyeleri aşarsa, Ethereum’un 200 SMA’yı 1.200 $ ‘dan yenilemesi muhtemeldir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Farklılığı veya MACD, kötümser görünüme güven katar.

Bu teknik gösterge, bir trendin yolunu izler ve momentumunu ölçer. 26 günlük üstel hareketli ortalamanın altında 12 günlük üstel hareketli ortalama geçişi ile yazı yazarken düşüş eğilimi gösterdi. Düşüş dürtüsü ihtimali önemli ölçüde arttı.

Daha önce tartışılan iyimser görünüm , Ethereumanalizinde, 50 SMA’nın üzerinde kalırsa geçerli olacaktır. Kanalın orta sınırının ötesindeki fiyat hareketi, daha fazla satın alma emri gerektirecek ve ETH’yi 1.400 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru çekecektir.

Dalgalanma konsolidasyonu kırılma noktasına yaklaştı

XRP analizinde, 100 SMA’da desteğini kaybettikten sonra 0,284 dolardan işlem görüyor. Özellikle Bollinger bantlarının orta sınırının altında dans eden fiyatla birlikte, genel gider baskısı yakın vadede artacaktır.

Göreceli Güç Endeksi orta çizginin altında kayıyor ve 0,25 $ ‘ı izleyerek düşüş trendini doğrulayabilir. Olarak fark Bollinger bantları sıkmak, bir koparma veya arıza yaklaşırken.

.

Ripple analizinde , 50 SMA, 100 SMA ve Bollinger bandı orta sınırının oluşturduğu izdihamın üstündeki zemini geri kazanırsa, düşüş görünümü pencereden atılacaktı . XRP, 0,3 doların altında işlem gördüğü sürece ormanda kalacak ve zarara duyarlı olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here