Tron (TRX) Fiyat Tahminleri 2020, 2023, 2030 Hedefleri

TRX veya daha doğrusu Tronix, TRON Network’ün yerel kripto varlığıdır . TRON, dağıtılmış defter teknolojisini kullanan zincirsiz, dünya çapında bir dijital içerik eğlence yapısını hedefleyen Blockchain tabanlı, merkezi olmayan bir ağdır ve verilerin basit ve ucuz paylaşımını sağlar.

Tron (TRX) nedir?

Blockchain teknolojisi, kontrole, güvenliğe ve hızlılığa karşı bağışık olan merkezi olmayan bir bilgi paylaşım sistemi sağlar. Tronix dijital para birimi, TRON Network’ü güçlendirmek ve dijital içerik geliştiricilerini motive etmek için geliştirildi. TRON, tüm katılımcılar arasında platformdaki içeriğin ürettiği gelirin adil ve eşit bir şekilde dağıtılması için çaba gösterir.

Tron Network, Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Vakfı tarafından Eylül 2017’de kuruldu. Eski bir Ripple çalışanı olan yaratıcısı ve CEO’su Justin Sun tarafından yönetiliyor. Justin Sun, önde gelen teknolojiye sadık olan şirket içi bir geliştirici ekibine sahiptir.

Justin Sun’a göre, Tron’un Koreli teknoloji devleri Samsung ile ortaklığı, benimsenmesinde büyük bir rol oynayacak. En yeni Samsung akıllı telefon TRX, USDT-TRON, BTT ve Beatzcoin’i destekler. Kripto akıllı telefon şu anda İsviçre, İngiltere, Almanya, ABD ve Kanada’da erişilebilir durumda.

BTFS gizli devrimci projesi

DAI stabilcoin’in, Loom ağı olarak adlandırılan bir katman iki ölçekleme çözümü kullanılarak hem Tron Network hem de Binance blok zincirine entegre edileceğine dair raporlar vardı . Tron’un yaratıcısı Justin Sun, TRX kardeşliğini Tron ekosistemindeki mevcut ilerlemeyle ilgili olarak düzenli olarak bilgilendiriyor. Hatta BTFS’nin yaratıcılarıyla gizli bir devrim niteliğindeki proje hakkında tweet attı.

Bu ay, TRON, Justin Sun, tüm kripto para birimi ekosistemi için oldukça önemli olacak olan BitTorrent ile ilgili bir sonraki tahmin hakkında tweet attığında manşetlerde yer aldı. Tweetin ardından TRX ve BTT’nin fiyatı sırasıyla yüzde 10 ve yüzde 20 arttı.

Tüm bu büyük ve önemli haberler, sonraki günlerde hayati bir rol oynayabilecek TRON TRX fiyat tahminini zorlayabilir. Özellikle, yenilenmiş Tron Network sürüm 1.0’ın eşiğindeyken, bu TRX topluluğu için çok büyük olabilir. TRON Ağı’ndaki önemli gelişmeler TRON TRX fiyatını olumlu etkiledi ve bu sefer de aynı şey olabilir.

Son zamanlarda, TRON, 100 milyon dolara varan bir oyun pisi olan ‘TRON ARCADE’i ortaya koydu. TRON ARCADE, geliştiricilere temel ve TRON Network’ün üstünde geliştirmek için gereken fonları sağlar. Müzisyenler, sanatçılar ve yaratıcı alanın diğer katılımcıları, oyun salonunun en çok kullanıcılarıdır.

Eylül 2017’de, Tronix kripto para birimi ilk piyasaya sürüldüğünde, değeri sadece 1 sent, toplam piyasa değeri 70 milyon dolardı. Kripto para biriminin durumu tüm sonbahar boyunca sabit kaldı. Çok az kişi, kripto para biriminin kripto para birimi piyasasının zirvesinde yer alacağını düşünüyordu.

- Advertisement -

Aynı yılın Aralık ayında, büyük PR kampanyaları ve büyük ölçekli kripto para yatırımcılarının akını sonucunda TRON’un fiyatı 6 sente ulaştı. Kripto para biriminin toplam piyasa değeri o zamana kadar iki katından fazla artarak 160 milyon dolara ulaştı.

Ocak 2018’in başlarında, toplam piyasa değeri 2 milyar doları geçerek TRON’un Litecoin, Neo ve Stellar gibi kişilerin piyasa değerine göre ilk on kripto para birimine girmesine neden oldu. TRON’un fiyatı yükseldi ve 10-20 sent arasında kaldı. Aynı ayın ilerleyen saatlerinde, TRON’un performansı düştü ve TRX fiyatının 4 sente düşmesine neden oldu Sürpriz düşüş, geliştiricilerin büyük miktarda TRX jetonu serbest bıraktığı iddiasının ardından gerçekleşti.

TRON fiyatı düşmeyi durdurdu

Bir Binance hesabından değeri 300 milyon dolardan fazla olan 6 milyardan fazla TRX token satıldı. TRX yatırımcıları, TRON kurucusunu düşüşten dolayı kınadı. Raporlar daha sonra Binance hesabının Tron şefine ait olduğu yönünde ortaya çıktı. Ancak, Justin Sun daha sonra hesapla hiçbir ilgisi olmadığını ve birisinin onu ödün vermek için adına bağladığını iddia etti. Henüz yatırımcıların tam güvenini kazanmamış olsa da, TRON fiyatı düşüşü bir nebzede olsa durdu.

4 sente düşüş, TRON’un ana ağının beklenen lansmanı ve BitTorrent’in satın alınmasıyla sonuçta telafi edildi. TRON fiyatı, 9 sentin en yüksek seviyesine ve toplam 3,2 milyar dolarlık piyasa değerine yükseldi. Ne yazık ki mor yama o kadar uzun sürmedi ve TRON’un fiyatı ana ağın piyasaya sürülmesinden sonra 4 sente düştü.

TRON’un fiyatı Ağustos ve Kasım 2019 arasında 1-2 sente düştü. Zor bir dönemin ardından, PR kampanyaları ve BitTorrent tokeninin kullanıma sunulması sayesinde TRX yeniden yükseldi. TRON’un fiyatı Ocak 2019’da 0,27 doları aştı ancak yavaş yavaş düşmeye başladı.

TRON (TRX) zayıf noktalar

Tronix kripto para birimi, merkezi olmayan uygulamalara (DApps) büyük ölçüde güveniyor. Piyasadaki tüm TRON fiyat tahminleri nihayetinde uzun vadede iki beklentiden kaynaklanıyor: DApps pazarının beklenen gelecekteki finansal sonucu ve TRON’un Ethereum, EOS ve NEO gibi rakiplerinin başarılı olma olasılığı.

Yukarıda bahsedilen tüm ağlar dijital eğlence sektörüne odaklanmamaktadır. Ancak, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesi ve akıllı sözleşmelerin konuşlandırılması için mükemmel bir platform sağlarlar. TRON, yukarıdaki üç blok zinciri platformuna göre önemli bir avantaja sahiptir . Örneğin, dünyanın en iyi iki kripto para birimi olan Ethereum’a kıyasla hızlıdır.

Üç platformda TRON, pazar payı mücadelesinde üç zorlu zorlukla karşı karşıya. Ethereum, hızlı hareket etme avantajına ve geniş medya kapsamına sahiptir. NEO projesi fiziksel varlıkların tokenizasyonunu sağlarken, EOS’da TRON, işlem hızında dünya çapında bir numaralı ağ ile kafa kafaya gidiyor. Bu rakip listesi tam olmaktan uzak.

TRON (TRX) fiyat tahmini 2020

Kripto para piyasasının değişken yapısı, herhangi birinin fiyatlarını tahmin etmesini zorlaştırıyor . Dappradar’ın geçen yılki değerlendirmesine ve gözden geçirmesine göre TRON Network, kumar ve oyun şirketi dışındaki kuruluşlar için ücretsiz sansürsüz internet algısını genişletme kabiliyetinde başarısız oldu.

Tron’un kitlesinin yüzde doksanı en az bir kumarla ilgili merkezi olmayan uygulama ile bağlantılıdır, yüzde 10’u kripto para birimi borsalarıyla ve yüzde 0,1’i oyunlarla etkileşim halindedir. Ayrıca, yukarıdaki kategorilerin dışında, TRON Network’teki en popüler DApp olan TROBONET, günlük ortalama aktif benzersiz cüzdan kullanımının Haziran ayındaki 4.000’den geçen yılın sonunda 2.000’in altına düştüğünü gördü. TRON büyüyebilse de, büyüme oranı diğer dijital para birimlerine kıyasla ihmal edilebilir.

TRON (TRX) fiyat tahminiyle ilgili SSS

Muhtemelen, TRON yıllar içinde zamanla orta derecede büyüyecek. Tüm bunlar, tüm TRON ekibinin ilerlemesine ve çabasına bağlıdır. Yüksek dalgalanmalar nedeniyle TRON fiyat tahminlerini söylemek zor.

Ancak YouTube kripto kanalı Crypto Crow’a göre TRON fiyat tahmini, tahmininde bu yıl fiyatını ikiye katlayabilir. Bu, 2020’deki TRON fiyat tahmininin 0,0306 dolar olacağı anlamına geliyor. Bir yıl içinde yüzde 100 getiri yeterli bir sermaye getirisidir. Bununla birlikte, yukarıda ve ötesinde herhangi bir artış umutları mantıksızdır.

TRON fiyatı 1 dolar Olur mu?

TRON fiyat tahmininin 2020’de bir dolara ulaşması pek olası görünmüyor. Ancak, endüstri genişledikçe ve kripto para biriminin benimsenmesi büyüdükçe, yıllar içinde bir doları vurabilir. TRON’un yüksek büyüme potansiyeli var, ancak şu anda 1 $ ‘ı çalıştırmaktan çok uzak.

İşin iyi yanı, birçok geliştirme projesi ve ortaklık TRON’u çevreliyor ki bu iyi bir şey. n Ancak soru, bu eğilimin gelecekte tutarlı olup olmayacağıdır. Merak ediyorsanız, gelecekte döviz tahminleri yakında 1 $ ‘dan TRON fiyatı olacak mı?

TRON Network’ün yakın zamanda altyapısını güncellediğini ve yeni bir ortaklık yaklaşımı sergilediğini bilin. Ayrıca, kullanıcıların ticaret yarışmalarından ödüller aldıkları TRX stake programı vardır. Günün sonunda, yeni bir yol bir takım gelişmelere yol açabilir. Madeni paralarınızın USD cinsinden değerini değerlendirin, örnek terime sahip olanları satın alın ve mağazada ne olduğunu değerlendirin.

Uzun vadede, TRON’un (TRX) kripto büyüdükçe gelecekte, belki 2030’da 1 dolara ulaşmasını bekliyoruz . Bununla birlikte, TRON fiyat tahminleri şimdi odağın 0,020 ila 0,050 dolar arasında olması gerektiğini gösteriyor.

TRON (TRX) 10 Dolara Olabilir mi?

TRON ile ilgili çok yükselen birçok web sitesi var. TRON 10 dolara ulaşabilir ancak umutlarınızı yüksek tutun. Tronix fiyat tahminine inandığım kadarıyla, insanlar ana ağa sahip olmadan 50 sent bile alırlarsa gerçekten korkuyorlar. Bir hafta önce insanlar bu madalyonun öldüğünü ve 10 sent kırmayacağını söyledi, 30 saat içinde% 100 büyüme gördü, büyük bir artış yaptı ve FOMO ve FUD’a daldı.

Havada çok fazla kafa karışıklığı var. TRX’iniz varsa, tutun. Eğer yapmazsan, şu anda TRON fiyat tahmini yapmam. Aynı zamanda güzel bir düşüş, ancak madeni para başına TRON fiyat tahminiyle değil, yüzde büyüme ile daha fazla ilgilenmeniz gerekiyor. Tron fiyatı az önce bir sürü büyüme sağladı, bu yüzden en azından bir hafta boyunca Tron fiyatından başka bir roket gemisi beklemeyin.

TRON jeton fiyatı 100 dolara ulaşacak mı?

TRON’un muazzam potansiyeli tahmin edildi, ancak mevcut büyüme hızında 100 dolara ulaşmak çok zaman ve çaba gerektirecek. Madeni paranın 100 dolara ulaşıp ulaşmayacağını tahmin etmek için şu rakamlara bakalım:

TRX’in mevcut toplam dolaşımdaki arzı 66.682.072.191 TRX’tir. TRX 100 $ ‘a ulaşacaksa, yatırımcılar ne kadar harcamalı? Rakamı elde etmek için, 66.668.207.219.100 $ ‘lık toplam piyasa değeri elde etmek için 66.682.072.191 TRX TRX toplam arzını 100 $ ile çarpıyoruz.

TRX 2020’de 100 $ ‘a ulaşacak mı? 2020’nin bitmesine sekiz aydan daha kısa bir süre kala, TRON TRX’in 6 trilyon dolarlık gerçekçi bir toplam piyasa değeri elde etmesi bir mucize olurdu. Apple gibi yüksek hisse senetlerinin 1 trilyon dolara ulaşması 20 yıl sürdü.

TRON (TRX) iyi bir yatırım mı?

Genel olarak, bugün TRON TRX’e yatırım yapmak hayırlı görünüyor . Dijital varlığın gelişimi patlayıcı olarak sınıflandırılamaz, ancak olumlu hareketleri not edilebilir. Uzun vadede zekice bir harcama olabilir.

TRON’un tarih belirlenmiş kilometre taşlarına sahip iyi ana hatlarıyla belirlenmiş yol haritası ve daha düşük bir maliyetle dijital içeriğe olan talebin artması, onu blockchain endüstrisinde cesaret verici bir proje haline getiriyor. TRON’un umutları, zengin ve yerleşik Çinli girişim kapitalistlerinin büyük desteğiyle de destekleniyor.

Diğer dijital para birimlerinde olduğu gibi, TRON kesinlikle farklı bakış açılarının konusudur. Bazı insanlar TRON’u sever, diğerleri ise kripto para birimini sevmez. TRON, en çok nefret edilen dijital para birimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bazıları , projeyi bir yaklaşım planından ve kurucusunun tartışmalı PR gösterilerinden yoksun olduğu için kınıyor . Yine de, TRX fiyat tahminine gerçekten inanan pek çok kişi var.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

2 YORUMLAR

  1. Güzel şeyler zaman alır.. TRX, ADA, XRP, Biden in göreve gelmesinin ardından büyük ataklar yapacaktır… Bunlar en makbul, en makul fiyatı olup gelecek vaat eden bitcoin paralar. Bir kaç tane daha var ama bunlar en mantıklısı! Diğerlerinin çoğu balon…

  2. Tron yani TRX ciddi anlamda gelecek vaat ediyor! İyi okuyup araştıran herkes bunu çok rahatlıkla görebilir. Fakat İnsanların bir gecede zengin olmak komik basit hayali olduğu için böyle bir şey yok! Ama uzun vadede büyük kazançlar mümkün. Sabır ve zaman dilimine inananlar zengin olabilir elbette. Burada araştırmalar sonucunda TRX, ADA, XRP nin çok büyük gelecek vaat ettiğini gösteriyor! Bunu da atıl giderse gitsin diyebileceğiniz bütçeyle başarabiliriz. Okuyup araştırın derim…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

75BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
802TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Yield (YLD) Nedir? Diğer Platformlardan Farkı Nedir?

Yield (YLD) , teşvik mekanizmasına sahip eşler arası bir kripto para ödünç verme / ödünç alma platformudur.  Merkezi olmayan finans (DeFi), yedek parası olan insanlar için...

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...
bitcoinBitcoin
50,828.00 $
50,828.00 $
5.2%
ethereumEthereum
1,681.27 $
1,681.27 $
7.32%
binance-coinBinance Coin
241.84 $
241.84 $
6.84%
cardanoCardano
1.14 $
1.14 $
1.87%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.01%
polkadotPolkadot
35.10 $
35.10 $
5.21%
xrpXRP
0.466895 $
0.466895 $
0.74%
uniswapUniswap
31.50 $
31.50 $
11.75%
litecoinLitecoin
188.91 $
188.91 $
4.04%
chainlinkChainlink
28.52 $
28.52 $
4.51%

Benzer Haberler

Efsane Analitist Bitcoin Yükselişinin Devam Edeceğini İddia Ediyor. İşte Detaylar

Efsanevi bir trader olan Peter Brandt bir tweetinde Bitcoin rallisinin süreceğini "yüksek eğilim devam edeceğini” sözleriyle ifade etti. Bu yükselişi ona düşündüren asıl sebebin ABD...

Kripto Para Piyasalarının Değeri 24 Saatte 100 Milyar Dolar Arttı, Bitcoin 50.000 Doların Üzerinde Tutundu

Bitcoin dünün en düşük seviyelerinden bugüne 3.000$ değer kazandı. Piyasada ikinci en önemli kripto para Ethereum ise 1700$ civarına %6'lık bir artışla çıktı. Bitcoin 50.000$...

Analiz Firması Santiment: Balinalar Tarafından Bu 3 Altcoin Toplanıyor

Bir kripto analiz firması olan Santiment geçtiğimiz haftalarda balinaların bazı altcoinleri topladığını açıklamıştı. Yayımlanan yeni raporda 100 ve üstü yearn.finance (YFI) tutanların saysının 64'den 68'e...

JP Morgan Bitcoin Anketi Ve Ortaya Çıkan Sonuçlar!

Yakın zaman da yapılmış bir JP Morgan anketi, ankete katılanların% 22'sinin ilgili kuruluşlarının kripto para birimlerinde ticaret yapma veya yatırım yapma olasılığının yüksek olduğunu...