Home Altcoin Haberleri YFI, ADA, EOS, DOT Satın Alma Bölgesinde mi?

YFI, ADA, EOS, DOT Satın Alma Bölgesinde mi?

0
YFI, ADA, EOS, DOT Satın Alma Bölgesinde mi?

Altcoinler BTC’nin Artan Short Pozisyonlarına Nasıl Tepki Verdi?

YFI‘nin fiyatı son 24 saatte% 9’un üzerinde düştü, ancak ticaret hacmi% 23,4 arttı. YFI’nin bu yeni keşfedilen likidite ile borsalarda el değiştirdiği anlamına gelse de, varlığın satış baskısına teslim olması ve şimdi alım bölgesinde olması daha olasıdır.

Ölçütlere göre, YFI’yı biriktirmek için ideal bir zaman olabilir . YFI’nin fiyat eğiliminde bir değişikliğe işaret eden diğer ölçümler, transferlerin sayısıdır (7 günlük hareketli ortalama). Transfer sayısı 55.161 ATL’ye ulaştı. Önceki ATL dün gözlemlendi.

Perakende tüccarlar ve balinalar, Glassnode’dan gelen verilere göre, gönderen adreslerin sayısı bir ATL’ye ulaştığından, fiyat düşmeden önce gerçekleşmemiş karlarını ceplerine almış olabilirler. YFI’nin hikayesi diğer bir altcoin olan Ethereum‘dan farklı. Ethereum’un aktif arzı bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

ADA, DOT, EOS ve BCH gibi altcoinler , YFI ile benzer bir durumu takip ediyor ve son 24 saatte ticaret hacmi art arda 4 günden fazla arttı. Geçen haftaki çift haneli kazançlardan sonra, bu altlar çift haneli düşüşlere sahip. düştükçe toplayan tüccarlar portföylerinde bu altları tutuyorlarsa, fiyat rallisi yeniden başlamadan önce daha fazla biriktirmek ve ortalamayı düşürmek en iyisi olabilir.

100x veya çift haneli kazançlar her zaman tek strateji değildir; Dolar maliyet ortalaması sadece Bitcoin için değil, piyasa döngüsünün şu anki aşamasında bunun gibi altlar için de gerçektir.

Bu pazarda, döngü Bitcoin de önemli bir rol oynamaktadır ve yanlamasına Bitcoin fiyat hareketinin altlar ve DeFi tokenlerine yatırım akışına yol açması muhtemeldir ve bunun gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğine dair kanıtlar vardır; WBTC artışı, DeFi’ye akan daha fazla BTC olduğuna dair açık bir işarettir.

Ayrıca, son birkaç saatte Deribit ve FTX’te son 4 güne göre daha durum var ve bu, varlığın YFI gibi altlar için trend tersine dönmeden önce bir düşüş yaşayabileceği anlamına gelebilir. Uzun pozisyonların tasfiyesi kısa pozisyonları aştığında (tarihsel olarak Bitcoin’in fiyatındaki bir düzeltmeden önce yaptığı gibi), eğilimin daha fazla fiyat düşüşünden önce kısa vadede YFI, ADA, DOT gibi altlarda tersine dönmesi muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here