Home Altcoin Haberleri Ünlü Analist Michaël van de Poppe Altcoinlerin Güçlü Durduğunu Ve 4 Altcoini İzlediğini Belirtti

Ünlü Analist Michaël van de Poppe Altcoinlerin Güçlü Durduğunu Ve 4 Altcoini İzlediğini Belirtti

0
Ünlü Analist Michaël van de Poppe Altcoinlerin Güçlü Durduğunu Ve 4 Altcoini İzlediğini Belirtti

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, dikkatini çeken bir çok altcoin’i adlandırırken en son piyasa düzeltmesini yapıyor.

Analist Michaël van de Poppe 4 Altcoini özellikle izlediğini belirtti.

Tesla’nın kripto para birimi şirketin enerji verimliliği standartlarını karşılayana kadar Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeyeceği haberlerinin ortasında piyasa çökmüş olsa da, Van de Poppe 288.000 takipçisine endişelenmemesini söylüyor .

Altcoinlerin gücünü görmek harika. Evet, Bitcoin ve Elon Musk (Tesla CEO’su) ile ilgili bazı haberlerimiz var, ancak esasen pek bir şey değişmedi.

Piyasalar hala yükselişte. “

Yeni bir videoda analist, yatırımcılara Bitcoin’in 50.000 $ ‘ın altına düşmesinin “normal bir düzeltici hareket” olduğunu ve Van de Poppe’nin Musk’ın son tweetleri olmasa bile gerçekleşeceğini tahmin ettiğini söylüyor.

Van de Poppe, altcoin piyasasının iyi durumda olduğunu ve birçok altcoinin özellikle Bitcoin’e karşı güçlü durduğunu belirtiyor.

Özellikle, analist heyecan verici ekosistemler inşa ettiğini söylediği 4 altcoini dört gözle izliyor.

Altcoinlerden ilki, düşüşün ortasında iyi performans gösteren Ethereum rakibi Cardano (ADA), gün içinde % 15 artarken, piyasanın geri kalanı yazı yazılırken yaklaşık % 8 düştü.

Van de Poppe, Cuma günü ekosistemindeki ilk altcoin olan Avalaunch’ı (XAVA) piyasaya süren deflasyonist blok zinciri Avalanche (AVAX) konusunda da yükselişe geçti.

Polkadot (DOT) altcoini ise, Van de Poppe’nin düzeltmenin ortasında Bitcoin’e karşı güçlü göründüğünü ve altcoinlerin hala yukarı doğru ilerlemeye hazır olduğuna dair bir sinyal olarak hareket ettiğini söylediği bir başka varlık.

“Bazı altcoinler iyi gidiyor ve bence devam edecekler. Bunlardan biri DOT. DOT, altcoinlerde gücümüz olduğunu gösteriyor… Ethereum da güç gösteriyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here