Home Altcoin Haberleri Ünlü Analist Polkadot’tan Sonra Bu 3 Kripto Paraya Odaklandı

Ünlü Analist Polkadot’tan Sonra Bu 3 Kripto Paraya Odaklandı

0
Ünlü Analist Polkadot’tan Sonra Bu 3 Kripto Paraya Odaklandı

Popüler tüccar ve kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot’un son dalgalanmasını takip edeceğine ve XRP’yi geçeceğine inandığı üç kripto varlığını adlandırıyor.

Yeni bir videoda, tüccar 22.000 abonesine Bitcoin’in bir sonraki ayağı başlatmadan önce konsolide etmeye devam etmesini beklediğini söylüyor .

“Bu noktada Bitcoin için olması muhtemel olan şey oldukça zordur. Hala destek için hareket ediyoruz. Büyük olasılıkla, bu düşen kama yapısı göz önüne alındığında, tekrar 39.000 ila 40.000 $ ‘a doğru bir artış görecek olursak şaşırmam. Ancak, orta menzilde olduğumuz için bu biraz zor. 36.000 dolardan 36.500 dolara geçemezsek, bu daha fazla konsolidasyonu aşağı doğru inmiş olabiliriz (30.000 dolar). Ancak şu anda Bitcoin grafiğinin ana noktası, konsolidasyon için istekli olması. ”

Bir aralıkta Bitcoin ticareti ile Van de Poppe, güç belirtileri gösterdiğini söylediği altcoinlere bakıyor.

Analist listesinin başında Chainlink (LINK) bulunur. O, tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselişini sürdürmeden önce Chainlink’in düşebileceği önemli seviyeleri özetliyor.

“Daha düşük zaman aralığı seviyeleri, 18 $ civarında bir seviye bir giriş için ilginçtir ve o zaman bir tane [16 $ ‘dan] ve bir tane [14 $’ dan] olduğunu görebilirsiniz, ki bu da günlük zaman dilimiyle uyumludur.”

Chainlink’e ek olarak Van de Poppe, Cosmos (ATOM) üzerinde 2x’lik bir hamle yaptıktan sonra geri çekilme olabileceğini söylediği sekmeleri tutuyor.

“Bu bölgeye (6,60 $) daha yüksek bir düşük yapmak için girersek, boğa piyasası devam etmeden önce bu oldukça iyidir.”

Van de Poppe, Curve (CRV) ‘ye de bakıyor. Jetonun tekrar hızlanmadan önce muhtemelen geri çekileceğini söylüyor.

“Faiz noktaları için bu birleşme seviyelerinden herhangi birine (1,20 $ ve 0,9 $) bakmalısınız… Bu seviyeler, bakacağınız yerlerdir ve her hareketin de düzeldiğini görebilirsiniz. [CRV] şu anda direnç buluyor. Büyük olasılıkla [o] genişleme gerçekleşmeden önce pekişecek. “

Van de Poppe, ATOM ve CRV gibi kripto paraların yükselmesi ve birkaç gün içinde değerlerini iki katından fazla artırmasıyla, altcoin piyasalarındaki pompanın bitmek üzere olmadığını söylüyor .

” Boğa dönemi mi yaşadığını düşünüyorsun ? Bu sadece bir ısınma. 2021, kripto için çılgın bir yıl olacak . “

XRP’ye gelince, Van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve küresel ödeme ağı Litecoin’in (LTC) Ripple’ın yerel varlığını beşinci noktadan çıkarmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor. piyasa değerine göre en büyük paralar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here