ZRX Fiyat Tahminleri: 2020, 2025, 2030 ZRX Güncel Gelişmeleri Ve Yorumları

ZRX (0x) Nedir?

ZRX, merkezi olmayan borsaların oluşturulmasını kolaylaştıran Ethereum Blockchain üzerinde açık bir protokoldür. Protokol, Merkezi Olmayan Değişim (DEX) ile çalışırken güvenilirliği artırarak işlem tıkanıklığını azaltmayı amaçlamaktadır.

Bu protokol ile yatırımcılar, akıllı sözleşmeler yoluyla merkezi olmayan borsayı kullanabilir. 0x platformu, tüm varlıkların gelecekte kendi tokenları olacağını iddia ediyor. Yüzlerce hatta binlerce jeton değişimi ancak güvenli bir platform aracılığıyla mümkündür.

Platform, kripto değişimi, veri depolama, tahmin pazarı ve çeşitli diğer kullanım durumları gibi çoklu geliştirme görevleri için kullanılabilir. 0x ticaret piyasası değeri hızla büyüyerek Ocak 2018’de 1 milyar doları aştı.

Protokolün ana hedefi,  kendi merkezi olmayan ekonomileriyle yeni projeler oluşturarak merkezi borsalar dönemini sona erdirmektir .

ZRX Fiyat Tahmini: 2020’de ZRX Fiyatı

23 Aralık 2020 itibariyle ZRX’in cari fiyatı 0.357432 $ ‘dır ve verilerimiz varlık fiyatının düşüş hareketine geçtiğini gösteriyor. Bu, Temmuz ayında görülen yükseliş trendini takip ediyor ve Ağustos sonunda zirveye ulaştı.

0x yükselen bir eğilim gösteriyor, ancak düşüş hareketinin ışığında, benzer kripto paralar mevcut hareketlerine ve popülerliğini kaybedeceğine inanıyoruz.

Blokchaintr olarak, kullanıcılarımızın ZRX’in gelecek için kötü bir portföy eklenmesi olup olmadığına karar vermesine yardımcı olan iyi bir Öğrenmeye dayalı özel bir algoritma kullanır. 

Bu tahminler, hacim değişiklikleri, fiyat değişiklikleri, piyasa döngüleri, benzer madeni paralar gibi birkaç değişkeni hesaba katar.

Sistemimize göre, varlığın gelecekteki fiyatının bir yıl sonra 0,410 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Bu, bu varlığın potansiyel olarak portföyünüze yeni bir ekleme olarak uygun olduğu anlamına gelir, ancak piyasa fiyatındaki istikrarsızlık risklerle birlikte gelebilir.

ZRX Fiyat Tahmini: 2020 için 0x fiyat tahminlerine ilişkin kararımız

ZRX topluluğu şu anda ABD kullanıcıları artık bir Visa kart sayesinde 0x satın seçeneği sunulur olarak genel bakıyor Binance ABD’dekilere yeni özellik bu yılın başlarında piyasaya sürdü.

 0x protokolü, birkaç farklı ürün ve hizmet için merkezi olmayan borsaların oluşturulmasına izin verecek olan protokolünün ikinci versiyonunu başlatmak için bile hazırlanmıştır.

Geliştiricileri için mevcut yeni yasal kaynaklarla ZRX, 0x protokolünden kaynaklanabilecek yasal sorunları daha iyi anlayacaktır. 

0x ekibinin stratejik hukuk danışmanı Jason Somensatto, ZRX topluluğunun sağlam bir yasal wiki ve kütüphane oluşturmak için tüm yasal sorun sorgularını ve planlarını göndermesini istedi . 

Bu gelişmeler, 0x’i kademeli olarak daha iyi bir yatırım pozisyonuna götürmeyi ve nihayetinde ZRX fiyatı 2020’nin sonunda 0,410 $ ‘lık bir fiyata ulaşmasını hedefliyor.

Buna rağmen, geçen ay aşağıdaki TradingView özet görüntüsünde gösterildiği gibi çok az hareket görülmüştür:

2020’de ZRX Fiyat Yorumu

ZRX, 2020 boyunca sunulan uyumluluk sorunlarından kaçınmada başarılı olabilir; burada dApp’ler, benzersiz ekosistemindeki tüm düzenlemeleri takip ederek çalışmalarını sağlar. 

Hatta, çalışmalarının ekosistemin farklı alanları üzerindeki etkisini ölçmek için veri altyapılarını oluşturmayı bile hedefliyorlar. 

Araştırma ekibi, ağ ekonomisi, pazar tasarımı, ölçeklendirme için en son kriptografi uygulaması ve ağ ekonomisinin yenilikçi alanlarını takip ediyor. Tüm bu alanlar kapsanabilirse, 0x, en yüksek ZRX fiyat potansiyeline sahip başarılı bir kripto para birimine dönüşebilir.

2025’te ZRX Fiyat Tahmini

ZRX, büyük harf kullanımı merdiveninde üst sıralara çıkabilir. 5 yıl içinde, ortaklıklar ve entegrasyonlar yüksek olacak ve bu da onu kullanıcı dostu bir dijital varlık haline getirecek.

5 yıllık bir zaman diliminde, 0x fiyatı, yüksek benimseme oranı nedeniyle ortaya çıkabilecek potansiyele sahip ZRX 2025’te 9,125 dolara ulaşabilir. Şunları yapabilirsiniz BTC için ZRX dönüştürmek  CoinSwitch en iyi oranda.

2030’da ZRX Fiyat Tahmini

2030’a gelmek için yaklaşık on yıl var. ZRX’in geleceği, dünyanın dört bir yanından en büyük finans kurumlarıyla sayısız entegrasyon ve ortaklıktan geçerek rakiplerinin önüne geçebileceği için kayda değer olabilir. 2030’a gelindiğinde, fiyat potansiyeli beklenenden çok daha fazla olduğundan, 0x 2030 fiyatı fiyatı 15 dolara ulaşabilir.

ZRX Fiyat Tahmini: ZRX 2020’de iyi bir yatırım mı?

ZRX fiyatları, 0x platformunun desteklediği teknoloji için kullanıcı talebine bağlıdır. Daha fazla kullanıcı yenilikçi protokole geçtikçe, jetonun dahili değeri sürekli olarak artar. Bu projenin güçlü ve zayıf yanlarını ele alalım:

  • Aktif olarak kullanılan teknolojidir.

ZRX protokolü halihazırda 14 farklı merkezi olmayan uygulama tarafından kullanılmaktadır. Radar, Paradex, Ethfinex, Veil, dEX, Lake Trade ve daha fazlasını içerir.

  • Oldukça umut verici bir niş işgal ediyor.

0x, merkezi olmayan borsalar oluşturmak ve varlık belirteçleri için alternatif bir seçenek sağlamak için kullanılır. Bu gelecek vaat eden piyasa, milyarlarca dolarlık bir kapitalizasyona sahip.

  • Değişimlerin çalışma şeklini iyileştirmek için yeni bir yaklaşım sunar .

Kullanıcılar daha az komisyon öder ve bilgisayar korsanlığına ve keyfi yasaklamalara karşı daha iyi korunan hesaplara sahiptir. 

Ethereum’a dayalı olarak oluşturulan tüm yeni belirteçler, 0x üzerinde çalışan sitelerin listesinde otomatik olarak görünür. Bu, protokol Ethereum akıllı sözleşmeleriyle senkronize edildiği için mümkün hale geldi. Aşağıdaki dış tahminleri ele alalım:

1. Beincrypto 0x 2020 Fiyat Tahmini ZRX 1 Dolar Olur mu?

Kaynak, ZRX fiyatının düşeceğini tahmin ediyor. Beincrypto 0x 2020 Fiyat Tahmini , 0x kripto para birimi 0,1 $ fiyatına geri dönebilir .

Cüzdan yatırımcısı 0x 2020 Fiyat Tahmini

Cüzdan yatırımcısı öküz fiyatının yakında düşeceğini iddia ediyor. Önümüzdeki yıl için tahminlerde önemli bir değişiklik yok. 2020’de madeni para 0.11 dolara mal olacak. 5 yıl içinde 0X fiyatı 0,27 $ değerinde olacak.

3. Trading Beasts 2020 İçin Fiyat Tahmini

2020’nin sonunda, 0x kripto para biriminin ortalama oranı 0,25 ila 0,37 dolar olacak. 4. 2020 – 2025 için Dijital ZRX Coin Fiyat Tahmini.

Digitalcoin kaynağı, 0x kripto yatırımı için oldukça olumlu bir oran öngörüyor . 2020’de işlem oranı 0,301 dolara yükselecek. 2025’te 0x fiyatı iki kez artarak 0,665 dolara çıkacak. Gelecek vaat eden teknoloji, güçlü bir geliştirme ekibi ve Ethereum ile iletişim, token’ın popüler olmasını beklememizi sağlıyor.

Yine de oranlarında bir artış bekliyoruz. Tahmini ortalama fiyat 0,2 ABD dolarıdır. Altcoin’in fiyatı tamamen Bitcoin’in fiyatına bağlı olabileceğinden, madeni paranın fiyatının uzun vadeli tahmini tamamen güvenilir görünmüyor.

ZRX’in potansiyeli var mı?

ZRX’in değeri nedir?

Coinbase’de bulunan 0x, Ocak 2018’de 2,53 $ ‘dan Mart 2020’de 0,15 $’ a büyük bir düşüş eğilimi gösterdi. İstikrarlı düşüşte fiyatlar 0.377432 $ ZRX’e düştü, ancak gelecek için potansiyel işaretleri gösteriyor. Banka faiz oranlarının düşmesi beklenirken 1 dolar seviyesine istikrarlı bir tırmanış.

ZRX, düşük olan pazarda 53. sırada yer alıyor, ancak ufukta yükseliş ivmesi işaretleri görüldüğünde, 2020 sonu yükselişte 0x görebilir. 26 Ekim 2020 itibariyle, Piyasa Kapitalizasyonu 280,786,005 ABD Doları, 24 saatlik Piyasa Hacmi 37,450,968 ABD Doları ve Dolaşımdaki Arz 743,937,911 ZRX Toplam Arzın bir milyar ZRX’idir.

ZRX’e yatırım yapmalı mıyım?

ZRX, çalışmalarının kripto ekosistemindeki birçok farklı alan üzerindeki etkisini ölçmek için veri altyapılarını öncelikli olarak inşa etme hedefine sahiptir. 

Bunu akılda tutarak, ZRX dünyadaki sorunların nasıl ortaya çıktığına bağlı olarak yıl içinde gelişebilir – ör. COVID-19, negatif faizli bankalar, vb. Dünya nakitsiz ödemeler ve kripto finans yönünde devam ederse XRP sec davasının sonuçları da kripto para piyasasını etkiyelecek olursa düşüşler hep olacaktır.

Ama önümüzdeki yıllarda ZRX İyi bir yatırım olarak önümüzdeki yıllarda fiyatı konusunda net olmamak kaydıyla yükselişler hep olacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

47BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
26,106,420
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 25 January 2021 03:22

En Son Haberler

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...

Chainlink 2021’de Ne Kadar Olacak? Link Fiyat Tahmini Ve Uzman Yorumları

Kripto para dünyası genişlemeye devam ederken, geleneksel finans dünyaları ile kripto para birimleri arasındaki boşluğu kapatmak için yeni ve ilginç projeler ortaya çıkıyor. Böyle bir...
bitcoinBitcoin
33,209.00 $
33,209.00 $
2.75%
ethereumEthereum
1,438.90 $
1,438.90 $
13.43%
rippleXRP
0.278932 $
0.278932 $
1.82%
litecoinLitecoin
144.99 $
144.99 $
3.87%
eosEOS
2.75 $
2.75 $
0.25%
tezosTezos
3.11 $
3.11 $
2.37%
chainlinkChainlink
25.44 $
25.44 $
6.03%

Benzer Haberler

Ethereum 2021’de Neden Bitcoin’den Daha Hızlı Yükseliyor?

Ethereum, bu yılın başından bu yana fiyatı yaklaşık 750 dolardan iki katına çıkarak Salı günü 1.400 doların üzerine çıktı. Bu, pazar lideri Bitcoin'in 29.000 $...

Eski İMF Baş Ekonomisti: Hükümetler Bitcoin’in Gelişmesine İzin Vermeyecek

Harvard Ekonomi Profesörü ve Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) eski Baş Ekonomisti Kenneth Rogoff, hükümetlerin Bitcoin'in büyük ölçekte gelişmesine izin vermeyeceğine inanıyor. "Yönetmelik gelecek. Hükümet kazanacak"...

Kripto Para Nedir? İşte Bilmeniz Gerekenler Kripto Para Klavuzu

Kripto para birimleri, mal ve hizmet satın almanıza veya bunları kâr için takas etmenize izin verir. İşte kripto para biriminin ne olduğu, nasıl satın alınacağı...

Ethereum (ETH) Nedir? Ethereum (ETH) Nasıl Çalışır? Neden Ethereum’a Yatırım Yapılır?

Ethereum Nedir? Neden Ethereum'a Yatırım Yapılır? Dijital paraların gelişmesiyle her alanda hemen hemen Ethereum adını duymuşsunuzdur. Bu yazımızda Ethereum ile sıkça sorulan Ethereum Nedir? Ethereum...