Home Analiz Stellar Lumens Fiyat Analizi: XLM 0.350 Dolar’a Çıkması Bekleniyor

Stellar Lumens Fiyat Analizi: XLM 0.350 Dolar’a Çıkması Bekleniyor

0
Stellar Lumens Fiyat Analizi: XLM 0.350 Dolar’a Çıkması Bekleniyor
  • Stellar Lumens fiyatının yükselişe girmesi bekleniyor
  • XLM, 0.300 $ bizim direnç noktamız
  • En yakın destek 0,2750 dolar olarak gözüküyor

Stellar Lumens ( XLM ) fiyatı 0.300 $ seviyesini geçemedi ve fiyat 0.2800 $ seviyesine geri çekildi. XLM , mevcut seviyeye tırmanmasını sağlayan 0.2750 $ seviyesinde destek buldu, ancak alıcılar hızlı bir şekilde ivme kazanmazsa, fiyat daha da düşecektir.

Daha geniş kripto para piyasası duyarlılığı, çoğu büyük kripto para birimi dünün kayıplarından kurtulurken yükselişte. Bitcoin 34.000 $ seviyesinin üzerine çıkarken Ethereum 1.100 $ seviyesine yükseldi.

Stellar Lumens Fiyat Tahmini

XLM Fiyat Tahmini Grafiği

Yıla her iki tarafta da nispeten düşük bir ivmeyle başladıktan sonra, Stellar Lumens fiyatı , 1.300 $ seviyesinden bir boğa ralli başlattığı için alıcıları hızla çekti . Yeşil mum çubuklarının boyutu artmaya devam ettikçe yükseliş ivmesi önümüzdeki birkaç gün içinde artmaya devam etti.

Trend, fiyatın 0.300 $ seviyesine ulaştığı ve yukarıdan geçerken güçlü bir dirençle karşılaştığı 7 Ocak’a kadar devam etti. Fiyat seviyesi XLM trendini reddetti ve sonuç olarak Stellar Lumens fiyatı düştü. Başlangıçta alıcılar 0.2750 $ seviyesini savundu, ancak dün fiyat 0.2250 $ seviyesine düştü.

Bugün fiyat 0,280 $ seviyesinin üzerinde toparlandı, ancak fiyat hala yukarı çıkarken düşüş baskısıyla karşı karşıya. Bu nedenle, fiyat 0.27500 $ seviyesinin üzerinde ancak 0.2900 $ işaretinin altında konsolide oluyor.

Taknik Analizlerle XLM Fiyat Tahmini

Teknik göstergeler arasında MACD, her iki EMA’nın birbirine yakın hareket etmesi nedeniyle her iki tarafta da çok az ivme gösteriyor. EMA’lar bugünkü açılıştan bu yana yakınlaşmaya devam etti ancak piyasalarda hafif bir yükseliş baskısı gösteriyor.

RSI nötr kalır ve her iki yöne doğru hareket için yer gösterir. Gösterge, varlığın her iki tarafa doğru düşük momentum gözlemlediğini ve fiyat oynaklığının düşük kaldığını gösteren 50.00 $ seviyesine yakın hareket ediyor.

Bollinger bantları benzer bir duyguyu paylaşıyor ve şu anda dar, bu da XLM’nin keskin bir artış gözlemleyebileceğini gösteriyor.

Genel olarak, günlük çerçevelerde, 28 ana teknik göstergeden 15’i bir satın alma sinyali verirken, yalnızca dört gösterge satış sinyali verir. Bu arada, on gösterge tarafsız kalıyor ve iki tarafın da desteğini göstermiyor. Bu duygu, yukarı doğru bir hareketi gösteren 14 göstergeli bir satın alma sinyali veren dört saatlik teknik analizde daha da güçlendirildi.

Yatırımcılar, Stellar Lumens’in XLM 0.300 $ seviyesine yükselirken mevcut seviyede yatay hareket görmesini beklemeli . $ 0,300 seviyesinden fiyat kırılırsa, XLM $ 0,3500 direnç seviyesini yeniden test yükselmesi beklenebilir.

Tersine, Stellar Lumens fiyatı 0.2750 $ seviyesinin altına düşerse, XLM destek bulmadan önce 0.2500 $ ‘a geri dönecektir. Düşüş baskısı azalmazsa , XLM 0.200 $ seviyesine geri dönebilir. Bununla birlikte, olumlu göstergeler yukarı doğru bir hareketin çok daha olası olduğunu gösteriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here