Ünlü Analitist Uyardı, Bitcoin de Bu Seviyeleri Görürsek Altcoinler İçin Felaket Olur

0
371

Popüler bir kripto para analitisti, Bitcoin‘in sert fiyat düşüşünün bir çok altcoin‘e acı çektireceğini söylüyor ve yatırımcıları bu konuda uyarıyor.

Michaël van de Poppe, kripto piyasalarındaki yeni bir strateji oturumunda , BTC boğalarının en iyi kripto para birimini 58.000 $ ‘ın üzerine çıkarıp çıkaramayacaklarını yakından izlediğini söylüyor.

“58.000$ seviyelerinin üstü yükseliş trendinin devam ettiğini gösterir. Bu seviye kırılıp burası destek olmazsa, daha fazla aşağı hareket edeceğimizi varsayıyorum”

Van de Poppe, olumsuz yönde çok daha büyük bir hareketi önlemek için Bitcoin fiyatının 55.100 dolarlık önemli bir destek seviyesinde durması gerektiğini söylüyor.

Analist, BTC bu sayının altında kalırsa, yakın zamanda büyük ralliler yaşayan altcoinlerin savunmasız olacağını söylüyor.

“55.000 $ destek sağlamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) ile altcoinlerde gördüğümüz genel yükselişin tüm bu paraların üzerinde çok acı verici bir düzeltmesi olacağını düşünüyorum ve acı verici bir düzeltme, onları% 50 ila% 60 oranında düşürebileceği anlamına gelir. “

Uzun vadede, Van de Poppe piyasalarda yükselmeye devam ediyor. Bitcoin’in mevcut geri çekilmesini “mutlu bir düzeltme” ve genel bir kripto boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir parçası olarak görmekte.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz