Home Altcoin Haberleri Tron (TRX) Ünlü Analist Kaleo Uyuyan Dev TRX İçin 7x Yapacak Dedi Ve Bir Kaç Altcoin Daha İnceledi

Ünlü Analist Kaleo Uyuyan Dev TRX İçin 7x Yapacak Dedi Ve Bir Kaç Altcoin Daha İnceledi

0
Ünlü Analist Kaleo Uyuyan Dev TRX İçin 7x Yapacak Dedi Ve Bir Kaç Altcoin Daha İnceledi

Analizini ve tahminlerini yaptığı piyasada tanınan ve bir kripto stratejisti Kaleo, bir orta hacimli altcoinin % 600’ün üzerinde artması için hazırlanıyor.

Bir dizi tweet’te, ünlü analist, ölçeklenebilir blok zinciri ağı Tron (TRX) Altcoini için ileride bir yükseliş olduğunu vurguluyor.

Ünlü analist Kaleo, Tron’un 0.0000029’da reddedildikten sonra Bitcoin çiftinde (TRX / BTC) bir yükseliş moduna girmeye hazır olduğunu söylüyor.

“TRX / BTC. Nisan ayının en yüksek seviyesinde reddedildi, bahse girerim ki keskin bir toparlanma ve üst çapraz dirence doğru bir geri dönüş görüyoruz. ” dedi.

Ünlü analist Kaleo, Tron’un USD grafiğinde dibe vurmuş gibi göründüğünü ekleyerek 271.000 takipçisine TRX’in 0.146 $ ‘lık çapraz desteği tekrar test ettikten sonra pozisyonuna eklediğini ortaya koyuyor.

“Yeniden testte TRX’e çok şey kattım. Cesaret yoksa, zafer de yok.”

TRX‘in en yüksek tahminine gelince, Kaleo varlığın en azından 1,00 $ seviyesine ulaşacağına inanıyor ve bu da mevcut fiyatından yaklaşık 0,144 $ ‘lık bir 7 kat artacağını işaret ediyor.

Analistin gözünde tuttuğu diğer iki altcoin, Dogecoin (DOGE) ve ölçekleme çözümü OMG Network (OMG).

Kaleo, DOGE’nin heyecanını yaşayacağından ve önümüzdeki birkaç gün içinde 1 $ seviyesini geçeceğinden emin.

“DOGE / Dogecoin. Size birkaç gün önce olacakların tam yol haritasını verdiğimi söylemiyorum, ancak size birkaç gün önce şimdiye kadar olanların tam yol haritasını verdim. “

Son iki hafta içinde % 80’in üzerinde fiyata büyüyen, bir şaka coini olmuştur ki, OMG, sonra havai fişeğin yakan coinlerden ve 10 $ seviyesini geçmiş, Kaleo belirtmektedir.

Analist, varlığın şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28.35 $ ‘ı yeniden ziyaret etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

“OMG Mevcut aralığın en yüksek seviyelerinin üzerinde temiz bir kırılma, Ocak 2018’in tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 20 $ + ‘ya doğru net bir yol açacaktır.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here