Stellar Fiyat Analizi: XLM Büyük Bir Satış Baskısı Altında

0
171

21.12.2020 XLM Fiyat Analizi

  • Xlm fiyatı şu anda 12 saatlik grafikte simetrik bir üçgen modelinin içinde sınırlandırılmış durumda.
  • Kripto Paramız, düşük trend çizgisi destek seviyesinden sıçradı ve 0.185 $ ‘ı hedefliyor. 
  • Grafikler, XLM’nin büyük bir düzeltmeye hazır olabileceğini gösteriyor.

25 Kasım’da 0.233 $ ‘a yükselen Stellar konsolidasyon dönemine girdi ve 12 saatlik grafikte sıkılaşma paterninde işlem görmeye devam ediyor. Birkaç gösterge, ayıları ve boğaları destekleyen çelişkili veriler sunmaktadır.

Büyük Düzeltmeye Girmeden Önce XLM 0.185 Doları Görebilir

Stellar, 12 saatlik grafikte simetrik bir üçgen deseninin içinde yer alıyor. Dijital varlık, düşük trend çizgisi destek seviyesini 0.165 $ ‘dan savundu ve daha yüksek toparlanmayı hedefliyor. Boğaların destek olarak 50-SMA seviyesini yeniden kazanması gerekiyor.

50-SMA’dan geçmek, büyük olasılıkla XLM’yi üst trend çizgisi direnç seviyesine yönlendirecektir. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Stellar fiyatını hızlı bir şekilde 0,27 $ ‘ a çekebilir , bu da modelin yüksekliğini referans noktası olarak kullanan% 44’lük bir sıçrama. 

Bununla birlikte, 30 günlük volatilite metriğinin, Stellar’ın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.88 $ ‘dan büyük bir düzeltme yaşadığı Ocak 2018’den beri görülmeyen seviyelere sıçradığı görülüyor. Ölçüt, XLM için başka bir potansiyel büyük gerilemeye işaret ediyor olabilir.

Ayılar, Stellar fiyatını 50-SMA’nın altına itmeyi başardı ve dijital varlık , 0.165 $ ‘lık kritik destek seviyesinin altında bir düşüşün eşiğinde olabilir . Bu seviyeyi kaybetmek XLM’yi 0,093 dolara indirecektir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz