Yatırımcılar Kripto Boğa Döngülerinden Nasıl Yararlanıyor ? En İyi Stratejiler

0
39

Popüler Kripto analisti Micheal van de Poppe, Boğa da yararlanabileceğiniz taktikleri ve planını takipçilerine açıkladı.

Poppe, alımların bir anda yapılmaması gerektiğinin öneminden bahsetti. Bir varlığa yavaş yavaş yatırım yapmanın hem riskinizi hemde paranızı güvende tutacağından bahsetmektedir. Dolar maliyet hesaplamanızın da olabildiğince düşük olması için alttan düştükçe satın almalısınız.

Piyasalara DCA(Dolar birim maliyeti) Uygularsanız, Ufkunuz Buradan Birkaç Yıl Sonradır… Bu Yaklaşımda, Bir Şey Yoğun Bir Şekilde Ilerliyorsa, Yine De Her Gün Küçük Bir Porsiyon Satın Almaya Başlamak Istersiniz… Önümüzdeki Yıllarda Sürdürmek Istediğiniz Bir Pozisyonu Biriktirmek sizi çok karlı çıkarabilir.”

Ünlü analitist tarafından önerilen başka bir yöntem ise çok hızlı trade etmektir. Hızlı tradenin püf noktası ise potansiyel fiyat hareketlerini dikkatli inceleyerek, doğru tahmin etmektir. Temel olarak, dalgalı ticaret, bir varlığın fiyatının bir sonraki hareketinin muhtemel olduğunu ve bu pozisyona girme olasılığını bilme sürecidir.

Farklı Bir Yaklaşım, Dalgalı Ticaret Fırsatları Aramak Ve Giriş Noktaları Aramak Istemenizdir. Swing Ticaret Fırsatları Genellikle Günlük Grafikten Tanımlanır… Tarihi Fiyat Hareketini Kullanacağınız Ve Sabırlı Olacağınız Zaman, Risk-Ödülünüz Değişmeye Başlar.”

Giriş noktaları için daha kısa zaman dilimlerine de bakılabilir, ancak bu durumda ödül oranı azaldıkça daha az risk almalı ve dikkatli bir şekilde ilerlemelisiniz.

“Yaklaşım, Artık Daha Küçük Bir Ufka Baktığınız Için, Salıncak Ticareti Yaptığınız Zamandan Farklıdır. Zararı Durdur Ve Kar Al Alanları Da Birbirine Daha Yakın Olacak.”

Poppe, Bitcoin‘e de dokunmadan geçmek istemedi. Bitcoin’i neler bekliyor onlardan da söz etti. Bitcoin’in 56.000$ seviyelerindeki iyimserliğinden bahsetti. Fakat olumsuz düşünmek için erken olduğunu bu ihtimalin ancak 52.000$ seviysinin altına inişte olacağını düşünüyor.

“Burada Doğradığımız Sürece Her Şey Yolunda Ve 56.000 $ ‘I Ne Kadar Çok Test Ederse, O Kadar Zayıflar Ve Onu Kırma Olasılığımız O Kadar Artar.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz