Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri XRP Fiyatı Fud’a Rağmen XLM Gibi Bir Yükseliş Gösterir mi?

XRP Fiyatı Fud’a Rağmen XLM Gibi Bir Yükseliş Gösterir mi?

0
XRP Fiyatı Fud’a Rağmen XLM Gibi Bir Yükseliş Gösterir mi?
  • XRP fiyatı, büyük bir kırılmadan sonra son 24 saat içinde neredeyse% 50 arttı.
  • XLM fiyatı, XRP’nin alternatifi gibi göründüğü için geçen hafta yaklaşık % 220 arttı.

Görünüşe göre XRP yatırımcıları, kısa vadede potansiyel bir alternatif olarak seçtiği XLM’ye kaydı. XLM fiyatı % 200’den fazla artarak 0,411 $ ‘a ulaştı, XRP ise yatay işlem yapmaya devam etti. Bununla birlikte, birden bire XRP fiyatı% 50’lik bir artış gördü ve 0.36 dolara ulaşan birkaç direnç seviyesinin üzerine çıktı ve devam eden SEC vs Ripple efsanesinin FUD’sini (korku, belirsizlik, şüphe) ile silkeledi .

XRP Fiyatı 0,85’i Geçerek XLM’yi Takip Edebilir

Ekim 2020’den bu yana çoğu zaman, hem XRP hem de XLM güçlü bir şekilde ilişkilendirildi. Korelasyon 2 Ocak’ta XLM fiyatı ile önemli ölçüde kırıldı. Şimdi birkaç gün sonra, XRP, korelasyonunu yeniden kazanmaya çalışan% 50’lik bir rallinin ardından inisiyatif almış gibi görünüyor .

XRP fiyatı, günlük 50-SMA’dan 0.35 $ ‘dan reddedildikten sonra yazım sırasında 0.338 $ civarında. Büyük sıçramaya rağmen, XRP boğalarının bu seviyenin üzerine çıkması ve XRP fiyatını 0,85 dolara itme olasılıklarını artırmak için bunu desteğe dönüştürmesi gerekiyor.

Ancak, büyük XRP sahiplerinin henüz dijital varlıkla hiçbir ilgisi yok gibi görünüyor. 1.000.000 ila 10.000.000 arasında sikke tutan balina sayısı aynı kalıyor. Benzer şekilde, en az 10.000.000’e sahip daha büyük sahiplerin sayısı yalnızca bir artmıştır.

Ne yazık ki, TD Sıralı göstergesi 2 saatlik grafikte bir satış sinyali sundu ve 4 saatlik grafikte de aynısını yapmak üzere. Bu, XRP fiyatının potansiyel olarak 0,3 dolara kadar kısa vadeli bir düzeltmenin eşiğinde olabileceğini gösteriyor.

XLM Fiyatı Düzeltmeye Girebilir

Stellar geçen hafta% 200’den fazla yükseldi ve henüz önemli bir geri çekilme görmedi. Bu kadar önemli bir rallinin ardından dijital varlığın kısa vadeli bir düzeltmeye hazır olması çok muhtemel.

Sosyal Hacim ölçüsü, madeni paranın 1.000’den fazla kripto sosyal medya kanalında ne kadar bahsettiğini hesaplar. Bu sayı, geçtiğimiz birkaç gün içinde, Ocak 2018’deki XLM fiyat zirvesinden daha yüksek bir artış gösterdi. Bu, dijital varlığın yakında bir düzeltmeye hazır olduğunu gösterebilir.

Ayrıca, 12 saatlik grafikte TD Sıralı göstergesi bir satış sinyali sundu. Aşağı inerken çok az destek var, ancak en olası fiyat hedefi 0,3 dolarlık psikolojik seviye olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here