Home Altcoin Haberleri Ünlü Kripto Analisti Lark Davis, En Son 4 Altcoin Yatırımlarını Açıkladı

Ünlü Kripto Analisti Lark Davis, En Son 4 Altcoin Yatırımlarını Açıkladı

0
Ünlü Kripto Analisti Lark Davis, En Son 4 Altcoin Yatırımlarını Açıkladı

Kripto analisti ve trader olan Lark Davis, yatırımcıları bu sezon yükselme potansiyeline sahip olduğuna inandığı altcoin portföyüne en son eklemelerde perdeyi araladı.

Yeni bir videoda Davis, YouTube’daki 183.000 abonesine, Polkadot (DOT), Ethereum (ETH) gibi protokollerde bulunan milyarlarca dolar likiditeyi serbest bırakmayı amaçlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesi olan RAMP’e ve Cardano (ADA).’ya yatırım yaptığını söylüyor.

Ancak RAMP, akıllı sözleşmeleri yoluyla bahis oynamanıza izin vererek ve ardından kendi rUSD stablecoin’lerini hisseli sermayenize eşdeğer miktarda almanıza izin vererek bu değeri açmanıza izin veriyor.

Böylece, bu USD paralarını dışarı çıkıp daha fazla getiri elde etmek için kullanabilirsiniz. Temel olarak, başka türlü elde edebileceğiniz kazançlarınızı ikiye katlayacak, üçe katlayacak veya potansiyel olarak birçok kez katlayacaksınız. ”

Davis, rUSD madencisinin yakında yayına girmesi planlandığı için RAMP’nin en büyük kullanım durumunu yerine getirme yolunda olduğunu vurguluyor. RAMP, kullanıcıları platformlarına çekerse, Davis madeni paranın 1 doların üzerine çıkabileceğine inanıyor ve bu da şu anki değeri 0.35 dolardan % 185’in üzerinde bir artışı temsil ediyor.

Listedeki bir sonraki para MahaDAO’nun algoritmik stabilcoin ARTH tokenidir.

“Madeni paranın arzı esnektir. ARTH madeni paranın değeri hedef fiyatının üzerinde olduğunda, protokolün arzı sulandırmak ve fiyatı tekrar sabitlemek için yeni tokenlar çıkarmasıdır. ARTH hedef fiyatın altında işlem yaptığında, ARTH paralarını geri almak ve yakmak için kullanılan borç biçiminde tahvil çıkarırlar. “

Davis, 2 milyon dolarlık piyasa değeri, Boş Set Dolar’ın (ESD) 560 milyon dolarlık değerlemesi gibi diğer seigniorage koinlerine kıyasla nispeten küçük olduğu için ARTH’nin en çok yükselme potansiyelini vurguluyor.

Davis’in radarındaki üçüncü altcoin Polkadot tabanlı DeFi protokolü ve likidite toplayıcı Reef Finance (REEF).

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here