Home Altcoin Haberleri Ünlü Trader Lark Davis’e Göre Bu Beş Altcoin 100x Potansiyeli Taşıyor

Ünlü Trader Lark Davis’e Göre Bu Beş Altcoin 100x Potansiyeli Taşıyor

0
Ünlü Trader Lark Davis’e Göre Bu Beş Altcoin 100x Potansiyeli Taşıyor

Kripto analisti Lark Davis, tahminleriyle takipçileri tarafından sevilen bir yatırımcı ve traderdir. Bu olumlu piyasada oda bu 5 coinin 100x belkide daha fazla kazandıracağını tahmin ediyor.

Analist Youtube üzerinden 191 bin takipçisine çok az bilinen coin’ler üzerine yoğunlaştığını bildirdi. Davis’e göre bunlar boğa döneminin en yükselenlerinden olabilecek potansiyeli taşıyor.

Lark Davis 5 Altcoin’i Açıklıyor

Davis’in radarındaki ilki, Davis’in kendisini merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde iyi bir şekilde konumlandırdığını ve oyun endüstrisine ve kripto dostu topluluğuna eriştiğini söylediği bir proje olan SeaScape Network.

“Şimdi bu, DeFi ve fungible tokenler (NFT’ler) için bir oyun ekosistemi platformudur, bu yüzden temelde burada gördüğümüz şey şu anda kripto para birimindeki en sıcak trendleri kullanıyorlar …

Şimdi oyun endüstrisi inanılmaz derecede büyük. Ve oyun topluluğu, blockchain dünyasına doğal bir uyum sağlıyor. “

Davis, SeaScape’in Crowns (CWS) tokeninin Uniswap’te olduğuna dikkat çekiyor, ancak ICO’suna sahip olduğu için fiyatın önemli ölçüde arttığını söylüyor.

Davis’in listesinde bir sonraki sırada, yakın zamanda piyasaya sürülen başka bir coin var, Bridge Mutual (BMI). Bridge Mutual, Davis’in uzun vadede ilgilendiği Polkadot üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan bir sigorta projesidir.

DeFi Pazarı Tamamlamaya Çalışıyor

Davis, projenin DeFi pazarının yetersiz hizmet alan bir sektöründe yer aldığını belirterek, sigorta projelerinin kripto ekosisteminin temel bileşenleri olacağını açıkladı.

“Bu muhtemelen şu anda kriptoda yaklaşmakta olan ve yeterince temsil edilmeyen en önemli nişlerden biri. Sigorta çok önemli ve çok gerekli bir hizmet. Bilgisayar korsanlığı ve istismar riskleri, şu anda DeFi’ye katılımı oldukça düşük tutan en büyük korkulardan biri olduğundan, temelde DeFi’de güven oluşturmak için tamamen gerekli olacak. “

Davis’in radarında bulunan üçüncü proje, zincirler arası işlemleri destekleyen omni-chain merkezi olmayan bir borsa olan Sifchain Finance (ROWAN).

Token satış kaydı şu anda kapalı olsa da, madeni para yakında piyasaya çıkacak ve Davis, borsalara ulaştığında projedeki pozisyonunu muhtemelen ikiye katlayacağını söylüyor.

Davis’in listesinde dördüncü, çok zincirli bir Chainlink platformu olan Paralink Network (PARA). Bu projenin Davis için öne çıkmasının nedeni, daha hızlı işlem hızları sağlayan ve bireylerin veritabanları, web siteleri ve API’lerde doğrulanabilir veriler aramasına olanak tanıyan benzersiz Paralink Sorgu Dilidir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here