Home Altcoin Haberleri Ünlü Analist Bitcoin Düşerken Altcoinler Yükselecek Dedi Altcoin Boğa Dönemi Başlıyor

Ünlü Analist Bitcoin Düşerken Altcoinler Yükselecek Dedi Altcoin Boğa Dönemi Başlıyor

0
Ünlü Analist Bitcoin Düşerken Altcoinler Yükselecek Dedi Altcoin Boğa Dönemi Başlıyor

Kripto paralar son dönemlerde önemli yükselişlere tanıklık ediyor. Özellikle Bitcoin 42,000 Dolar Seviyesini kırararak tüm zamanların en yüksek seviyesi ATH kırmış oldu. Öte yandan kripto para piyasasında altcoinlerde aşırı bir hareketlilik var ve analistimiz şöyle tahmin ediyor.

Haziran 2018’de Bitcoin’in ayı piyasasının kesin tabanını doğru bir şekilde analiz yapan bir kripto analisti, altcoinlerin patlamak için hazırlandığını söylüyor.

Sektörde SmartContracter olarak bilinen analist, 76.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41.941 $ ‘a yükseldikten sonra Bitcoin’e yetişmek için altcoin aldığını söylüyor.

Ünlü analist , altcoinlerde yedi alternatif kripto varlığına yatırım yaptığını söylüyor . Listesinde ilk sırada merkezi olmayan kredi platformu Aave (AAVE) var.

O da merkezi olmayan finans (Defi) kredi ve döviz platformu Cream.Finance (KREM) arıyor oynamak uzayda dost projelere Catch-up.

“Cream, henüz tamamen erimeyen birkaç DeFi projesinden biri. Katı 70 günlük birikim, yükselen üçgen oluşmaya başlıyor, bu yükseliş trendi içinde güzel ters baş ve omuz.

Bu, kırılmayı geciktiriyor ve 129 temizlendiğinde bir sonraki direnç% 241 daha yüksek. “

Analist ayrıca altcoin olarak akıllı sözleşme lideri Ethereum (ETH), DeFi getiri toplayıcı Yearn.finance (YFI) ve türev borsası FTX’i besleyen ticaret jetonu olan FTX Token’ı (FTT) elinde tutuyor.

Ayrıca saniyede binlerce işlemi gerçekleştirmek için tasarlanmış akıllı bir sözleşme platformu olan Solana’da (SOL) bir pozisyonu var.

Tüccar, Solana destekçisi ve FTX’in kurucu ortağı Sam Bankman-Fried’e inandığını söyledi ve kısa süre önce 100.000 $ ile SOL’un altı ayda 2.00 $ ‘ın üzerinde olduğuna bahse gireceğini söyledi.

Bankman-Fried Perşembe günü tahmini yaptı ve SOL’un fiyatı o zamandan beri 3,11 dolara yükseldi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here