Home Altcoin Haberleri TRON’dan Justin Sun, JUST NFT Fonu aracılığıyla Blockchain ve Sanatçıları Arasında Köprü Oluşturacak Projesini Sundu

TRON’dan Justin Sun, JUST NFT Fonu aracılığıyla Blockchain ve Sanatçıları Arasında Köprü Oluşturacak Projesini Sundu

0
TRON’dan Justin Sun, JUST NFT Fonu aracılığıyla Blockchain ve Sanatçıları Arasında Köprü Oluşturacak Projesini Sundu

TRON’un kurucusu Justin Sun, büyüyen değiştirilemez token alanına (NFT) yönelik son girişiminde, NFT odaklı bir fonun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

TRON ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, belirlenmiş bir fonu açıklayarak NFT ile ilgili çabalarını ikiye katladı. JUST NFT Fund olarak adlandırılan bu fon, blok zinciri alanındaki en son çılgınlık ile kendi değiştirilemez tokenlerini serbest bırakmak isteyen sanatçılar arasındaki boşluğu kapatmayı hedefliyor.

Sun’ın NFT Fonu

Justin Sun ve blok zinciri tabanlı projeleri, devam eden NFT çılgınlığı üzerine çalıştı. Sun, çeşitli NFT projelerinde akıllara durgunluk veren miktarlarda teklif vermenin yanı sıra , platformunda özel koleksiyon koleksiyonları yayınlamak için aktris Lindsay Lohan gibi ünlülerle de ortaklık kurdu .

Bugün erken saatlerde Sun , JUST NFT Fonu adlı konuyla ilgili son girişimini duyurdu . Misyonu, “NFT gelişimi ve dünyanın en iyi sanat eserlerinin blok zincirine aktarılmasını” geliştirmek.

Ayrıca SUN, yeni ürünün, blockchain ve sanatçılar arasında bir köprü kurarak projesinin “NFT Endüstrisinde en iyi performans gösteren Ark Fonu” olmasına yardımcı olacağına söz verdi.

Sun, fonun bir sanat eserinin minimum değerinin en az 1 milyon dolar değerinde olacağını, medyan fiyatın ise 10 milyon dolar olacağını kaydetti.

“Sanat piyasasının değerinin önde gelen sanatçılar ve eserler tarafından belirlendiğine ve yalnızca piramidin en tepesindeki sanatçıların değerini koruyup zamanla artırabileceğine inanıyorum.”

Ünlüler ve Sanatçılarla İşbirliği

Açıklamada, yeni girişimin en tanınmış sanatçılardan bazılarını fon için sanat danışmanlığı yapmaya davet etmeyi planladığını da sözlerine ekledi. Sun, bunu yaparak NFT katılımcıları arasında büyüyen bir sorunu ele almayı hedefliyor.

Sun’a göre, ana akıma ulaşarak, devam eden NFT çılgınlığı, daha düşük kaliteli sanat eserlerinin mücadeleye girmesine neden oldu.

Bu tür kusurlardan kaçınmak için JUST NFT Fonu, “uzun vadeli piyasa değeri olasılığına dayalı olarak sanat eserlerinin seçimi için bir eşik belirledi.” Doğal olarak bu, Sun’ın girişiminin olası kısa vadeli spekülatif NFT’lerden uzak durmaya çalışacağı anlamına geliyor.

Daha önce TRON , MixMarvel ile, ikincisinin blockchain agnostik oyun ekosistemini ve tokenize edilmiş oyun arayüzünü TRON’un ağına getirmek için ortaklık kurmuştu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here