Home Altcoin Haberleri Stellar (XLM) XLM’den Dogecoin Gibi Bir Yükseliş Gelir mi?

XLM’den Dogecoin Gibi Bir Yükseliş Gelir mi?

0
XLM’den Dogecoin Gibi Bir Yükseliş Gelir mi?

Stellar , 2021’de muazzam bir başarı elde etti ve % 30’luk muazzam bir fiyat patlamasından sonra 0,30 $ ‘a ulaştı. Dijital varlık, Bitcoin de dahil olmak üzere diğer birçok madeni paradan daha iyi performans gösterdi ve Stellar Development Foundation (SDF) tarafından gösterilen pozitif ölçümler arasında daha da yükselmeye hazır olabilir.

Kripto paralarda ani yükselişlerin başladığı bu zamanda Dogecoin yüzde 250’den fazla yükselerek şu anda piyasaya öncülük ediyor.

Stellar, piyasada en belirgin coin’lerden biri ve kripto para piyasası yükseliş modundayken XLM’dende ani bir yükseliş görebiliriz.

Kripto para topluluğunun heycanla beklediği bu zamanlar XLM gibi potansiyeli yüksek bir kripto para birimide bu yükselişi gösterebilir mi? XLM boğaları fiyatı nasıl etkilecek şu olumlu piyasa koşullarda en iyi performans gösterebilecek Coin olarak görülüyor.

Yukardaki görüntülerde Whale Alert tarafından tespit edilen son 24 saat için yüklü XLM çekimlerinin olduğunu görebiliyoruz.

Gözler XLM üzerindeyken yüzde 25’lik bir kazanç sağlamış durumda, ilerleyen zamanlarda ani yükselişlere tanık olabiliriz.

Dogecoin ile XLM grafiğindeki benzerlik akıllarda soru işareti bırakıyor.

XLM grafiğindeki benzerlik olumlu bir sonuç doğurursa en az Dogecoin kadar bir yükselişe tanık olabiliriz.

Böyle benzer grafikler genelde olumlu sonuçlar doğuruyor. Ama tedbirli olmakta fayda var tabiiki….

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here