Home Analiz UMA Fiyat Analizi: Bu Direnç Kırılırsa Yüzde 30 Daha Yükselebilir

UMA Fiyat Analizi: Bu Direnç Kırılırsa Yüzde 30 Daha Yükselebilir

0
UMA Fiyat Analizi: Bu Direnç Kırılırsa Yüzde 30 Daha Yükselebilir
  • UMA fiyatı geçtiğimiz hafta % 300 oranında büyük bir yükseliş yaşadı ve 43,99 $ ‘a ulaştı.
  • UMA konsolidasyon altındaydı ve başka bir yükselişe hazır.
  • Boğalar, kırılırsa UMA’yı hızla 37 dolara çekebilecek çok önemli bir engelle karşı karşıya.

UMA, 1 Şubat’tan 4 Şubat’a kadar büyük bir ralli gerçekleştirdi ve % 310’luk bir koşunun ardından 43,99 $ ‘a ulaştı. O zamandan beri, UMA fiyatı 25 dolara kadar sağlıklı bir konsolidasyona sahipti ve yükseliş trendini sürdürmeye hazır görünüyor.

UMA fiyatı kritik bir noktada işlem görüyor 

4 saatlik grafikte UMA, kritik direnç seviyesi yaklaşık 30 dolar olan azalan bir üçgen modeli oluşturdu. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, kısa vadede UMA fiyatını 37 dolara çıkarabilir.

In / Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği, 28 ila 30 dolar arasında devasa bir direnç alanına sahip benzer bir hikaye gösteriyor.

Hacim olarak 9 milyondan fazla UMA, bu aralığı boğalar için önemli bir engel haline getiriyor. Ancak, bu noktanın üzerinde çok zayıf bir direnç var ve bu da yükseliş görünümüne inanılıyor .

Ek olarak, 100.000 ila 1.000.000 UMA kripto para (2.800.000 ve 28.000.000 $) arasında tutan balina sayısı, 11 Ocak’tan bu yana dokuz kişi arttı, bu da büyük yatırımcıların UMA fiyatının daha da yükselebileceğine inandığını gösteriyor.

Bununla birlikte, IOMAP modeli aynı zamanda 28 doların altındaki zayıf desteği de gösteriyor ve 4 saatlik grafikteki alçalan üçgen modelinin destek trend çizgisi bu seviyede belirlendi. Bu noktanın altındaki bir kırılma, UMA fiyatını 20 dolara çekebilir .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here