Home Kripto Kılavuz VeChain Fiyat Tahmini: VET 2021, 2022, 2023, 2025, 2030 Fiyatı İçin Gelecek Tahminleri

VeChain Fiyat Tahmini: VET 2021, 2022, 2023, 2025, 2030 Fiyatı İçin Gelecek Tahminleri

0
VeChain Fiyat Tahmini: VET 2021, 2022, 2023, 2025, 2030 Fiyatı İçin Gelecek Tahminleri

Bu yazımızda, 2021 ve sonrası için Vechain fiyat tahmininlerini tartışırken, VET hakkında bilgi sahibi ve nasıl yatırım yapacağınıza karar vereceksiniz.

Vechain fiyat tahminini derinlemesine incelemeden ve Vechain’in iyi bir yatırım olup olmadığı, VET’in neden başarılı veya başarısız olacağı veya VET fiyatı neden yükselip düşeceği sorularını cevaplamadan önce, Vechain’in ne olduğuna ve bugüne kadarki geçmişine hızlıca bir göz atalım.

VeChain Satın Al

Artık VeChain satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Cex.io , Coinbase ve Binance gibi önde gelen platformlar dahil olmak üzere birçok borsada VeChain satın alabilir ve takas edebilirsiniz .

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

VeChain Nedir?

VeChain, VeChain Thor ağının oluşturulmasıyla IoT ve tedarik zinciri odaklı platformunu genişleten Asya merkezli bir projedir.

VeChain Thor’un hedefi, yönetişim ve kullanım kolaylığına odaklanan kurumsal dişli bir blockchain ekosistemi olmaktır.

Proje, işletmelerin çeşitli akıllı sözleşme uygulamalarını kolayca kullanmasını sağlayacak yerel bir blok zinciri çalıştırmayı planlıyor.

 

VeChain, öncelikle blok zinciri aracılığıyla veri alışverişi ve depolamaya odaklanır ve tedarik zinciri alanında canlı uygulamalar çalıştırır.

Daha detaylı VeChain anlatımı bu yazımızda bulabilirsiniz. VeChain (VET) Nedir Nasıl İşler Ortakları Kimlerdir?

VeChain (VET) 2021 Yol Haritası

VeChain için resmi bir yol haritası yok, web sitelerinde bulabileceğiniz tek bilgi, 2021’in “VeChain Ekosistem Genişlemesi” için ayrıldığıdır.

Vakıf, Yeni Yıldaki misyonunun ” ticari değeri olan işlemleri büyütmek ve kitlesel benimsemeyi kolaylaştırmak için VeChainThor blok zinciri çevresinde altyapı hizmetleri oluşturmak ” olduğunu yazdı .

Blokchaintr Vechain Fiyat Tahmin 2021

Piyasanın geri kalanı olarak VET, bitcoin’in fiyat hareketinin kalçasına bağlı. Bitcoin başka bir boğa koşusuna başlarsa, VET de bir tane umabilir.

Bitcoin genellikle mega boğa koşusundan sonra bir soğuma aşamasına sahiptir ve bu, altcoinlerin devraldığı ve boğalarla bir gün geçirdiği, genellikle günler içinde fiyatlarını ikiye katladığı veya üçe katladığı zamandır.

Salgın patlamasıyla dünya birkaç ay boyunca hibernasyona gönderildi ve kripto para birimlerine olumsuz bir şekilde yansıdı ve% 40 günlük kayıplara bile tanık olduğumuz için bitcoin yokuş aşağı yolladı.

Bununla birlikte, bayrak taşıyıcısı kripto pazarını tekrar yükselttikçe durum hızla dengelendi ve Bitcoin. Yazdan bu yana büyük bir boğa koşusu içindeyiz ve analizleri sosyal medyadan ve gazetecilik masalarından dinliyorsak, yerel zirvesinden çok uzaktayız.

Bu, 2021’deki Vechain fiyatı için ne anlama geliyor?

Bitcoin ana rolde olduğu ve yukarı çekildiği sürece, VET’in parlaması için çok az alan var. Bununla birlikte, kripto fiyatlarındaki genel artış sayesinde USD cinsinden değerini artıracak.

Bununla birlikte, MEÖ / BTC oranı muhtemelen düşerek muhtemelen tüm zamanların en düşük seviyelerine düşecektir.

Bu, fonlarınızı geçici zirvesine ulaşana kadar bitcoin’de tutmanın ve altcoinlerin sahneye girmesi için kapıları açmanın en iyisi olduğu anlamına gelir.

Para, daha az bilinen ve daha küçük projelere geçmeden önce genellikle bitcoin karlarından bluechip altcoinlere ve büyük kap coinlere aktığı için, Vechain büyük kazançlar kaydeden en iyi adaylar arasında olacak.

VeChain (VET) Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

Son olarak bakışımızı biraz daha ileri taşıyalım ve uzun vadeli bir görünüm ve Vechain fiyat tahmini verelim.

2017’deki ICO çılgınlığının bir sonucu olarak, başarılı ICO’ların ve kripto para birimi projelerinin% 95’inden fazlası başarısız olacak ve yatırımcıları para kaybedecek. Projelerin diğer% 5’i kripto endüstrisindeki yeni Apple, Google veya Alibaba olacak. MEÖ bu% 5 arasında olacak mı?

Bunun olma olasılığı iyi.

Her şeyden önce VeChain, sahiplerinin fiyatı sadece düşmanca ve kötü yetiştirilmiş bir şekilde tartıştığı diğer “çabuk zengin ol” altcoin topluluklarının çoğundan daha eğitimli ve sabırlı olan geniş ve ateşli bir topluluk oluşturdu.

Vechain Vakfı, her kripto projesinin en önemli 3 boyutuna yaklaşımında oldukça dengelidir: teknoloji geliştirme, iş ortaklıkları kurma ve topluluk geliştirme.

VET, merkezi olmayan bir defter için en gerçekçi kullanım durumlarından birinde yaygın olarak kullanılan ilk blok zincirlerinden biri olma şansına sahiptir: tedarik zinciri yönetimi. Tüm bunlar, sahiplerine, token’larının ayıların hakim olduğu zamanlarda tutmaya değer olduğuna dair haklı bir umut aşılıyor.

VET-BTC Fiyat Korelasyonu

Kripto piyasalarında gerçekleşen ticaretin büyük çoğunluğu BTC ve altcoin ticaret çiftleri arasındadır.

Çoğu altcoin itibari para birimleriyle eşleşmediğinden (ve yalnızca birkaçı USTD gibi sabit paralarla eşleştirildiğinden), Bitcoin bir sonraki en iyi seçenektir.

Bu nedenle, Bitcoin istikrarlı olduğunda, altcoin satın almak için ideal temel para birimi olarak oluşur (bu nedenle, Bitcoin yana doğru gittiğinde altcoinler iyi performans gösterir).

Korelasyon -1’den 1’e kadar bir ölçekte ölçülür. 0’ın üzerindeki değerler altcoin’in BTC fiyatlarıyla aynı yönde hareket etme derecesini (art arda yukarı veya aşağı) ve 0’ın altındaki değerler altcoin’in hareket etme derecesini gösterir.

BTC fiyatlarının tersi yönünde (yani BTC düştüğünde, altcoin yükselir veya tam tersi). 0 civarındaki değerler, BTC fiyatı hareket ettiğinde, altcoinlerin sabit kaldığını veya alternatif olarak altcoin yukarı veya aşağı hareket ettiğinde BTC fiyatının sabit kaldığını gösterir.

Korelasyon analizine göre, BTC ve VET’in son 100 günde ihmal edilebilir bir ilişkisi var. Her iki para biriminin önceki 100 günlük fiyat dinamiklerine göre hesaplanan fiyatlarının korelasyon katsayısı 0,11’dir.

VeChain Fiyatı 2021 İçin Piyasa Tahminleri

Piyasa tamamen öngörülemez olduğundan, kripto para birimi fiyatını tahmin etmek, veriye dayalı bir tahminden ziyade gerçekten bir kumar ve şanstır.

Seçkin yayınlara ve kişiliklere ve onların VeChain (VET) fiyatı ile ilgili tahminlerine bir göz atalım, bu da bize başka bir bakış açısı kazandıracak:

Walletinvestor VeChain (VET) Fiyat Tahmini

Walletinvestor, çeşitli kripto para birimlerinin teknik analize dayalı fiyat tahminini yapan popüler bir web sitesidir. VeChain fiyat tahminlerine göre, VET’in bir yıl içinde 0.000001 $ ‘a düşmesi bekleniyor. Bu fiyat tahmini oldukça kötümser ve o kadar da düşmeyebilir.

Trading Beasts VeChain (VET) Fiyat Tahmini

Trading Beasts ayrıca, 2021 sonuna kadar VeChain’in geniş bir aralık olan 0,01 ila 0,02 dolar arasında olabileceğini söyleyen çok tarafsız bir tahmin verdi, bu nedenle bu tahmin herhangi bir iyimserlik göstermeden tarafsız olarak verildi.

Vechain için Mega Crypto Fiyat fiyat tahmini

Mega Crypto fiyatı, VeChain’in 2021’in sonunda 0,258 dolara ve 2023’ün sonunda 0,612 dolara ulaşabileceğini öngörüyor. (VeChain Tahmini)

Smartereum VeChain Fiyat Tahmini

Smartereum, düzenli olarak kripto para birimi tahminleri yayınlayan bir sitedir. Vechain fiyat tahmin makalelerine, Vechain tokenlarının fiyatının 2023’ün sonunda 75 dolara kadar yükselebileceğine inanıyorlar.

Cryptoground VeChain Fiyat Tahmini

Cryptoground, VeChain’in 2021 sonunda 2.58 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor. Hatta VET’in 2021’e kadar 4.10 $’ a ulaşabileceğini belirttikleri VeChain 2021 fiyat tahminini de eklediler.

CoinSwitch VeChain Fiyat Tahmini

CoinSwitch, VeChain değerinin 0,1 $ ‘a kadar ulaşabileceğini tahmin ediyor, bu da bu alandaki diğer herhangi bir uzmanın en yüksek tahmini yapıyor.

VeChain (VET) Geleceği: 2022,2023, 2025, 2030 Tahminleri

VeChain Fiyat Tahmini 2022

Zaman dilimlerini haftalıktan günlük olarak değiştirip uzaklaştırarak, kripto para birimi, üçlü tabanın son aşamasında oluşan yükselen üçgenin kırılmasından genişleyen devasa bir düşen kama devam modeli oluşturuyor gibi görünüyor.

Bu model yukarı yönde devam ederse, bayrak direğiyle eşleşmeli ve varlığın 2022’de 0,064 dolara kadar yükselebileceğini görmekteyiz.

VeChain fiyat tahmini 2023

VeChain projesi halka açık olarak başlatıldığından beri, ekip çok sayıda ortaklık duyuruyor. VeChain’in ortak olduğu bazı önemli şirketler PWC, DNV GL ve BMW’dir, ancak bunlar uzun bir listedeki en büyük uluslararası isimlerdir.

VeChain’in çok çeşitli ortaklıklarının gösterdiği gibi, blockchain platformu, merkezi olmayan uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin avantajlarını çok sayıda farklı sektöre getirmeyi hedefliyor.

Bu, kullanım durumlarının katlanarak arttığını göstermektedir. 2023 yılına kadar VeChain, VET’i sıralama düzeninde yukarı doğru hareket ettirebilecek 0.38939 $ ‘a ulaşabilir ve coinmarketcap’e göre yukarı doğru hareket edebilir.

Ekibin uzmanlığı ve vizyonu nedeniyle VeChain, beş yıllık bir süre içinde yeni kilometre taşlarına dokunabilir. Çin hükümeti ile çok iyi bir bağlantı ve yakınlık nedeniyle, dijital para birimi daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır.

VeChain fiyat tahmini 2025

VeChain, kendisini yalnızca dijital dünyayla sınırlamayan, aynı zamanda gerçek iş ekosistemleriyle de bütünleşebilen blockchain tabanlı bir platform oluşturmak için ilerleme modunda.

Bu, işletmelerin bu blok zincirinin yardımıyla çeşitli işlevleri kontrol edebilmesini sağlayacaktır.

Blockchain tabanlı platformun gerçek iş dünyası ile tam entegrasyonunu sağlayabiliyorsa, şirketlerin blockchain’i kullanması daha kolay olacaktır. 2025’e kadar VeChain 0,1 dolara ulaşabilir.

Aynı şekilde, gelecekteki uygulamalar için de muazzam bir potansiyel sağlar. Üçüncü taraf hizmetlerle de işbirliği yapabilir. Dahası, veri depolama tamamen dağıtılır ve bu da verilerin tamamen güvenli olmasını sağlar.

VeChain Fiyat Tahmini 2030

Kripto para piyasası bu şekilde devam edip ozamana kadar VeChain tedarikte kalırsa mümkün olduğunca fiyatı VET 2 Dolar veya daha yukarısına çıkabilir

VeChain’in Geleceği Nedir?

VeChain’in geleceği, Bitcoin, Ethereum, EOS, Ripple ve Litecoin gibi en iyi kripto varlıklarının kristal netliğindeki potansiyeline kıyasla bulanık.

İş süreçleri ve tedarik zincirleri için kurumsal bir çözüm olarak astronomik yıkıcı potansiyele sahiptir, ancak hiçbir işletmenin teknolojiyi benimseyememesi nedeniyle buna yatırım yapmak riskli olabilir.

Tüm sistemlerin VeChain tarafından sağlanan RFID etiketleriyle güçlendirilmesini, VeChain teknolojisine ve geliştirmesine önemli bir yatırım yapılmasını ve bir işletmenin tüm yönleri için blok zinciri platformunun kullanılmasını içerecektir.

Bu, birçok hareketli parçası olan büyük şirketler için büyük bir risktir. VeChain bu sistemleri birbirine bağlamak ve senkronize etmek için tasarlanmış olsa da, işçilik, zaman ve çaba maliyeti, artan verimlilik sayesinde uzun vadeli tasarrufları hesaba katmak için çok fazla olabilir.

Altcoin bir kripto projesi olarak başarısız olursa, fiyatı neredeyse sıfıra düşebilir. Ancak başarılı olursa, gökyüzü sınır olabilir. Bu, VeChain’i, çoğu kişinin önereceği kanıtlanmış bir kripto varlığına güvenli bir yatırım türü değil, ya hep ya hiç oyunu yapar.

VeChain (VET) Fiyat Tahminleri

Yıl Potansiyel Yüksek Potansiyel Düşük
2020 0,0236 ABD doları 0,0014 ABD doları
2021 – 2022 0,0741 ABD doları 0,0236 ABD doları
2023 – 2025 0,1000 ABD doları 0,0171 ABD doları

VeChain (VET) Geçmiş Fiyat Verileri

Tarih Açılış Fiyatı Kapanış Fiyatı En Yüksek Fiyatı En Düşük Fiyatı
2021-01-12 0,02433 ABD doları 0,022751 ABD doları 0,025685 ABD doları 0,02184 ABD doları
2021-01-11 0,027169 ABD doları 0,024316 ABD doları 0,027169 ABD doları 0,01964 ABD doları
2021-01-10 0,028929 ABD doları 0,027188 ABD doları 0,030812 ABD doları 0,02468 ABD doları
2021-01-09 0,027368 ABD doları 0,028949 ABD doları 0,03001 ABD doları 0,026345 ABD doları
2021-01-08 0,028717 ABD doları 0,027421 ABD doları 0,028851 ABD doları 0,024649 ABD doları
2021-01-07 0,030831 ABD doları 0,028704 ABD doları 0,031777 ABD doları 0,028066 ABD doları
2021-01-06 0,027917 ABD doları 0,030794 ABD doları 0,032243 ABD doları 0,027364 ABD doları
2021-01-05 0,02465 ABD doları 0,027909 ABD doları 0,029001 ABD doları 0,023242 ABD doları
2021-01-04 0,026094 ABD doları 0,024665 ABD doları 0,02704 ABD doları 0,021485 ABD doları
2021-01-03 0,019993 ABD doları 0,025921 ABD doları 0,026894 ABD doları 0,019818 ABD doları
2021-01-02 0,019081 ABD doları 0,019985 ABD doları 0,021099 ABD doları 0,01855 ABD doları
2021-01-01 0,018778 ABD doları 0,01908 ABD doları 0,020172 ABD doları 0,018544 ABD doları
2020-12-31 0,020245 ABD doları 0,018777 ABD doları 0,020254 ABD doları 0,018413 ABD doları
2020-12-30 0,021062 ABD doları 0,020253 ABD doları 0,021251 ABD doları 0,019177 ABD doları
2020-12-29 0,020153 ABD doları 0,02103 ABD doları 0,021261 ABD doları 0,018705 ABD doları
2020-12-28 0,016512 ABD doları 0,020173 ABD doları 0,020366 ABD doları 0,016349 ABD doları
2020-12-27 0,016435 ABD doları 0,016499 ABD doları 0,017903 ABD doları 0,015904 ABD doları
2020-12-26 0,014587 ABD doları 0,016434 ABD doları 0,017428 ABD doları 0,013679 ABD doları
2020-12-25 0,01488 ABD doları 0,014582 ABD doları 0,01523 ABD doları 0,014243 ABD doları
2020-12-24 0,013182 ABD doları 0,014879 ABD doları 0,015093 ABD doları 0,012692 ABD doları
2020-12-23 0,015865 ABD doları 0,013169 ABD doları 0,016 ABD doları 0,012039 ABD doları
2020-12-22 0,01556 ABD doları 0,015873 ABD doları 0,016193 ABD doları 0,015021 ABD doları
2020-12-21 0,01631 ABD doları 0,01557 ABD doları 0,016493 ABD doları 0,015163 ABD doları
2020-12-20 0,017372 ABD doları 0,016307 ABD doları 0,017466 ABD doları 0,015841 ABD doları
2020-12-19 0,017441 ABD doları 0,017374 ABD doları 0,018066 ABD doları 0,017205 ABD doları
2020-12-18 0,017074 ABD doları 0,017445 ABD doları 0,017622 ABD doları 0,016651 ABD doları
2020-12-17 0,017264 ABD doları 0,017061 ABD doları 0,018138 ABD doları 0,016509 ABD doları
2020-12-16 0,016513 ABD doları 0,017254 ABD doları 0,017424 ABD doları 0,016244 ABD doları
2020-12-15 0,016361 ABD doları 0,016515 ABD doları 0,016905 ABD doları 0,016054 ABD doları
2020-12-14 0,016463 ABD doları 0,01636 ABD doları 0,016617 ABD doları 0,016137 ABD doları
2020-12-13 0,016514 ABD doları 0,016461 ABD doları 0,016982 ABD doları 0,016246 ABD doları

VeChain Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

VeChain’e Yatırım Yapmalı mıyım?

Güvenle bunun bir evet mi hayır mı olduğunu söylemek zor. VeChain’de bir miktar yukarı yönlü potansiyel olsa da, birçok olumsuz ve potansiyel olarak sıfır riski de vardır.

VeChain İyi Bir Yatırım mı?

Kripto para piyasasında Bitcoin, Ethereum, EOS, Ripple ve Litecoin dahil olmak üzere kripto para birimi alanında çok daha iyi yatırımlar var .

VeChain Ne Kadar Yükselecek?

VeChain, uzman fiyat tahminlerine ve teknik analiz sinyallerine göre 0,07 dolara kadar çıkabilir.

Gerçekçi VeChain Fiyat Tahmini Nedir?

0,07 $, varlığın gidebileceği kadar yüksek olsa da, kripto para birimi için çok gerçekçi bir değerleme değil. Fiyat geçmişinin çoğunu düşüşte geçirdi ve bu değişmeyebilir. Bunun yerine, daha gerçekçi tahminler çok daha düşük olmalıdır.

VeChain’e Ne Oldu?

VeChain, Ethereum’dan ayrıldığında VeChain Thor’a dönüştü ve kendi ana ağını başlattı.

VET coin nedir?

Bu noktada VEN tokenleri, VeChain ağı genelinde değer değişimi yapan VeChain Thor’a (VET) dönüştü.

VeChain Öngörülen Yeni Yükseklere Ne Zaman Ulaşacak?

Fiyatları tahmin etmek yeterince zordur, bu nedenle VeChain’in yeni zirvelere ne zaman ulaşacağını tahmin etmenin gerçek bir yolu yoktur. Ancak, yükseliş ivmesi devam edebilirse, 2021 ve 2022’de yeni zirveler mümkündür.

VeChain’e Yatırım Yapmak İçin Maksimum ve Minimum Ne Kadar?

Yatırım yapılacak gerçek bir minimum ve maksimum yoktur. VeChain tokenleri ucuzdur ve PrimeXBT gibi platformlar, başlamak için yalnızca 0.001 BTC’lik düşük bir depozito gerektirir.

MEÖ Gelecekteki Tahmini Büyüme ve Öngörülen Değer nedir?

Tahmini büyüme, VET jetonları için haritanın her yerinde, ancak uzun vadeli öngörülen değer, VET madeni para başına 0,07 dolara kadar ulaşıyor.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here