Home Altcoin Haberleri Yatırımcılar Stablecoinler ve Altcoinler İçin Bitcoin Satıyorlar mı?

Yatırımcılar Stablecoinler ve Altcoinler İçin Bitcoin Satıyorlar mı?

0
Yatırımcılar Stablecoinler ve Altcoinler İçin Bitcoin Satıyorlar mı?

Cüzdan takipçisi Nansen’den gelen bilgilere göre kripto tüccarları stable coinler için bitcoin sattıklarını gösteriyor.Crypto Messiah adıyla anılan popüler kripto balina, Delta-Fi’nin yeni bir bölümünde Nansen’den gelen verilere ışık tutuyor.

Verilere göre, çok sayıda yatırımcı, stabilcoinler için kendi bitcoinlerini ve diğer kripto para birimi pozisyonlarını takas ediyor. Bu sabit paralar, tüccarların piyasadan çıkması için bir yol açacak şekilde itibari paraya bağlı kalacak.

Crypto Whale, Nansen’in hangi cüzdanların izlemeye değer olduğunu belirlemek için çeşitli yöntemler ve parametreler kullandığını söylüyor. Tüm cüzdanların balina cüzdanı olduğunu düşünmüyor, belki bazıları harika performans gösteren insanlardan olabilir.

“Hepsinin Balina Cüzdanı Olduğunu Düşünmüyorum Ama Buradaki Fikir, Bu Adamların Eğitimli Ve Bilgili Katılımcılar Olması. Ve Şimdi Size Akıllı Paranın Stabilcoin Yüzde Dağılımını Gösteren Bir Gösterge Var ”

Keeper DAO’ya Yatırım

Ayrıca kendi portföyünden de bahsediyor, büyük potansiyele ve temellere sahip olduğuna inandığı kripto projelerinde pozisyonlarını güçlendiriyor ve düzeltme aşamasından sonra ateşlenecek.

Balina kısa süre önce büyük bir satın alma koruyucusu DAO (ROOK) yaptı, şu anda 1.5 Milyon $ değerinde 5000 ROOK’a sahip. Keeper DAO, Defi için zincir üzerinde bir likidite sigortacısıdır. şu an 24 saatlik bir artışla% 2.1 artışla 329.75 $ ‘dan işlem görüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here