Home Altcoin Haberleri Yılın Fırsatı Önünüzde Olabilir.. ICO’ya Katılmak Mantıklı mı?

Yılın Fırsatı Önünüzde Olabilir.. ICO’ya Katılmak Mantıklı mı?

0
Yılın Fırsatı Önünüzde Olabilir.. ICO’ya Katılmak Mantıklı mı?

12 yıllık serüvenin ardından kripto paralar çok gelişti.Blockchain teknolojisi, satıcıları ve iş meraklılarını fethettikten sonra adım adım kamu kurumlarına kadar yayıldı.

Banka hizmetleriyle gelen tüm sorunlarda, insanların, kullanıcılara veri ve finansal güvenlik sağlayan kripto ödemeleri fikrine bu kadar sinirli olmasına şaşmamalı.

Özellikle Tokenizasyon, adil ödemeler, krediler ve oylar açısından sundukları tüm çözümler nedeniyle ön plana çıktı. Kripto alanını bir adım öne çıkarmak için, özel bir ekip, kriptoyu görme şeklimizi sonsuza kadar değiştirecek en ilgi çekici yardımcı program tokenlarından birini geliştirildi. STC jetonu, 1 Şubat’tan bu yana özel ICO’sunda mevcut.  

STC Token nedir?

STC, Student coin Öğrenci Parası Blockchain projesi, güçlü teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş tokenlerin oluşturulmasını mümkün kılar.

Platformda bir hesaba sahip olmak, şunları oluşturmanıza olanak sağlar:

  • Kişisel tokenlar. Tek bir hesaba bağlı benzersiz varlıklar;
  • Başlangıç ​​jetonları. Hayallerinize doğru bir adım atmanıza yardımcı olan varlıklar;
  • Kurumsal belirteçler. Tek bir şirkete adanmış benzersiz varlıklar;
  • DeFi jetonları. Üçüncü şahısların müdahalesi olmadan çeşitli banka faaliyetlerini gerçekleştirmenize izin veren varlıklar;
  • NFT Jetonları. Platformlar arasında geçişi mümkün kılan aktarılabilir jetonlar. 

Tüm bu tokenler STC Token’a göre değerlenir ve borsalar, ticaretler ve hatta kitle fonları için kullanılabilirler. 

STC Coin neden özeldir?

STC jetonunu diğer jetonlardan üstün kılan şey, dünya ekonomisindeki en önemli insanlara öğrencilere odaklanmasıdır. 

Mevcut ve gelecekteki şirketlerin başarısına damga vuracak yeni nesil çalışanlardır. İnsanlara daha iyi eğitim şansı vermek için üniversite programlarını daha erişilebilir hale getirme ihtiyacı var. 

Ama o kadar kolay değil. Öğrenim ücretlerinin düşürülmesi, nitel araştırmacılar, öğretmenler, programlar, uluslararası işbirlikleri vb. İçin daha düşük bir bütçeye yol açacaktır. 

Şimdiye kadar çözüm banka kredileriydi. Ancak, öngörülemeyen ekonomimizle insanlar banka hizmetlerine olan güvenini kaybetti. Ve onları kim suçlayabilir?

Bu nedenle, Student Coin’in ekibi, öğrenci kredilerini merkezi olmayan bir çözümle geldi – kişisel belirteçlerle kitle fonlaması.

O nasıl çalışır?

Gelecekteki öğrenci kişisel belirtecini yaratır. Bu jeton, Öğrenci Parası pazarına konur. STC sahipleri, öğrenci eğitim için gereken parayı alana kadar jetonları satın alır. Öğrenci mezun olduktan ve bir iş bulduktan sonra, maaşının bir kısmı krediyi ödemek için kilitlenecek. STC sahipleri, katılımları için döngüsel bir kar ödemesi alırlar. 

Bu proje, Harvard Üniversitesi, Manchester Üniversitesi ve Kopenhag Üniversitesi dahil olmak üzere dünya çapında 500’ün üzerinde en iyi üniversite tarafından sürdürülmektedir .

Öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları fonları almaları için basit bir yol. En azından ana odak noktası bu, ancak bu süreç vizyon sahibi girişimciler için de yapılabilir. 

Öğrenci Madeni parasının öne çıkmasının tek nedeni bu değil. STC tokenlerini bulundurmak, kullanıcılara projenin geliştirilmesinde oy kullanma ve hatta gerekirse dilekçe imzalama şansı verir. İnsanlara ihtiyaç duydukları şeyi vermek ve kripto para birimlerinin kullanımını artırmak için oluşturulmuş bütün bir ekosistem.

STC jetonlarını nasıl satın alabilirsiniz?

STC jetonlarınızı mümkün olan en kısa sürede almak için,Öğrenci Parası Başlatma Çubuğu ICO, 30 Nisan’a kadar mevcut. 

Sadece 54 gün önce başlamasına rağmen, ekip halihazırda 17 milyon dolar değerinde STC token topladı ve 97 aşamayı tamamladı.

Şimdiye kadar tamamlanan her aşama, 500K USD’lik sabit bir sınıra sahipti ve fiyat, her yeniden yüklemede % 1 arttı. 

ICO’ya katılmak sadece bu belirteçlere önceden erişim sağlamaz, aynı zamanda ek varlıklar da sağlar. 

ICO’yu arkadaşlarınıza tavsiye eder ve onlara benzersiz bir yönlendirme bağlantısı gönderirseniz, STC satın alımlarının% 30’unun yanı sıra her arkadaşınızın yatırdığı ETH’nin% 20’sini kazanabilirsiniz. 

Arkadaşlarınız ayrıca satın alınan STC’nin% 5’ini alır.

Ve biz buna eğlenceli aktivite diyoruz!

Student Coin’in arkasında kim var?

Student coin, kripto kullanılabilirliğini genişletmeye ve dünyanın ihtiyaçları için çözümler oluşturmaya hazır, 12 farklı ülkeden 44 kişilik özel bir ekip tarafından destekleniyor. Bunların arasında, örneğin Avrupa için IBM’in eski CTO’sunu veya Harvard University Club of Poland’ın başkanını bulabilirsiniz.

Ekip, 2021’in sonunda belirteci büyük kripto borsalarında listelemenin yanı sıra STC Exchange, STC Terminali ve hatta bir STC Uygulaması geliştirmeyi ve uygulamayı planlıyor. 

Bu nedenle, yenilikçi fikirleri dikkatinizi çektiyse, ICO’ya katılın ve özellikleriyle güncel olmak için sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun.  

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here