Home Analiz Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yatırımcılar BTC’de Fiyat Artışını Bekliyor

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yatırımcılar BTC’de Fiyat Artışını Bekliyor

0
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yatırımcılar BTC’de Fiyat Artışını Bekliyor
  • BTC yatırımcıları kripto para borsalarından para çekiyorlar.
  • BTC / USD, yaklaşmakta olan bir atılımın açık bir işareti olmadan sıkı bir aralıkta kilitlenmiştir.

Borsalardan Paralar Çekiliyor

TokenAnalyst yapılan istatistiklere göre, Bitfinex Borsasındaki hesaplarda Bitcoin (BTC) miktarı son ayda 66.000 miktar azaldı. Bu düşüş, Bitcoin Analizi Mart ayı ortasında, Blockchain’nin ilk kripto parası olan Bitcoin fiyatını 4.000 doların altına çekmek istiyorlar.

Özellikle Bitfinex, trader’lar dijital varlıklarını borsadan aldıkları için BTC çıkışını son haftalarda gören tek borsa değil. Bununla birlikte, platformların çoğu küçük kayıplarla kaçarken, Poloniex BTC varlıklarını artırmayı başardı.

Bu yönelme, Bitcoin (BTC) kullanıcılarının halvingten önce bir fiyat artışı beklediklerini ve varlıklarını güvenli uzun süreli depolama için borsalardan aldıklarını gösterebilir.

BTC / USD Teknik Görüntü

BTC / USD Teknik Analiz

Üst üste beşinci günlük Doji, atılımın hemen köşede olduğunu gösteren açık bir işaret. BTC / USD Fiyat analizi, 11 Nisan’dan bu yana yukarı yönlü 7.000 $ ve aşağı yönlü 6.700 $ ile sınırlı dar aralıkta işlem yaparken, her iki yönde de kırma girişimleri ortaya çıktı. Yazım sırasında, BTC / USD fiyat analizi, Salı gününden bu yana çoğunlukla değişmeden 6.850 $ ‘dan el değiştiriyor.

Bitcoin Analizi yaparken BTC boğaları , teknik görüntüyü toparlamak için güçlü direnç noktasının üzerindeki BTC fiyatı 7,000 – 7,150 bu alanı geçmeleri gerekiyor. Bu alan, yüksek seviyeden Nisan 2020’den beri aşağı yönlü hamleleri var. Günlük SMA50,% 50 Fibo geri çekilmesi dahil olmak üzere güçlü teknik seviyelerle doludur. Direnci kırıdktan sonra 7.500 dolar hedefi var.Bu dirençler Nisan başından beri var.

Aşağıya bakacak olursak, güçlü destek 13 Nisan’ın en düşük seviyesi olan 6.600-6.500 $ bizim destek noktalarımız. Ayrıca yukarıda belirtilen hareket için% 38.2 Fibo retraksiyonu ile güçlendirilmiştir. Aşağı doğru bir kırılımda, satış 6.000 dolara kadar sarkar. Kritik destek, haftalık SMA200 ve% 23.6 Fibo geri çekilmesinin güçlü destek alanı olan Bitcoin fiyatı 5,650 dolar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here