Home Altcoin Haberleri Ünlü Trader 2021 Kripto Para Pörtföyünü Açıkladı

Ünlü Trader 2021 Kripto Para Pörtföyünü Açıkladı

0
Ünlü Trader 2021 Kripto Para Pörtföyünü Açıkladı

Yeni yıl yaklaşırken, kripto stratejisti Alex Saunders, DeFi, oyun ve Web 3.0 olarak bilinen DWeb’de yükselişe geçtiğini söylüyor.

Bit Site üzerinden yaptığı röportajda Saunders, Bitcoin veya Ethereum adında olmayan kripto projelerine bugün nasıl 1.000 dolar yatırım yapacağını açıklıyor.

Saunders, ilk 20’deki varlıklardan bazılarının aslında “hayalet zincirler” olduğuna ve Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ve Tron (TRX) gibi kaçınılması gerektiğine inandığını söylüyor.

Bunun yerine analist, yatırımcıların DeFi’ye maruz kalmaları gerektiğini ve bu portföyün yaklaşık üçte birini en iyi 10 DeFi projesine tahsis etmeleri gerektiğini söylüyor.

Özellikle merkezi olmayan borsalarda Uniswap (UNI) ve SushiSwap (SUSHI) üzerinde yükseldiğini söylüyor.

Saunders, bu varsayımsal 1.000 dolarlık portföyün üçte birini Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) gibi en iyi oyun projelerine paylaştırmayı öneriyor.

Ayrıca, yakın zamanda Mike Novogratz ve Galaxy Digital’den bir yatırım alan belirsiz bir oyun, DeFi, dApp ve NFT kuluçka makinesi olan RedFOX Labs’a yatırım yaptı . Saunders ayrıca Game Credits (GAME) adlı eski bir Ethereum tabanlı projeyi araştırıyor.

Saunders, bu varsayımsal portföyün son üçte birinin DWeb projelerine yatırılması gerektiğini söylüyor.

Bu yıl teknoloji şirketlerinin sayısız sansür örneğine atıfta bulunarak, ademi merkeziyetçi web’in “gelecek yıl çok yükselişe geçen bir hikaye haline geleceğini” söylüyor. Özellikle The Graph (GRT) gibi indeksleme protokollerine baktığından bahsediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here