Home Altcoin Haberleri Ünlü Analist Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Yükselme Potansiyeline Sahip 7 Altcoin Listeledi

Ünlü Analist Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Yükselme Potansiyeline Sahip 7 Altcoin Listeledi

0
Ünlü Analist Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Yükselme Potansiyeline Sahip 7 Altcoin Listeledi

Yakından takip edilen ünlü analist Credible Crypto, piyasa çapındaki en son düzeltme sırasında aldığı yedi altcoini listeliyor.

Credible Crypto yükselebilecek potansiyele sahip altcoinleri listeledi

  • Ethereum (ETH)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Eos (EOS)
  • Zcash (ZEC)
  • Litecoin (LTC)
  • Hedera Hashgraph (HBAR)
  • Ripple (XRP)

Yeni bir tweet’te Credible Crypto, bazı büyük piyasa değeri altcoinlerinin piyasa düzeltmesine rağmen daha güçlü durduğunu ve bu diplerin satın alınabilecek pozisyonlar yarattığına dikkat çekiyor.

Credible Crypto en iyi altcoinleri listeliyor, Ripple’ın yerel varlığı XRP, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph (HBAR), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), merkezi olmayan uygulama merkezi EOS, gizlilik odaklı kripto parası Zcash (ZEC) satın aldığını açıkladı. ve Bitcoin fork Litecoin (LTC).

“Büyük altcoinler bu düşüşe kesinlikle çok iyi bakıyorlar. satın alabileceğiniz en iyi altcoinler bunlardır. XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC ” dedi ve altcoinleri listeledi.

Credible Crypto, yaklaşık 200.000 takipçisinin muhtemelen yeterince Bitcoin forkuna sahip olmadığını varsayarak, Bitcoin Cash’i özellikle vurgulamaya devam ediyor.

Tekrar edeceğim. BCH’ye yeterince sahip değilsiniz. “

HBAR analizi, kızgın piyasanın Hedera Hashgraph bir derinlemesine analizini verir hiçbir yerinde varlık için henüz masada $ 0.31 bugünkü fiyattan bir 545 % 1512 % etmek yükselişten edilir.

“2,00 $ – 5,00 $ elimizdekileri satacağız. HBAR. ”

Ünlü analiste göre altcoin, ivme kazanmak ve ralliye başlamak için HBAR’ın gücünü 0,35 $ aralığının üzerinde tutması gerekiyor.

“İnsanlar, ‘HA bu pompanın uzun ömürlü olmayacağını biliyordu, böyle bir yükseltme ve düşürme ‘ birbirinin kardeşidir, pompa da 0,24 $ ‘dan başladı ve şu an 0.34 $’ dan işlem görüyor, bu da % 40 ‘tan daha yüksek. başka ne istiyorum HBAR ” dedi analist

Fiyat keşfinin sonunda aya doğru gidiyoruz bebeğim. ” dedi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here