Home Altcoin Haberleri Trader Nicholas Merten, Ethereum’un boğa Koşusunu Takip Edebilecek 4 Altcoin Açıkladı

Trader Nicholas Merten, Ethereum’un boğa Koşusunu Takip Edebilecek 4 Altcoin Açıkladı

0
Trader Nicholas Merten, Ethereum’un boğa Koşusunu Takip Edebilecek 4 Altcoin Açıkladı

Ünlü Kripto para tüccarı ve analisti Nicholas Merten, Ethereum‘un inanılmaz boğa koşusunun ardından 4.000 doların üzerine fırlayabilecek 4 altcoin listeliyor.

Yeni bir videoda Nicholas Merten’in Ethereum boğa koşusunu takip edebilecek altcoin listesinde bulunan, Uniswap’ı (UNI) Ethereum’un hızlı yükselişinden yararlanabilecek bir altcoin olarak adlandırıyor.

analist Merten , 449.000 YouTube abonesine, CoinGecko’ya göre, son iki hafta içinde yaklaşık % 9 düşüşle, yazı yazarken 38.89 $ ‘dan işlem gören UNI’de büyük bir pozisyona sahip olduğunu söyledi .

“UNI’nin şu anda iyi bir noktada olduğunu düşünmemin nedeni, Mart ayında Ethereum’a karşı olduğu noktanın yaklaşık yarısı … Ethereum süper döngüsüne girmeye başladığında Ethereum’a karşı kaybetmeye başladı.”

Merten’in bir sonraki seçimi olan altcoin kurumsal blok zinciri projesi Unibright (UBT). Analist, UBT’nin birçok kez Bitcoin’e karşı direnç çizgisini koruduğunu ve yakın gelecekte “hızlanacak gibi görünmeye başladığını” belirtti.

Merten, Unibright’ın Ethereum’a karşı oldukça iyi hareket ettiğini ve UBT / ETH çiftinde sağlam bir destek seviyesini koruduğunu ekliyor.

CoinGecko’ya göre Unibright, yazı yazılırken 1,50 dolardan işlem görüyor ve son yedi günde % 30’dan fazla düşüş yaşadı .

Analistin listesinde bir sonraki altcoin, merkezi olmayan borsa toplayıcı olan 1 inch (1 inch) Merten, şu anda 1 inch pozisyonunda olmadığını, ancak Bitcoin’e karşı mevcut yerini koruyabilirse “kesinlikle işlem açacağını planladığını” söylüyor. CoinGecko’ya göre 1 inch, yazı yazılırken 5,90 dolardan işlem görüyor .

Ve Merten’in son kripto altcoin seçimi, yalnızca Mayıs ayının ilk 10 gününde Bitcoin’e karşı % 46’dan fazla kazanç gördüğünü belirttiği Litecoin (LTC). analist, Litecoin’in hala tırmanışının “erken safhalarında” olduğuna ve şu anda varlığın elinde olduğuna inanıyor.

“Bu, şu oyunlardan biri olacak – Ethereum ekosisteminde değil, ancak bu likiditenin devreden çıkması ve Litecoin’in sadece karşı değil de biraz zemin kazanması için izlemek isteyeceğiniz bir altcoin olacak. Bitcoin ama Ethereum. “

CoinGecko’ya göre LTC, yazı yazılırken 331,26 dolardan işlem görüyor ve son iki hafta içinde % 27,7 arttı .

Analist Nicholas Merten’nin Ethereum’un boğa koşusunu takip edebilecek 4 altcoini anlattığı video

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here