Home Analiz Stellar Lumens Fiyat Analizi XLM Gelişmeleri Ve Analist Yorumları

Stellar Lumens Fiyat Analizi XLM Gelişmeleri Ve Analist Yorumları

0
Stellar Lumens Fiyat Analizi XLM Gelişmeleri Ve Analist Yorumları
  • Stellar Lumens (XLM) fiyatının daha da konsolide olması bekleniyor.
  • En yakın destek seviyesi 0,2660 dolardır.
  • XLM, 0.3200 $ Dolardaki dirençle karşı karşıya kaldı.

Stellar Lumens fiyatı bir kez daha 0.3200 $ dolar seviyesinin üzerine çıkmada başarısız oldu. XLM Fiyatı, bir haftadan fazla bir süredir 0,3200 $ dolar seviyesine takılı kaldı ve seviye civarında konsolide olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde XLM Fiyatı , 0,3200 dolar ve 0,2800 dolar seviyesi arasında dalgalandı.

Daha geniş kripto para piyasasına baktığımızda, çoğu kripto para birimi dönem boyunca rekor fiyat artışları gördüğünden, son 24 saat boyunca yükseliş eğilimi gözlemliyor.

Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin, BTC fiyatı 37.000 $ seviyesinin üzerine tırmanarak yüzde 4.32’lik bir artış kaydetti. Ethereum ise dönem boyunca yüzde 18,23 artış kaydederek 1438 Dolar ile enyüksek seviyeyi görmüş oldu.

Stellar Lumens (XLM) Analiz

Stellar Lumens fiyat analizi, yükselirken hızla yükseliş desteği bulduğu için 2021’e güçlü bir başlangıç ​​yaptı.

Boğa rallisi devam ederken, neden XLM fiyatı 0,12750 Dolar seviyesinden tırmanmaya başlamıştı. XLM fiyatı $ 0,4000 Dolar seviyelerine gelirken ayı baskısı görmeye başladı.

Ayı baskısı arttı ve yükseliş ivmesi azaldı. Stellar Lumens fiyat analizinde daha sonra dengelenmeden önce 0,20800 $ dolar seviyesine gerileyen bir düzeltme yapıldığı görüldü.

O zamandan beri fiyat toparlanmaya çalışırken , fiyat oynaklığı düşük kaldığı için XLM her iki tarafta da küçük bir ivme gözlemliyor . Düşen ticaret hacmi, XLM’nin her iki yönde de net bir çıkış yapmasını zorlaştırıyor .

XLM Analizinde Teknik göstergeler

Teknik göstergelere göre XLM analizi, MACD düşük yükseliş ivmesi gösteriyor ancak iki EMA yakınlaşmaya başladığında düşüş eğilimi gösteriyor.

Yukarı ivme kazanabilmesi için, XLm fiyatının 0,3200 dolar üzerine çıkış yapması ve saatlik grafik kapatması gerek yoksa düşüş devam edebilir.

XLM Fiyat Analizinde Teknik Göstergeler

RSI, fiyat oynaklığının dönem boyunca azalmaya devam etmesi nedeniyle son on gün boyunca nötr kaldı. Şu anda gösterge 56.91’de ve 50.00 işaretine dönüyor.

Bollinger bantları kısa vadede düşük volatilite gösteren bir daralmaya yaklaştı. Gösterge, fiyatın 0.3000 $ dolar civarında konsolide olmaya devam etmesiyle, piyasanın her iki tarafta da çok az ivme gözlemlediğini veya hiç olmadığını gösteriyor.

Sıkışma , XLM Fiyat oynaklığının yükselebileceğini, ancak bantların henüz genişleme göstermediğini gösteriyor. Bu, bir kopuştan önce daha fazla konsolidasyonu önerir.

Dört saatlik teknik analiz, zaman dilimi boyunca satın alma sinyalleri yayınlayan 28 ana göstergeden 17’siyle bir satın alma sinyali yayınlar. Öte yandan, yalnızca üç gösterge düşüş eğilimi gösterirken, kalan sekiz gösterge nötr.

24 saatlik teknik analiz, teknik göstergelerin hiçbiri satış sinyali vermediğinden güçlü bir satın alma sinyali verir. Analiz, 18 göstergenin bir satın alma sinyali verdiğini, 10 göstergenin ise tarafsız kaldığını ve her iki tarafa da yönelmediğini gösteriyor.

Stellar Lumens (XLM) Ne Yapacak?

Analistlere göre önümüzdeki birkaç gün daha XLM fiyatı yatay hareketlerine devam edecektir.. Bitcoin fiyatı sabitlendiğinde ise XLM fiyatı hareketi bir patlama yapabilir. Olumlu teknik göstergeler, 0.3250 $ dirençle 0.3500 $ seviyesine yükseliş eğilimi gösteriyor.

Aksini düşünürsek eğer, XLM Fiyatı 0,2660 $ Dolar seviyesinin altına düşerse, XLM fiyatı 0,250 $ dolar seviyesine düşecek ve 0,2000 $ dolara düşme potansiyeli olacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here