Home Analiz Stellar Lumens (XLM) Fiyat Analizi: 0.200$ Seviyesini Geçebilecek mi?

Stellar Lumens (XLM) Fiyat Analizi: 0.200$ Seviyesini Geçebilecek mi?

0
Stellar Lumens (XLM) Fiyat Analizi: 0.200$ Seviyesini Geçebilecek mi?
  • Stellar Lumens’in şuanki fiyatı 0.160772 $
  • Fiyatta hareketlilik var yukarı doğru sert hareketler gelebilir.
  • Xlm Fiyatının 0,200 $ Dolara ulaşmasını bekliyoruz.

Stellar Lumens ( XLM ) fiyatı, fiyat 0.150 $ önemli destek seviyesinden geri dönerken bugünkü yükseliş ivmesinin tadını çıkarıyor. Destek üzerindeki baskı yukarı doğru ivmeyle beraber azalmış durumda…

Bitcoin fiyatının 18000 Dolardan 19400 Dolara çıkmasının ardından kripto para piyasası toparlanma aşamasına giriyor.

Stellar Lumens (XLM) Günlük Grafik

Günlük grafiğe baktığımızda, Stellar Lumens fiyatı 28 Kasım’dan bu yana dar bir azalan kanal içinde kaldı. Dalgalı yükseliş hareketi, fiyatın 0,200 $ seviyesinin üzerinden 1.500 $ ‘a düşmesine neden oldu.

Ancak, 0.150 $ seviyesine ulaştıktan sonra, alıcılar fiyat seviyesini savunmak için harekete geçti ve fiyat hareketi sorunsuz bir şekilde toparlandı. Fiyat şu anda 0,158 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor. 

Teknik göstergelerde, Bollinger Bantları daralmakta ve 1 günlük grafiklerde düşük volatilite dönemine işaret etmektedir. RSI, gösterge 50.00 işaretine yaklaşırken benzer bir duygu gösteriyor. MACD, iki EMA yakınlaşmaya başladıkça düşüş ivmesi gösteriyor. Bununla birlikte, yakınsama keskin değildir, bu da daha fazla yana doğru hareketi düşündürür. 

Genel olarak, göstergeler, piyasa ivmesi her iki tarafta da düşük kaldığı için fiyat hareketinin seviyede yatay hareket gözlemleyeceğini gösteriyor. 

Mevcut fiyat hareketi, Stellar Lumens fiyatının 0.200 $ seviyesine doğru V şeklinde bir toparlanma görebileceğini gösteriyor. Fiyat hareketinin, fiyatın 0.2000 $ ‘a ulaşabilmesi için direnç seviyelerinin 0.1750 $’ dan ve 0.190 $ ‘dan daha fazla kırılması gerekecek.

Tersine, fiyat 0.150 $ ‘da en yakın destek seviyesinin altına düşerse, bir sonraki destek seviyesi 1.40 $’ da ve 1.00 $ ‘ın altında kalıyor.

XLM / USD 1 Saatlik Grafik

4 saatlik kareler, Stellar Lumens fiyatının 0.220 $ ‘a V şeklinde bir iyileşme sağladığını gösteriyor. Bununla birlikte, fiyat seviyenin üzerinde kapanamadı ve yükseliş ivmesi artan düşüş baskısı altında çöktü. 

Daha sonra, fiyat hareketi düşüşe geçti ve azalan bir kanalda hareket etmeye başladı ve bu da mevcut seviyeye doğru düşmesine neden oldu. Kanalı sonlandırmak için güçlü bir destek seviyesi bulmadan önce fiyat 0.140 dolara düştü. Fiyat keskin bir şekilde 0.178 $ ‘a yükseldi, ancak yükseliş ivmesi zayıftı ve fiyat başka bir azalan kanala düştü. 

İkinci azalan kanal, fiyatın 0.150 $ destek seviyesine düşmesine neden oldu. O zamandan beri düşüş ivmesi kaybolurken, fiyat henüz 0.160 $ ​​seviyesinden çıkmadı. 

Teknik göstergelere bakıldığında, Bollinger Bantları şu anda sıkıştı ve bu da yakında yüksek bir dalgalanma döneminin geleceğini gösteriyor. RSI nötr kalırken MACD yükselişe geçti ve bu da fiyat hareketinin yükselişe geçtiğini ve önemli bir yukarı hareket potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Bu tür tüccarlar, Stellar Lumens fiyatının güçlü yükseliş ivmesiyle 0,200 $ işaretine doğru hareket etmesini beklemeli.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here