Home Altcoin Haberleri XLM Fiyat Analizi: XLM İyi Günler Geçiriyor 3.Günün Ardından Boğa Koşusu Hala Kesilmedi

XLM Fiyat Analizi: XLM İyi Günler Geçiriyor 3.Günün Ardından Boğa Koşusu Hala Kesilmedi

0
XLM Fiyat Analizi: XLM İyi Günler Geçiriyor 3.Günün Ardından Boğa Koşusu Hala Kesilmedi

Stellar (XLM) yukarı yönlü hareket, 7 Nisan’da 0.4535 $ ‘lık en düşük seviyelere ulaştıktan sonra geri döndü ve alıcılar toparlanmayı benimsedi ve önceki kısıtlamaların üzerindeki fiyatı yıllık 0.6562 $’ a yükseltti.

XLM / USD üst üste 4. gün için yukarı yönlü seyrini sürdürüyor. Stellar (XLM), 7 Nisan’daki düşüşün ardından son kazançlarını konsolide etmeye çalışıyor.Stellar (XLM) olağanüstü yüksek finansman oranları endişe verici

0,4535 $ ‘da sağlam bir destek tabanı oluşturduktan sonra, fiyat 0,6562 $’ a yükseldi. Yılın en yüksek seviyesini geçen yükseliş dalgası, stop-loss ve ivme satın alma tetiklemesinin bir sonucu olarak keskin bir artışa yol açabilir. Parite, Salı günkü işlemlerde son yılın en yüksek seviyesinin altında duruyor, ancak kısa vadeli hareket, üst üste 4. gün için yukarı yönlü bir hareketi sürdürüyor. Bir yılın en yüksek seviyesi olan 0.6562 $ ‘dan geri çekildikten sonra XLM, 7 Nisan’da 0.4535 $’ da ayak izini buldu.Stellar (XLM) kazançları pekiştirmeye çalışıyor ve aşağı yönlü baskıyı hafifleten ve fiyat bu seviyenin üzerinde kalırken yeni ilerleme umutlarını koruyan yükselen hareketli ortalama (MA 50) ile güçlendirildi.

Stellar Fonlama Oranları Fazla Uzatıldı

Long ve short traderlar, sürekli sözleşme pazarı ile spot piyasa arasındaki eşitsizliğe bağlı olarak düzenli olarak fonlama oranları ödeyecekler. Long traderlar, fonlama oranının pozitif ve tersi olması durumunda short traderları telafi edecektir. Binance’de yüzde 0,25 ve Huobi’de yüzde 0,29 gibi yüksek olan mevcut XLM fonlama oranları oldukça fazla arttı. Bazı analistlere göre yüzde 0,1 veya daha yüksek finansman oranları önemlidir. Viewbase ölçümlerine göre Stellar’ın oranları Binance, FTX, Huobi ve Okex’te yüzde 0.1’in üzerinde.

XLM Günlük Grafik: Boğa İşaretli

Yakın vadede, XLM / USD’nin haftalık yüksek 0.6562 $ ‘da genel direnci test etmesi bekleniyor. Yıllık yüksek seviyenin üzerindeki yükseliş, daha yüksek bir düşük (0,5766 $) ve daha fazla yükseliş için yol açmak için gerekli, ancak daha sonra genişletilmiş yanal modla devam ederken, ancak hareketli ortalamaya (MA 50) doğru beklenen mevcut aşağı yönlü riskle devam ediyor.

Öte yandan, XLM düşüş senaryosu, art arda dört günlük 0.4817 $ / 0.6562 $ ‘lık rallide, 0.5469 $’ lık desteğin kesin kırılmasında ve 7 Nisan ‘da 0.4535 $’ dan daha yüksek bir düşüşte daha derin bir düzeltme olasılıkları görüyor. Fiyatın 0.6562 $ seviyesinin üzerine çıkması durumunda, parite üst yatay çizgide 0.7000 $ ve 0.7500 $ işaretinde dirençle karşılaşabilir.

XLM / USD 4 Saatlik Grafik: Yönü Belli Değil

XLM / USD, yıllık yüksek mum çubuğunun üst fitili ile kesişen 0.6562 $ civarında oluşan direncin altına düştükten sonra hemen yatay destek çizgisine 0.6050 $ ‘a çekildi. Yükselen hareketli ortalama (MA 50) pozitif modeli korur. Yükseliş trendinin düşen yörüngesinde hafif bir duraklamaya rağmen, XLM’nin yükselen duyarlılığı henüz pozitif fiyat hareketine doğru net bir ters kayma yansıtmadı.

Bununla birlikte, kısa vadeli osilatörler karışık yönlü momentum sinyalleri iletir ve bu nedenle belirsiz bir kısa vadeli görünüme katkıda bulunur. 4 saatlik hareketli ortalama 50 ve 200, fiyatın altında kalıyor ve grafiğin ortasına doğru satış eşiğinin üzerine doğru gittikçe daha fazla hareket ederken, RSI yükseliş bölgesinde daha yüksek tutmaya çalışıyor.

Temel Seviyeler
Direnç Seviyeleri: 0.7500 $, 0.7000 $, 0.6562 $
Destek Seviyeleri: 0.6050 $, 0.5666 $, 0.5469 $

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here