Home Kripto Kılavuz Zcash Fiyat Tahmini: Zero Cash Gelecek Tahminleri Ve Analizleri

Zcash Fiyat Tahmini: Zero Cash Gelecek Tahminleri Ve Analizleri

0
Zcash Fiyat Tahmini: Zero Cash Gelecek Tahminleri Ve Analizleri

Zcash: Zero Cash Tahminleri

Blockchain devrimi, yatırımcılara gizlilik ve gizlilik kripto para birimlerini garanti etti. Bu bilimsel algoritmanın işlemlerini koruyacak ve güvende tutacak kadar sağlam olduğuna inanıyorlardı.

Bununla birlikte, BTC gibi kripto para birimlerinde bile her türlü dijital trafiği bir Blockchain aracılığıyla aktaran ve devralanın cüzdan adresini belirlemek için izlenebilir.

Zcash Satın Al

Artık satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Öyleyse güvenli olan nedir?

HTTP ve HTTPS protokolü arasındaki fark aynıdır. Buradaki “S”, işlemin güvenli ve tamamen gizli tutulmasını sağlayan ek şifreleme desteği içindir.

Zcash aynı hatlar üzerinde çalışır. Zcash (ZEC), aynı güvenlik avantajlarını ve şifreleme teknolojisine (zk-SNARKs) dayalı tamamen özel bir kripto kullanımı sunan böyle bir kripto para birimidir.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Zcash: TechWeb’de Ayak İzleri

Bu son derece güvenilir kripto para biriminin geçmişine ilişkin navigasyon, Maryland’deki Johns Hopkins Üniversitesi’nden Profesör Matthew Green ve lisansüstü öğrencileri Christina Garman ve Ian Miers tarafından ödüllü bir gelişme olan Zerocash kriptografik protokolünün bir görünümüne kadar izlenebilir.

Başlangıçta Bitcoin için bir eklenti olarak kullanılmış olsa da daha sonra çeşitli aşamalarda gelişti ve tüm izinler ve topluluk onayları karşılıklı bir fikir birliğine varıldı. Son olarak Zcash, 20 Ocak 2016’da bağımsız bir kripto varlığı olarak açıklandı.

Eylül 2016’da Zcash, kitlesel olarak benimsenmesi biraz zaman alsa da, büyük madeni paralara benzer bir varlık olarak konumunu belirledi.

Bir ay sonra, Ekim 2016’da Zerocoin Electric Coin Company tarafından Zcash’i “Burada ve Şimdi” nin para birimi olarak ilan ederek geliştiricilerin destanı söyleyen geliştiricilerin hala bağımlı olanların bakış açısını nasıl dönüştüreceğini söyleyerek piyasaları işgal etmesi için resmi bir açıklama yapıldı. fiat veya geleneksel olarak Bitcoin gibi diğer kripto paralar.

Göç Aşamasını Belirlemek: Bitcoin’den ZEC’e

Bitcoin’den ZEC’e paradigma kayması, öncelikle ağda kristal netliğinde şeffaflık ve tam işlem gizliliği sağlayan çerçeve sayesinde ortaya çıktı.

İşlemler genel blok zincirinde kaydedilmiş olsa da, ne gönderen ne de alıcı ve aktarılan miktar bile ağdaki diğer kullanıcılar tarafından hiçbir şekilde görünmez.

Zcash, nihayetinde sıfır ifşa kanıtına dayanan kriptografik yöntemlere dayanır ve böylece işlemde yer alan diğer taraftaki herhangi bir veri veya mesaj / şifre ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen tüm işlem prosedürünün matematiksel tutarlılığına izin verir.

ZCash’in göze çarpan bir özelliği, özel işlem blok başlıklarının, zk-SNARK protokolünün, notların, JoinSplit açıklamalarının kullanılmasıdır.

Zcash, en ince ayrıntıları elde etmek için gece yarısı yağlarını yakan birkaç isim vermek gerekirse, MIT, Tel Aviv Üniversitesi, Technion, California Üniversitesi, Berkeley Üniversitesi’nin ünlü üniversitelerinden bilim adamlarının katıksız sıkı çalışması ve temel uzmanlığının iki ürünüdür.

ZEC madeni para üzerinde ve algoritmanın kusursuz çıkması. Böyle bir sistemi hacklemek neredeyse imkansızdır.

Bir bloğun oluşturulma süresi sabittir ve 150 saniyeden fazla sürmez. Sonuç olarak, işlemler Bitcoin ağındakinden dört kat daha hızlıdır.

Kullanıcının ellerindeki güç, alıcı hakkındaki bilgilerin izlenememesi nedeniyle Zcash’in bir başka özelliğidir.

Orijinal istemci programı, 10 GB’den fazla olmayan bir blok zinciri depolamanızı gerektirir; bu, hiçbir şekilde BTC cüzdanının 200 GB’ıyla karşılaştırılamaz.

Tüm ZEC madeni paralarının birlikte çalışabilirliği başka bir kazançtır. Zcash’in düzenli güncelleme programları vardır, bu da bu protokolün bugünün çeşitli kullanım durumlarının yanı sıra yarının beklenmedik kullanım durumlarını karşılayacak şekilde uyarlanabileceği anlamına gelir.

Zcash Topluluğu: Yakın Örgülü İç içe geçmiş Ağ

Zcash ayrıca, kilit paydaşların teşviklerini uyumlu hale getiren güçlü bir topluluk yönetişimi ile kendi kendini finanse etmektedir.

Zcash’in yönetişim yapısı kapsayıcı ve yakalamaya dirençlidir. Canopy yükseltmesi ile, 2020’den 2024’e kadar yeni bir topluluk geliştirme fonu güvence altına alındı.

Major Grants fonu ile, ekosistemi merkezden uzaklaştırarak gelecekteki Zcash gelişimi için en az 20 M USD değerinde işaretli.

Teknik Analiz ve Tahmin: Zcash (ZEC)

Zk-SNARK şifreleme teknolojisi, 2016’da Zcash piyasaya sürüldüğünde büyük ilgi gördü. O sırada ZEC fiyatı 4000 USD’ye sıçradı.

Ancak, kademeli olarak 40-50 USD’lik önemli direnç seviyesine kadar stabilize oldu. Teknik analiz, tahmin ve bilimsel algoritma temellerine göre ZEC, kripto para piyasasında ilk 10 kripto para arasında en üst sıralarda yer aldı. Amerikan Finans Devi JP Morgan ile ortaklıklar, bu madalyonun fiyatına başka bir artış sağladı.

Haber güncellemelerine ve fiyat analizine dayanarak, Ocak 2018 sonu civarında Piyasa Değeri ZEC madeni parası için 2,5 milyar USD idi.

Madeni para başına fiyat daha sonra önemli bir değişiklik gösterdi ve neredeyse 700 USD’ye ulaştı. Bununla birlikte, düşüş aşaması nedeniyle, bir kripto para birimi fiyat düşüşüne işaret etti ve aynı yıl Aralık ayında 60 USD’ye ulaştı.

Zcash fiyatı bugün 676.462.726 USD piyasa değeri, 491.266.414 USD işlem hacmi ve 21.000.000 coin’den 10.298.000 dolaşımdaki arz ile 70 $ civarında; bir ZEC jetonunun döviz kuru 65,69 USD / 0,005106 BTC’ye eşittir.

Mevcut fiyatın BTC cinsinden tam değerini bilmek için, kullanıcılar Zcash dönüştürücü gibi bir para birimi dönüştürücü kullanmalıdır.

Mevcut fiyat tahminlerine ve piyasa senaryosuna göre, büyük madeni paralar olumlu ivmeyi yansıtabilir.

2019’un son çeyreğinde salgın yayılmadan hemen önce, Zcash (ZEC) hissesinin döviz kuru 40 ABD dolarına ulaşarak fiyat düşüşünü yansıtıyordu. En yoğun kriz sırasında, fiyat artışı ve piyasa değeri ile birlikte yavaş yavaş konumunu yeniden kazandı.

Zcash (ZEC) Fiyat Tahmin 2020

Zcash (ZEC) döviz kuru Ocak’ta 27 ABD dolarından 13 Şubat’ta 75 ABD dolarına yükseldi, bu da fiyatlar neredeyse üç kat arttı. Ancak, tüm kripto piyasası düştükçe, Zcash onu takip etti.

Varlığın fiyatı yeni bir tüm zamanların en düşük seviyesini oluşturmak için düştü, Zcash (ZEC) fiyatı 13 Mart’ta 18.94 USD’ye düştü.

Bundan sonra, piyasa olumlu bir dönüş yaptı ve Zcash fiyatı, Bitcoin’in yanı sıra büyüdü ve 06 Ağustos 2020’ye kadar 100 ABD Dolarına ulaştı. Bunu, Eylül sonunda yarılanarak 50 ABD Doları destek seviyesine bir geri çekilme izledi.

Şu anda, 2020 Zcash fiyat tahminimize göre, varlık yükselişte, 60-75 USD aralığında işlem görüyor ve ticaret kanalının maksimum fiyat limitini ve üst direncini aşmaya çalışıyor.

2021 için Zcash Fiyat Tahminleri

Bir yıllık Zcash tahminine göre, fiyatın 2021 sonunda 142 USD’ye dokunacağı tahmin ediliyor. Tahminimize göre, 2021 için öngörülen yüksek fiyat 143 $ civarında olabilir ve aşağı yönde, düşük fiyat yaklaşık olabilir. 112 dolar. 2021 tahminlerine göre, ZEC coin karlı bir yatırım olabilir.

2022 için Zcash Fiyat Tahminleri

2022 Zcash fiyat tahminine göre, Zcash fiyatı 2022’nin sonunda 65 dolar civarında işlem görebilir ve tüccarlar uygun yatırım stratejisi kullanırsa tahminlerimize göre en iyi yatırım olacaktır.

Fiyat tahminlerimize göre, 2022 için öngörülen en yüksek tutar yaklaşık 80 dolar olabilir ve olumsuz yönde, düşük fiyat yaklaşık 63 dolar olabilir.

2023 için Zcash Fiyat Tahminleri

ZEC fiyat tahminine göre, ZEC düşüş eğilimini sürdürebilir ve tahminimize göre 2023 sonuna kadar 30 $ ‘lık fiyata dokunabilir. 2023 tahminleri için öngörülen en yüksek seviye 32 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, tahminimize göre Zcash fiyatı 25 dolar civarında işlem görebilir.

2024 için Zcash Fiyat Tahmin

2024 yılı için ZEC / USD tahminlerine göre, fiyat yıl sonunda 71 $ ‘a ulaşabilir. Zcash fiyat tahminimize ve tahminlerimize göre, 2024 Zcash tahmini için tahmin edilen yüksek 72 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, düşük Zcash fiyatı için 57 dolar civarında olabilir.

2025 için Zcash Tahmini

2025 Zcash fiyat tahminimize göre, Zcash fiyatının fiyatı yukarı yönde 85 $ ‘a ulaşabilirken, aşağı yönde Zcash fiyatı USD tahminlerimize göre 70’e kadar düşebilir.

Astroloji Zcash: Önümüzdeki Yıllar İçin Tahmin:

“Zcash’in fiyatı, 2020’nin 4. çeyreğinde önemli bir değişiklik olmadan ılımlı bir şekilde işlem görmeye devam edecek ve Aralık 2020’ye kadar 50-68 ABD doları aralığında işlem görecek.

Önümüzdeki birkaç yıl için, yarılanma nedeniyle Zcash için olası en düşük döviz kuru 50 $ olacaktır ve 2021’de 70 ABD dolarından 2023’te 100 ABD dolarına çıkabilir. “- Trading Beasts Zcash (ZEC) 2020, 2021, 2023, 2025, 2030 için tahmin

“ZEC, onu yarıya indiren olaylara götüren kötü bir uzun vadeli yatırım seçeneğidir. Zcash, 2025 yılına kadar 60 ABD dolarına ve hatta 1 dolara kadar düşecek . “- WalletInvestor Zcash (ZEC) 2020, 2021, 2023, 2025, 2030 Fiyat Tahmini

“Önümüzdeki hafta yarıya inme nedeniyle ZEC döviz kurunda 34,29 ABD dolarına düşüş olsa da, önümüzdeki birkaç yıl içinde ZEC fiyatı 1 yıl içinde katlanarak 355,72 ABD dolarına yükselecek ve 1,444 ABD dolarına yükselmeye devam edecek. 2025’e kadar. ”- CoinSwitch Zcash (ZEC) 2020, 2021, 2023, 2025, 2030 için Fiyat Tahmini

ZEC: Nihai Fiyat Tahmin Kararı

Kuşkusuz, Zcash büyük bir potansiyele sahiptir ve özellikle kısa vadeli fiyat değişiklikleri için daha derinlemesine bir teknik analizde 200 USD’lik bir zirveye hız kazandıran yüksek işlem güvenliği nedeniyle en çekici kripto para birimleri olma eğilimindedir.

Geriye kalan, madenciliğin dünya çapında Hükümetlerin dikkatini nasıl çektiği ve bu kripto varlığının doğal değerini Altın gibi diğer değerli varlıklarla aynı düzeyde tanıyıp tanımadıklarıdır. Sürekli aktif olan nitelikli matematikçiler ve kriptograf ekibinin kripto para birimini geliştirmesine ve sürdürmesine şaşmamalı.

ZCASH İLE SIKÇA ÇIKARTILAN SORULAR

Zcash’i (ZEC) nasıl edinebilirim?

ZEC’yi kripto para borsalarından veya diğer ZEC sahiplerinin sitesinden dikkatli bir şekilde satın alabilirsiniz. Zcash madenciliği yaparak da Zcash elde edebilirsiniz.

Madencilik Zcash, merkezi olmayan ağın güvenliğini sağlamaya katılırken jeton kazanmanızı sağlar.

Zcash cüzdanını nasıl kurarım?

ZEC’i depolamak ve göndermek için çeşitli üçüncü taraf cüzdanlar vardır. Bir cüzdan seçerken, gözetim (gözaltı veya gözetim dışı), işletim sistemi (masaüstü, iOS, Android) ve korumalı destek açısından birkaç seçeneğiniz vardır.

Korumalı ve şeffaf Zcash adresleri arasındaki fark nedir?

“T” ile başlayan adresler, Bitcoin gibi diğer coinlere benzer şekilde davranır, blok zincirindeki adresleri ve bakiyeleri açığa çıkarır ve bunlara “şeffaf adresler” diyoruz. “Z” ile başlayan adresler, sıfır bilgi kanıtları tarafından sağlanan gizlilik geliştirmelerini içerir ve bunlara “korumalı adresler” diyoruz.

Zcash coin tüm işlemler için tam anonimlik sağlıyor mu?

Zcash, özellikle korumalı adresleri içeren işlemler için, herkese açık blok zinciri defterine yayınlanan tek imzalı işlemlerde gönderen, miktar ve alıcı verilerini şifreleyerek kullanıcıların gizliliğini artırır.

Şeffaf ve korumalı havuzlarda dolaşımdaki ZEC / USD miktarını nasıl belirleyebiliriz?

Zcash madencileri her zincir üzerindeki işlemi doğrular. Korumalı bir adres içeren işlemler (gönderme veya alma) sıfır bilgi kanıtıyla birlikte gelir.

Sıfır bilgi kanıtı, işlemin “paranın korunması” kuralını ihlal etmemesini, yani işlemden çıkan paranın işleme giren paradan daha az veya ona eşit olduğunu kanıtlamasını sağlar.

Zcash’imi nerede kullanabilirim?

Zcash, Flexa ve Gemini Pay dahil olmak üzere en iyi kripto para birimi ödeme sağlayıcıları tarafından desteklenmektedir. Bugün, Zcash 39.000’den fazla büyük perakende lokasyonunda, kafelerde, sinema salonlarında ve daha fazlasında kullanılabilir.

Sonuç: Karar Verin: Bu Zcash Yolu veya Olmaz

Bitcoin, Zerocoin ve diğer kripto para birimlerinin aynı anda başarılı bir şekilde geliştirilmesinin, Zcash’in benimsenmesi ve performansının şekillenmesinde etkili olduğunu söylemek şaşırtıcı olmayacaktır.

ZEC’in minimum aktarılabilir değeri, Bitcoin’in Satoshi’sine benzer şekilde on eksi sekiz derece veya bir zatoshi’dir.

Zcash’in gizlilik unsuru şimdi yatırımcıları yıllardır cezbederken, birçok BTC kullanıcısı onu Bitcoin’in ikamesi olarak adlandırıyor.

Bitcoin’i dijital Altın olarak adlandırmak abartı değildi,

Zcash’e Altın Madeni demek de abartı olmayacak.

Zcash Kaç TL?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here