Çarşamba, Ocak 20, 2021

VeChain (VET) Nedir? Nasıl İşler Ortakları Kimlerdir?

VeChain’i Anlayalım

Teknolojik ilerleme, özellikle blok zincir çözümleri açısından, katlanarak radikal değişiklikler getirdi. 

Organizasyonel büyümeyi geciktiren hantal süreçler, artık bir organizasyonun işlevlerini daha becerikli ve prosedürleri daha iyi tanımlanmış dönüştürmede etkili olan benzersiz bir blockchain tabanlı şirket olan istisnai VeChain ticaret platformu ile teklif ediliyor.

VeChain: Ekran Arkası Efsanesi

2015 yılında hayalini gerçekleştiren bu blockchain tabanlı çözümün arkasındaki beyinler, tedarik zinciri ve ürün yönetimi yaşam döngüsünü kusursuz hale getirmekti. 

Sunny Lu, bu girişimden önce Louis Vuitton China’daki göreviyle alandaki engin deneyimini taşıdı. Kuruluş için VeChain, tedarik zinciri geliştirme gereksinimlerini karşılayan özel bir çözüm olmakla övünüyor. 

Verimli bir yönetim sistemi aracılığıyla ürün yaşam döngüsünde köklü değişiklikler getirme kredisi VeChain’e gidiyor.

VeChain’in kökeninin tohumları Ethereum koduna kadar izlenebilse de, bugün VeChain’in temel özellikleri büyük ölçüde ödeme ağında, oylamada, akıllı sözleşmelerde ve çok daha fazlasında kullanılmaktadır. 

VeChain’in yenilikçi çözümleri sayesinde, geliştiriciler bugün doğrudan iş müşterilerine yönelik özellikler sağlayabilir.

Görev VeChain

VeChain Vakfı’nı anlamak için kişinin kaynağını sorgulaması gerekir. Bu tür bir blockchain şirketi yaratmanın temel amacı, lojistik sektörünün özellikle dağınık ve dengesiz veriler açısından karşılaştığı sorunları ele almaktı. 

Sektör her gün büyük veri trafiğiyle mücadele ederken, maalesef bu verileri iletilebilir ve iyi düzenlenmiş hale getirecek bir sistem, ele alınmayan temel konuydu. 

Aslında, maksimum sayıda vakada, ciddi bölümlendirme, tüm tedarik zinciri yönetiminin merkezi veri kaynaklarına güvenmesine neden olur. Sonuçta bu, daha az gerçek ve daha belirsiz bir veri aktarımıyla sonuçlandı.

VeChain: Çok Boyutlu Dönüşüm Oluşturma

VeChain token üzerinde oluşturulan dijital mod aracılığıyla kimlikler, eksiksiz tedarik zinciri yönetiminde daha fazla hesap verebilirlik sağlamaktan sorumludur. 

VeChain geliştirme çözümünün temel konsepti, tedarik zinciri yönetimini ve ürün yaşam döngüsü yönetimini geliştirmektir. Bu hedef, VeChain’in dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) kullanılarak gerçekleştirilir.

VeChain, NFC ve RFID Radyo Frekansı Tanımlama çiplerine dayalı gözetimi etkinleştirdi. Eş zamanlı olarak VeChain Blockchain platformu, tedarik yönetiminde QR kodlarının kullanılmasına da izin verdi. 

Etiketler ve sensörler, VeChain işlevselliğinin çok önemli bir parçasıdır. Bu sayede VeChain, tedarik bazlı lojistikte önemli verileri takip edebilir ve denetleyebilir. Bu bilgiler, bu blockchain platformu aracılığıyla canlı olarak aktarılır.

Bu yaklaşım, iş analistlerine gerçek bir doğrulama sistemine dayalı kusursuz ve hızlı veri yönetimi konusunda yardımcı olur. 

Bu strateji, özellikle büyük karmaşık tedarik zincirleri için büyük önem taşımaktadır. Bir şirket olarak VeChain, işletmelerin sürekli tetikte kalmasına ve eşzamanlı gelişmelere göre işleri güncel tutmasına yardımcı olur. 

VeChain, VeChain Vakfı tarafından etkinleştirilen Müşterinizi Tanıyın onaylı düğümleri aracılığıyla daha az külfetli ve daha etkili bir yetki kanıtı fikir birliğini kolaylaştırdı. Şüphesiz teşekkürler, VeChain’in devasa ağlar oluşturmasından kaynaklanmaktadır.

İki ağ jetonu VET ve Vechain Thor, kripto para birimi piyasasında dijital bir dalga yaratmasıyla ünlüdür. 

VET madeni para, ödemeler ve oylama alanında uygulamasını bulan ana para birimi aracıdır. VeChain Thor (VTHO), VET madeni para sahiplerine VeChain Thor blok zincirinde akıllı sözleşmeler yürütmek için sağlanan bir jetondur.

VeChain, işletmelere muazzam miktarda veriyi izleme yeteneği sağlar. Bu göstergeler kalite, orijinallik, saklama sıcaklığı ve nakliye durumu gibi öğeleri içerebilir. 

Etkileyici bir şekilde, VeChain platformu tüm bu özellikleri güvensiz ve dağıtılmış bir iş ekosistemi aracılığıyla sağlar. Bu şekilde VeChain platformu, genel giderleri azaltır ve hesap verebilirliği artırır.

Tüm VeChain gamında önemli bir başarı faktörü, “Defi-Cefi Nuptial” temelli bir formüldür. 

VeChain platformu, Merkezi Olmayan Finans (Defi) ve Merkezi Finans (CeFi) aracılığıyla fayda sağlayan bir kombinasyon yöntemine dayalı tüm çözüm serisine odaklanır. 

Her iki platformun avantajlarını kabul eder ve bu nedenle bu çözümlerden ortaya çıkan benzersiz ve eklektik bir asimilasyon sağlar. 

Bu entegrasyon, tamamen şeffaf ve gerçek bilgi alışverişine, etkili işbirliğine ve yüksek hızlı değer aktarımlarına dayalı çözümler sağlar.

VeChain platformu aracılığıyla, varlığın başlangıcından beri varlıkların mülkiyeti belirlenebilir; ilk olarak çabuk ortaya çıktı. 

Bu nedenle VeChain kullanımı, yüksek değerli fikri ve varlık mülklerinin, dolandırıcılığın, hırsızlığın ve daha pek çoğunun hatalı satışını önemli ölçüde azaltır.

Birçoğu, VeChain’in bir kripto para birimi projesinin başka bir piyasa dalgası olup olmadığını veya gerçekten istikrarlı bir geleceği olup olmadığını soruyor. 

Bunun cevabı çok açık. Elbette, VeChain’in şu anki pandemiye bağlı duyguların ne gösterdiğine bakılmaksızın önünde parlak bir geleceği var. Bu görüş, esas olarak VeChain platformunun imzaladığı, istikrar ve büyümesi için güçlü bir temel sağlayan, sayısız ünlü stratejik ortaklıkların arka planında doğrulanıyor.

VeChain Stratejik Ortaklıkları

Şirketler arasındaki VeChain katılımı lojistik ile sınırlı değildir, ancak ortaklık imzalamak için çok çeşitli bir endüstri karışımıdır. VeChain stratejik ortaklıklara imza atma ve itibarlı şirketlerle önemli anlaşmalar yapma konusunda proaktif olmuştur.

VeChain’in Ortaklık Kurduğu Şirketler

  • DNV GL, gemiler ve açık deniz yapıları için denetim ve sertifikasyon hizmetlerine girdi, Ocak 2018’de VeChain ile yiyecek ve içecek endüstrisinin yanı sıra denetimler ve veri toplama için bir dijital güvence çözümü için kaydoldu.
  • Önemli bir denetim ve danışmanlık firması olan PriceWaterhouseCoopers (PwC), müşterilerine gelişmiş ürün doğrulama ve izlenebilirlik sağlamak için Mayıs 2017’den beri VeChain’e kaydoldu.
  • Taşımacılık ve Lojistik alanında tanınmış bir isim olan Kuehne & Nagel, Eylül 2016’dan bu yana blok zinciri teknolojisinin, özellikle lüks malları, sahiplik bilgilerini yansıtan özel bir anahtar içeren bir çip ile donatarak akıllı hale getirmek için VeChain ile dikkat çeken bir ortak olmuştur. blok zinciri.
  • Otomobillerde saygın Alman MNC’si olan BMW Group, uygulama için VeChain ile, araç verilerinin depolanması için blockchain kullanımı ve üçüncü taraflara güvenli ve kontrollü bir şekilde sağlanması için POC ile ortaklık kurdu.Fransız bir ÇUŞ otomobil üreticisi olan Groupe Renault bağladı. veri gizliliği ve koruma araçları için Temmuz 2017’den beri VeChain ile.
  • BAE’nin önde gelen Bulut Servis Sağlayıcısı BIOS Middle East, şifreleme için Aralık 2018’den bu yana VeChain ile ortaklık kurdu.
  • Çin’in önde gelen bir tüketici ev aleti olan Haier, blockchain ve IoT teknolojisini kullanmak için Nisan 2019’dan beri VeChain ile ortaklık kurdu.
  • Enerji segmentinde yer alan Shanghai Gas, VeChainThor blok zincirindeki teslimat bilgilerini ve LNG kalitesini takip etmek için Mart 2020’den beri VeChain ile bağlantılı. Çözüm, tedarik zincirindeki bilgi engellerini önemli ölçüde ortadan kaldırır, şeffaf bir ürün sürecine katkıda bulunur ve güvenilir bir LNG risk yönetimi veritabanı sağlar.
  • Singapur merkezli bir oyuncak üretim şirketi olan PlatformXChain, Nisan 2020’den bu yana koleksiyon ürünlerini listelemek için VeChain’e güveniyor.
  • Dünya çapında 5000’den fazla mağazasıyla ikinci en büyük giyim perakendecisi olan Lüks Bir Moda Markası olan H&M, Nisan 2020’den bu yana ürün hatlarından tedarik zinciri verilerini toplamak için VeChain’e güveniyor.
  • Nisan 2020’den beri tanınmış moda markası için İngiltere’den bir Moda Tasarımcısı olan Sarah Regensburger, el yapımı üretimde izlenebilirliği sağlamak için VeChain’i kullanarak müşterilerin markanın arkasındaki ustayı tanımasını sağlıyor.

DB Schenker, Walmart China, Bayer China, LMV ve NTT, VeChain’in kurumsal blok zinciri veri çözümleri için ortaklık kurduğu birçok şirketten bazılarıdır.

VeChain Analizi: GIZMOS İMKANSIZ OLUŞTURUYOR

a) Nesnelerin İnterneti (IoT)

VeChain, IoT ve DLT teknolojilerinin meşalesi olmuştur. Aslında, VeChain tohumları, yukarıda belirtildiği gibi, öncelikle IoT’nin entegrasyonu amacıyla ekildi. 

IoT’de yeni olanlar için şu anda küresel olarak kullanımda olan milyarlarca akıllı cihaz ağını ima ediyor. 

Bu cihazlar veya makinelere, çevrimiçi veri alışverişi sırasında yetenek veya gözetim uzmanlığına sahip oldukları için akıllı denmektedir. 

Bugünün canlı bir örneğini veren bu araçlar, televizyonlardan kapı zillerine, her zaman bağlı olduğunuz cep telefonuna kadar geniş bir yelpazeyi kapsayabilir.

IoT ve blockchain teknolojisinin entegrasyonu, el ele ve mükemmel senkronizasyonla gider. 

Yukarıda belirtildiği gibi, devrim niteliğindeki Blockchain teknolojisi, yalnızca özgün ve verimli olmakla kalmayıp aynı zamanda veri izlemeye yönelik uygun fiyatlı bir aracı ve hepsini gerçek zamanlı olarak kolaylaştırır. 

Kuşkusuz VeChain, mükemmel entegrasyon faydaları sağlayan her iki teknolojiyi de özümsemek için örnek niteliğinde uzmanlığa sahip bir öncü olarak ortaya çıkıyor.

b) İkisi Bir Arada Token Vantage

VeChain’in Ethereum’dan, özellikle fiyatı üzerinde büyük etkisi olan ikili token sistemi ile ilgili bazı yararlı stratejik adımlar miras aldığını söylemek yanlış olmaz. 

Bu özel blok zinciri ekosistemi, bir jetonun kamu yatırımı ve / veya dijital nakit olarak kullanılmasına izin verirken, diğeri akıllı sözleşme yürütme ve programlamanın yararına hizmet eder. 

Bu tür ikili stratejik sistemin yansımaları Ethereum’un eteri ve NEO’nun GAS’ında bulunabilir.

Ancak, bu strateji VeChain tarafından sebepsiz yere benzetilmemiştir. Bu sistemi ödünç almanın ilk ve en önemli amacı, etkin bir kontrol sağlamaktır. 

Blockchain’in tek amacı, denetim modellerini her şeyi kapsayan ve tamamen risksiz bir ortamda yapılandırmaktır. 

Bu kasıtlı taklit stratejisi için görünen bir başka güçlü zemin, blok zinciri için öngörülebilir banal bir ekonomik model ve güçlü bir piyasa değerine sahip olmaktır.

c) VeChain Tokenları (VET)

Birçoğunun bildiği gibi, kripto para birimi VET belirteci, VET belirteçlerinin kripto pazarındaki bir borsaya yatırıldığı ticaret platformundaki alay konusu. 

VeChain blok zincirinde bir fiyat hareketinin yanı sıra bir değer olarak hizmet eder. VeChain, pozitif fiyat değişiklikleri için muazzam bir potansiyele sahiptir. 

Blockchain projesi genelinde değer taşıyabilir ve aynı zamanda akıllı sözleşmeleri etkinleştirebilir. 

Tıpkı kullanıcıların kripto para piyasasında VeChain blok zincirinde çalışan Dapp’larda işlem fiyatı için ödeme yapma şekli gibidir. 

Şu anda, dolaşımda neredeyse 55.454.734.800 VET token var. VeChain’in sistemi toplamda 86,712,634,466 VET çıkaracak şekilde ayarlanmıştır ve piyasa değeri yaklaşık 738,102,007 USD’dir.

Yükselen şöhret ve VeChain VET fiyatı düzenli aralıklarla yeni zirvelere ulaşırken, mega kripto fiyat cazibesi olan piyasa değerine bağlı olarak VET para biriminin küresel olarak ilk 30 kripto para birimi arasında yer alması şaşırtıcı değil.

d) VeChainThor Enerji (VTHO)

VeChain sisteminde kullanılan bir başka belirteç, VeChainThor blok zinciridir (VTHO). Akıllı sözleşme işlemleri için ateşe yakıt olarak çalıştığı bilinmektedir.

Ancak burada önemli bir gerçek, bu VTHO’ların kamuya açık olmamasıdır. Bu belirteçler, çözüm sağlayıcıları veya geliştiriciler tarafından sözleşme uygulamalarına ilişkin maliyetleri karşılamak için kullanılır. 

İdeal olarak, ödemelerin, sözleşmeleri yüklerken blok zinciri kullanan geliştiricilerden gelmesi beklenir. 

Bu, güvenlik dünyasında çok güçlü bir araçtır, çünkü blok zincirine yalnızca herkese açık kodlamanın ulaşmasını sağlar ve böylece spam gönderilerini azaltır.

VTHO genel halk tarafından yatırım için kullanılabilir. VTHO jetonu, VeChain Thor Energy (VTHO) anlamına gelir. VeChain’deki işlemleri güçlendirmek için kullanılır ve blok zincirinde işlem gerçekleştirme fiyatına eşittir. VTHO, değerini spekülasyondan değil, yalnızca kullanımdan elde etmek için tasarlanmıştır.

Buradan çıkan ana fikir, fiyatın işlem maliyetinden çok farklı olmasıdır. Bu, iki mekanizmanın işlem maliyetlerini sabit tutmasına izin verir:

VTHO üretim oranını artırın: VTHO üretim oranını artırarak, daha fazla VTHO piyasaya çıkacak, potansiyel olarak VTHO fiyatını düşürecek ve işlem maliyetini düşürecek. 

Bu gerçekleştiğinde, VTHO fiyatı düşebileceğinden VET sahipleri yine de tokenlerinden aynı miktarda fiyat üretecekler, ancak ürettikleri VTHO miktarı artıyor!

İhtiyaç duyulan VTHO miktarını değiştirin: Bir işlem için gerekli olan VTHO miktarını artırarak veya azaltarak, maliyet de etkilenebilir. 

İhtiyaç duyulan VTHO miktarını artırırken, işlem maliyeti artacaktır. Bu aynı zamanda daha fazla VTHO’nun yakılmasına neden olacaktır. Daha fazla VTHO yakılması, VTHO talebini artıracak, VTHO fiyatını ve bir işlemin maliyetini daha da artıracaktır. 

Öte yandan, ihtiyaç duyulan VTHO miktarını düşürerek işlem maliyeti düşecek ve üretilen VTHO arzının daha azı yakılacak ve fiyat düşecektir. VeChain blok zincirinin benimsenmesiyle, VTHO’ya olan ihtiyaç artacak. Bu nedenle, MÖE’ye olan talep de fiyatla birlikte artacaktır.

e) VeChain Konsensüsü

İşletmelerin uyumlu olması paradigma açısından önemlidir. Verdiği tüm sözleri yerine getirmek için VeChain, işe uygun, zamanında ve güvenilir bir fikir birliği sağlamalıdır. 

VeChain, bu etki için Proof-of-Authority (PoA) olarak bilinen özel bir fikir birliği mekanizmasını başlatır. Bunun, sistem sürekliliğinin korunmasına yönelik oldukça etkili bir kaynak sağlaması amaçlanmıştır.

PoA fikir birliği mekanizmasının oluşturulmasının arkasındaki düğümsel amaç, Proof of Work (PoW), Proof of Stake (PoS) ve Designated Proof of Stake (DPoS) mekanizmalarında bulunan hataları ele alma yeteneğinde yatmaktadır. İdeal olarak, Proof-of-Authority daha az enerji gerektirir ve bu nedenle VeChain blok zinciri üzerinde fikir birliğine varmak için düğümler arasındaki iletişim gerekliliğini ortadan kaldırır.

f) Ana Düğümler

101 Masternode, VeChain için mutabakat onayının ayrılmaz bir kaynağı olarak hizmet eder. Bu sistemin önemli bir avantajı işlem süresinden tasarruf sağlamak ve dolayısıyla verimliliği artırmaktır. 

Bu mekanizmanın bir diğer önemli kısmı, bloklar sistemde doğrulanmadan önce KYC ve AML ID doğrulamasının tamamlanmasını gerektirmesidir. Bu tür bir araç, rekabetle birlikte bir pazar stratejisine ulaşmada çok önemli bir rol oynar.

Bir diğer dikkat çekici faktör ise VeChain’in ekonomik ana düğümlerin kullanımıyla donatılmış olmasıdır. Bu düğümler, VeChain biyomu ile ilgili konularda oylama yetkisine sahiptir. Her 10.000 VET ve ekonomik masternod tutması için bir oy alırlar.

VeChain Puanı: Kullanıcıların Elindeki Güç

a) Stake Etme : VeChain kullanıcıları, VET tokenlerini ekstra yan kuruluş geliri elde etmenin bir yolu olarak en iyi fiyattan pay alma yetkisine sahiptir. 

Bununla birlikte, bu Staking sisteminden yararlanmak için, coinlerinizi önceden belirlenmiş bir süre boyunca bir ağ cüzdanında çevrimiçi tutmanız gerekir. MÖE’nizi ne kadar uzun süre yatırırsanız, o kadar çok kazanırsınız.

b) Yönetim: Ne kadar çok, o kadar iyi. Bu mantra, VeChain sahipleri için de geçerlidir. Bu aynı zamanda VeChain’in, oyların bir kişinin sahip olduğu VeChain VET kripto para birimi miktarına göre dağıtıldığı merkezileştirme ve ademi merkeziyetçilik arasında bir denge kurma misyonuyla da paralellik gösteriyor. 

MEÖ madeni paralarının çoğunluğuna, yani bir milyondan fazlasına sahip olanlar, oyların% 20’sinden faydalananlardır. Usulüne uygun olarak doğrulanmış kimlik bilgilerine ve bir milyon VET’e sahip olan kullanıcılar oyların% 30’unu alır. Geri kalanlar orantılı olarak kullanıcılar arasında ayrıştırılır.

VeChain’inizi Tüm Yöntemlerle Yakalayın

VeChain’in varlığı diğer rakiplere kıyasla çok geniştir. Elbette bunun en büyük nedeni yukarıda belirtilen önemli avantajlardır. Çeşitli platformlar, VeChain VET’in sahiplik avantajını sunar. Büyük ve iyi bilinen bir tanesi, dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance aracılığıyla.

Kullanıcı dostu olması ve çok sayıda jeton, platformu hayranlar arasında bariz bir seçim haline getiriyor. Daha ne! Kayıt işlemi, diğer Amazon alışverişlerinde olduğu gibi birkaç dakikadan daha kısa sürer !!

Öncelikle, giriş yapmak için gerekli tüm bilgileri ve şifreyi içeren bir hesap oluşturmanız gerekir. Ayrıca, web sitesinin, satın alma sürecinden geçmek için hizmetleri sağlamak için güvenilir üçüncü şahısları kullandığı konusunda bilgilendirileceksiniz ve bu nedenle, bilgiler onlarla paylaştı. Böylece VeChain ile ilgili her şey şeffaftır ve kartın üstündedir.

KYC aracılığıyla Doğrulama işlemi daha da hızlı ilerliyor; burada Ad, E-posta vb. Bilgilerinizi girdiğiniz siteye kaydedilir. Vay!! Artık doğrulama işleminiz tamamlandığında VeChain VET’lerinizi işlemeye başlayabilir ve VeChain VET’lerle işlem yapmak için herhangi bir bankanın banka veya kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Hatta banka hesap bilgilerinizi doğrudan kullanabilirsiniz.

Artık hesabınız bağlandığına göre Bitcoin satın almaya başlayabilirsiniz. Henüz mevcut Fiat / Vechain VET çifti olmadığı için önce Bitcoin satın almanız gerekecek. 

Bitcoin sahibi olduğunuzda, Bitcoin’lerinize karşı VeChain kripto para birimini satın alabilirsiniz ve birkaç saniye içinde, VET jetonlarınızı belirli bir zamanda mevcut fiyattan alırsınız.

VeChain (VET) Nasıl Saklanır?:

Kredi kartınızı veya cüzdanınızı kaybetmeyi göze alabilir misiniz? Allah korusun, tabiiki HAYIR.

Öyleyse neden favori para biriminizi kaybedersiniz? Artık VeChain’i çok çeşitli şekillerde güvenle saklayabilirsiniz. VeChain’inizi soğuk depoda çevrimdışı tuttukları için mobil cüzdanlardan daha güvenli bir bahis olan bir donanım cüzdanı satın almanız önerilir.

Madeni paralarınızı kripto para piyasalarında takas etmek veya sadece hızlı bir getiri istiyorsanız, kripto paranızı VeChainThor mobil cüzdanında saklamak isteyeceksiniz.

Bu, navigasyonda kolaylık sağlar ve gelecekte iyi bir fiyat için ihtiyaç duyduğunuz tüm göze çarpan özelliklerle donatılmıştır. Daha ne! Android ve Apple cihazlarınıza indirilebilir ve ÜCRETSİZDİR!

Piyasada bulunan birçok tüccar ve fiyat tahmin platformu var. Cüzdan yatırımcısı, iyi bir yatırım için çeşitli kripto para birimlerinin teknik analize dayalı fiyat tahminlerini yapan çok popüler bir tahmin sitesidir.

Cüzdan yatırımcısının piyasa tahmini ve teknik analizinin tahmin analistlerine göre, sonuç, VeChain VET fiyat tahmininin bugünkü ivme ve MEÖ fiyatına göre bir yılda 0, 00463 ABD doları seviyesinde işlem görmesi olabilir. Bu VeChain tahmini çok aşağı yönlü ve karamsar. 

Trading Beasts tahmin platformu ayrıca bir yıllık VET belirtecinin mevcut fiyatının çok tarafsız bir teknik analizini yaptı ve 2020’nin sonunda VeChain VET fiyatının geniş bir aralık olan 0, 01-0, 02 ABD dolarına ulaşabileceğini söyledi. . Bu tahminler, herhangi bir iyimserlik göstermeden tarafsız bir şekilde verilir.

Uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri için Digital Coin Price tahmini, teknik analizlerine göre VET fiyatının ortalama yüzde 300 artarak 0 0378 ABD dolarına ulaşacağını öngörüyor.

2021- 2025’te VeChain VET fiyat tahmini, fiyatın son çeyrekte 0.04334 $ ‘a ulaşma olasılığını yansıtıyor ve bu da neredeyse yüzde 388.25 artış olacak. 

VeChain tahmini için bir başka site, VET fiyatının 2026 sonuna kadar 0 04631 ABD Dolarına ulaşmak için yukarı yönlü bir yörüngeyi koruyacağını varsayıyor. Diğer uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri aşırı iyimser ve VeChain fiyat tahminini beş yıl içinde yaklaşık 70 $ olarak gösteriyor.

Bireysel ve tarafsız fiyat tahminlerim VeChain VET, madeni para fiyatı 2020 VeChain fiyat tahmini açısından yükseliş ivmesi pozisyonunu üstlenmek ve onaylamak isterse daha çok çalışması gerektiğidir.

VeChain fiyatının psikolojik işaretini kırması gerekir. gerçekten yükseliş ivmesi başlatmak için eski ATH 0,02 $; Eğer 0,02 $, kartlarını iyi oynarlarsa ve daha fazla şirket VeChain VET üzerine inşa ederse veya VeChain fiyatındaki bir sonraki boğa koşusu vuruşları önümüzdeki beş yıl içinde kolayca 1 $ ‘a pompalayabilirse 0,10 $’ a giden yolu kırar.

Teknik analiz, geçmiş veriler ve diğer ölçümleri kullanan VeChain 2020 fiyat tahmini ile, VET coinleri satın alma kararı için tahminler kullanılmamalıdır.

VeChain – Küresel Bir Zincir Oluşturmak

Blockchain teknolojisi kalıcıdır. Sadece işletmelerin operasyonlarında devrim yaratmakla kalmadı, aynı zamanda günlük hayatımıza da hakim oldu ve onları kökten ve kapsamlı bir şekilde etkiledi. 

VeChain Blockchain, kripto para birimleri ve bunların fiyat tahminlerinden çok daha fazlasıdır. VeChain gibi platformlar, güçlü bir algoritma nedeniyle blockchain verimliliğinin sınırlarını zorluyor ve dünyaya statükoya daha verimli bir alternatif sunuyor.

VeChain saatin ihtiyacıdır, bu nedenle dijital ayak izinizi artırmanız önemlidir, çünkü Sağlık Hizmetleri ve Bankacılık gibi önemli sektörlerde bile VeChain’in önemi göz ardı edilemez. 

Sağlık hizmetlerinde, VeChain aracılığıyla, bir kişinin sağlığını daha iyi anlamak için bir hastanın başına gelen tıbbi koşullar ve hastalıklar geriye doğru izlenebilir. 

Bankacılık sektöründe VeChain, bir kişinin işlemsel davranışını ve bir kredi veya hizmet vermeye vb. Karar verme konusundaki finansal yeteneğini anlamada önemli bir rol oyuncusudur.

VeChain, dünya çapında teknoloji dalgaları yaratan kurumsal dostu çözümleri mümkün kıldı. Daha yüksek ve optimum organizasyon performansı için sorunsuz çözümler sunmuştur. 

Giderek daha fazla kuruluş, sistemlerinin entegrasyonu için VeChain ile el sıkışıyor, veri toplama için onları uyumlu hale getiriyor ve işlerinin çeşitli alanlarında kurcalamaya karşı korumalı hale getiriyor.

Dünya hızla değişiyor, teknoloji de öyle. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi işletmeleri yönetecek ve kavramlar VeChain blok zinciri tarafından yönlendirilmeye devam edecek.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

45BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
25,455,044
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 20 January 2021 10:38

En Son Haberler

Bitcoin Balinaları BTC Düştükçe Satın Almaya Devam Ediyor

Yılbaşından bu yana 1.000'den fazla BTC'ye sahip yaklaşık 164 Bitcoin balina adresi oluşturuldu.Bitcoin'in değeri artmaya başladığından beri büyük BTC adresleri yükselişte. Bitcoin (BTC) , birçok insan...

Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApps) Nedir? Nasıl Çalışırlar?

Kripto dünyasında yeni misiniz? Kısaltmaların ve benzersiz terminolojilerin farkında mısınız?kripto parateklifler? Değilse, bu kısaltmaların farkında olmak çok önemlidir. Bu yazımızda çok detaylı bir şekilde sizlere DApp...

Bitcoin’in Geleceği Hakkındaki Korku Ve Şüphe Karşısında Durmadan Mücadele Eden İsim Dan Held

Kraken kripto para borsasında büyüme lideri olan Dan Held, Bitcoin'in büyük boğa koşusunun ortasında süzülen korku belirsizliğine ve şüpheye (FUD) karşı geri çekiliyor. Uzun süredir...
bitcoinBitcoin
34,907.00 $
34,907.00 $
5.61%
ethereumEthereum
1,311.36 $
1,311.36 $
4.87%
rippleXRP
0.289017 $
0.289017 $
3.49%
litecoinLitecoin
147.36 $
147.36 $
8.14%
eosEOS
2.74 $
2.74 $
4.18%
tezosTezos
2.78 $
2.78 $
7.97%
chainlinkChainlink
20.19 $
20.19 $
8.94%

Benzer Haberler

Bitcoin Balinaları BTC Düştükçe Satın Almaya Devam Ediyor

Yılbaşından bu yana 1.000'den fazla BTC'ye sahip yaklaşık 164 Bitcoin balina adresi oluşturuldu.Bitcoin'in değeri artmaya başladığından beri büyük BTC adresleri yükselişte. Bitcoin (BTC) , birçok insan...

Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApps) Nedir? Nasıl Çalışırlar?

Kripto dünyasında yeni misiniz? Kısaltmaların ve benzersiz terminolojilerin farkında mısınız?kripto parateklifler? Değilse, bu kısaltmaların farkında olmak çok önemlidir. Bu yazımızda çok detaylı bir şekilde sizlere DApp...

Bitcoin’in Geleceği Hakkındaki Korku Ve Şüphe Karşısında Durmadan Mücadele Eden İsim Dan Held

Kraken kripto para borsasında büyüme lideri olan Dan Held, Bitcoin'in büyük boğa koşusunun ortasında süzülen korku belirsizliğine ve şüpheye (FUD) karşı geri çekiliyor. Uzun süredir...

Adını Duyduğunuz Veya Hiç Duymadığınız Bu Altcoin Projelerine Pantera Capital Yatırım Yapıyor

Kripto yatırım devi Pantera Capital, sürekli genişleyen DeFi alanına ilgi duymaya ve satın almaya devam ediyor. Firma kısa süre önce, merkezi olmayan DeFi projesi olan...