Home Kripto Kılavuz Uniswap Fiyat Tahmini 2021: UNI Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Uniswap Fiyat Tahmini 2021: UNI Fiyatı Ne Kadar Olacak?

0
Uniswap Fiyat Tahmini 2021: UNI Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Uniswap Tahminleri

Uniswap, Ethereum blok zincirinde çalışan kripto para birimi için en merkezi olmayan borsalardan biridir. Uniswap, kullanıcıların ERC-20 tokenlerini kusursuz bir şekilde takas etmelerini sağlayan bir protokoldür. UNI, tokenleri akıllı sözleşmelerde birleştirir.

Uniswap yatırımınız konusunda endişeli ve fiyatın ne kadar olabileceğini mi düşünüyorsunuz?

Uniswap Satın Al

Artık Uniswap satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Endişelenmeyin, Bu makale size 2021 ve gelecek için Uniswap fiyat tahmini hakkında kısa bilgi vermek amacını taşımaktadır. Sonunda Uniswap’e yatırım yapmaya değip değmeyeceğini öğreneceksiniz.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Uniswap geleceği hakkında biraz bilgi bulmaya çalışalım.

Genel Bakış Uniswap (UNI)

Kripto para UniSwap
Token UNI
Fiyat 15,9000 ABD doları
Piyasa değeri 4.521.125.671,0000 $
Dolaşımdaki Arz 287.188.657,0336 $
Işlem hacmi 1.100.588.500,0000 ABD doları
Tüm zamanlar en yüksek 15.7300 $ 30 Ocak 2021
Tüm zamanlar en düşük 1.0300 $ 17 Eylül 2020

UniSwap Nedir?

Uniswap bir merkezi olmayan değişim Tarafından kuruldu Hayden Adams Protokol, üzerinde barındırılan iki akıllı sözleşme şeklinde mevcuttur. Ethereum blockchain’in yanı sıra halka açık, açık kaynaklı bir ön uç istemcisi. ERC20 tokenlerinin yanı sıra ETH’nin bir ERC20’ye takas edilmesine izin veren% 100 zincir içi bir piyasa yapıcısıdır ve bunun tersi de geçerlidir.

UniSwap, kullanıcılarının yerel ETH belirteci de dahil olmak üzere herhangi bir ERC20 jetonunu aracı olmadan değiştirmesine olanak tanır ve Ethereum adresi olan herkesin borsanın likiditesine katkıda bulunmasına ve böylece ondan para kazanmasına izin verir.

UNI, Uniswap protokolünün yerel belirtecidir ve sahiplerine yönetim hakları verir. Bu sadece UNI sahiplerinin protokoldeki değişiklikleri oylayabileceği anlamına gelir. Tokenler, 2020 yılının Eylül ayı ortalarında binlerce kullanıcıya bir airdrop ile başlatıldı.

Tokenların tanıtımı, sahipler topluluğunun protokolün yönetimine dahil olmasına izin verecektir.

1 milyar UNI tokenı, oluşum aşamasında basıldı. Mothose’un% 60’ı mevcut Uniswap topluluğu üyelerine dağıtılırken,% 40’ı dört yıllık hakediş süreleri boyunca ekip üyelerine, yatırımcılara ve danışmanlara sunuldu.

UNI Tahminleri Teknik Analizi

2020 Unıswap Analiz

Uniswap, Coinmarketcap’e göre 17 Eylül’de 2,94 dolarlık işlem fiyatı ile kripto piyasasına girdi. Fiyat, dünya çapında birkaç borsada listelendiği için lansmandan iki gün sonra çarpıcı bir şekilde 6,96 dolara yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, UNI Eylül ortasına kadar 3,98 $ ‘a düştü ve Eylül sonunda 5.02 $’ a ulaşmayı başardı.

Daha sonra, ayılar piyasayı aşağı çekerken fiyat Ekim ayı başında 2.57 $ ‘a düştü. Belirli varyasyonlarla, UNI Ekim ayı sonuna kadar 2 ila 3 ABD Doları arasında işlem gördü. Şaşırtıcı bir şekilde, UNI, büyük satış baskısı nedeniyle Kasım ayı başlarında 1,80 $ ‘a düştü. Fiyat, Kasım ayı ortalarında direnç seviyesine ulaştı ve Aralık ayına kadar belirli dalgalanmalarla 3 $ ‘da kaldı. 2020’nin sonunda UNI 4,62 dolardan işlem görüyordu.

2021 UNI Fiyat Tahmini Nedir?

Uniswap 2021’e 4,97 işlem fiyatı ile girdi. Trend yükselmeye başladığında UNI toparlanmaya başladı. Protokolündeki bazı iyileştirmelerle, fiyat her ay sürekli olarak artabilir. 2021’in sonunda, uniswap 28 dolardan işlem görebilir.

2022 Uniswap Fiyat Tahmini Nedir?

Uniswap, 2022 yılını 30 dolarlık bir fiyatla başlatabilir. Piyasa yükselişe geçerse fiyat önemli ölçüde artabilir. Uniswap, coin alışverişi için kolay bir yol sağladığı için pazarlamacıların dikkatini çekebilir. 2022’nin sonunda, Uniswap 40 $ civarında işlem yapabilir.

UNI Önümüzdeki 5 Yıllık Gelecek Fiyat Tahmini

5 yıl içinde geleceğe baktımızda Uniswap kullanıcı bazında büyüyecek. Protokolünü daha kullanıcı dostu hale getirmek için daha yeni projelere odaklanabilir. Piyasa yükselişe geçmeye devam ederse, daha yeni zirvelere ulaşabilir. 5 yılın sonunda, Uniswap 150 $ dolar seviyesinde işlem yapabilir.

UNI Fiyatı Ne kadar Olabilir?

1. DigitalCoinPrice UNI Fiyat Tahmini Nedir?

DigitalCoinPrice’a göre, Uniswap borsası karlı bir yatırımdır ve fiyatı 2021’in sonunda token başına 27.22 dolara ulaşabilir.

2. Coinabitrage UNI Fiyat Tahmini Nedir?

CoinArbitrage’e göre, önümüzdeki üç yıl içinde Uniswap 67.5222 $ ‘a kadar ulaşabilir ve en düşük fiyat 5.83102 $ olabilir.

3. TradingBeasts UNI Fiyat Tahmini Nedir?

TradingBeasts’e göre, UNI 19.7188 $ ‘a kadar büyüyebilirken, ortalama fiyatı 2021 sonunda 15.7695 $ civarında olacak.

UNI Fiyat Tahminimiz

4,97 $ ‘lık işlem fiyatı ile Uniswap 2021 yılına başladı. Daha sonra fiyat artmaya başladı. Protokolü güçlendirmek için belirli iş birlikleri ve ortaklıklar, Uniswap’in fiyat artışına yol açabilir. Önümüzdeki günlerde yeni bir All-Time-High tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydedebilir. UNI belirli gelişmelere konsantre olmaz ise fiyat düşebilir. 2021’in sonunda, UNI fiyatı 35 $ ve 75 $ ‘dan işlem yapabilir.

Uniswap (UNI) Fiyat Tahmini Soru ve Cevaplar

Uniswap (UNI) Nedir?

Uniswap, Ethereum blok zincirinde barındırılan iki akıllı sözleşme ve aynı zamanda halka açık, açık kaynaklı bir ön uç istemci biçiminde merkezi olmayan bir borsadır.

Uniswap nasıl çalışır?

Uniswap, otomatik bir likidite protokolüdür. Hiçbir emir defteri, merkezi bir parti ve ticaretin merkezi bir kolaylaştırıcısı yoktur.

Uniswap yarıya indirilebilir mi?

Hayır, Uniswap, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için yarıya indirilemez ve yalnızca madencilik yapılabilir.

Uniswap Ağında Şu Anda Kaç Likidite Havuzu Var?

Başlangıç ​​olarak, UNI dört likidite madenciliği havuzuyla kullanılabilir: UNI sahipleri, ilk 30 günlük yönetişim yetkisiz kullanım süresinden sonra daha fazla havuz eklemek için oy kullanabilir

Uniswap 100 dolara ulaşabilir mi?

Evet, Uniswap en iyi kripto para birimlerinden biri olduğu için gelecekte 100 $ ‘a ulaşabilir ve fiyatı gelecekte artabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here