Home Altcoin Haberleri Xrp’nin Boğaya Hazırlandığını Söyleyebilirmiyiz.

Xrp’nin Boğaya Hazırlandığını Söyleyebilirmiyiz.

0
Xrp’nin Boğaya Hazırlandığını Söyleyebilirmiyiz.

XRP, Bitcoin ve diğer birçok büyük altcoin gibi, son birkaç gün ve haftalar boyunca kraterleşti, 2020’den 0.35 $ ‘dan son zamanlarda 0.10 $’ ın en düşüklerine kadar düştü. Kripto o zamandan beri bu düşüklerden tırmanmış olsa da, toplu pazarın istikrarsızlığı onu yakın vadede daha aşağı yönlü bir düşüş görmeye eğilimli hale getirdi.

Açık bir düşüşe rağmen, bir tüccar, potansiyel olarak önümüzdeki günlerde daha yükseğe tırmanmasına izin veren birkaç basit faktörle kripto para birimini “biriktirmeye” zaman olabileceğine inandığını belirtiyor.

Bu momentumun XRP’ye ne kadar öncülük edebileceğine gelince, önde gelen bir kripto para birimi tüccarı yakında 0.27 $ ‘a kadar yükselebileceğine inandığını açıklıyor.

Boğa Göstergeleri XRP Rallisinin Çok Daha Yüksek Olabileceğini Önerdi

Yazma sırasında, XRP , bugünkü 0.142 $ ‘lık günlük yüksek seviyelerden, dün belirlenen yüksek bir düşüşe işaret ederek% 7’nin biraz üzerinde işlem görüyor .

Bu geçici ralli, Bitcoin’in yaklaşık 6.000 $ ‘a kadar yükselen ralli ile birlikte gerçekleşti; bu, toplam pazarını alarak momentumunu kaybetti ve düştü.

imdi XRP’nin bazı boğa işaretleri yanıp sönüyor olabileceği görülüyor, bu da bir tüccarın kripto paraların yakında daha yüksek toplanabileceğini not etmesine neden oluyor.

Sakin bir şekilde – Twitter’da tanınmış bir kripto tüccarı – takipçilerine son zamanlarda yapılan bir tweet’te , kripto para biriminin önümüzdeki günlerde ve haftalarda bir miktar ivme göreceğine inandığını ve yatırımcıların aylık destek düzeyinde biriktiğini gösterdiğini söyledi.

“XRP: Dürüst olmak gerekirse, Ripple’ı biriktirmeye başlama zamanının geldiğini düşünüyorum. 1. XRP / BTC tablosu aylık destekte birikim gibi görünüyor. Bitcoin çifti çarpışma sırasında bekletildi. 2. ABD Doları çifti benim uzun vadeli destek dilimimde. Kaza sırasında bile bu lvl tuttu ”diye açıkladı.

Yakın Dönemde Kripto Rallisi Ne Kadar Yüksek Olabilir?

Bu yükseliş faktörlerinin kripto para birimine yakın vadede ne kadar yüksek olabileceğine gelince, Calmly, mevcut üst hedefinin kabaca 0,274 dolar olduğunu ve önümüzdeki birkaç hafta içinde hafifçe vurulabileceğini belirtiyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here