Home Altcoin Haberleri Trader Michael Van De Poppe, Bu 5 Kripto Varlığın Patlayacağını Ön Gördü

Trader Michael Van De Poppe, Bu 5 Kripto Varlığın Patlayacağını Ön Gördü

0
Trader Michael Van De Poppe, Bu 5 Kripto Varlığın Patlayacağını Ön Gördü

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, büyük kazançlar basma potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü merkezi olmayan finans (DeFi) alanında beş altcoin adını veriyor.

BTC çiftlerine odaklanan yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, para piyasası protokolünün yeni bir boğa döngüsüne girdiğini ve Bitcoin’e karşı patlamak için hazırlandığını söyleyerek listesinden AAVE ile başlıyor.

Tüccar, AAVE / BTC’nin önümüzdeki haftalarda 0.02 seviyesine veya son düşüşü olan 0.005’ten yaklaşık% 300’e ulaşabileceğini söyledi.

Van de Poppe’nin ikinci popüler DeFi parası, merkezi olmayan uygulama başlatma paneli Avalanche’dir (AVAX). Tüccara göre, AVAX düzeltici hareketini tamamladığına göre, 0.00081 alanının üzerinde açık bir kırılma, AVAX / BTC için güçlü bir ralli ateşleyecektir.

“Bu yılın başında bu büyük yükselişi gördük ve o zamandan beri bu büyük düzeltici hamleyi yapıyoruz. Ve AAVE ile FOMO’yu (kaçırma korkusu) kovalamadığımızı tartıştığımız gibi, aynısı AVAX ile de oldu. Burada olduğu gibi, gerçek fiyat referans noktasına kadar çok sert bir düzeltici hareketimiz olduğunu görebiliyoruz. “

Tüccar, 0.0006’nın AVAX / BTC’nin% 216’lık bir kazanç için muhtemelen 0.0019’a varan bir sürüşü yakalamak için ideal giriş noktası olabileceğini söylüyor.

Van de Poppe’nin listesindeki üçüncü DeFi parası, Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsa Kyber Network’ün (KNC) Bitcoin çiftidir. Tüccar, KNC / BTC’nin şu anki değeri 0.00006’dan en az % 110’luk bir ralliye hazırlandığını söylüyor.

“Bu yüzden, daha önce 2020’nin başında yaptığımız gibi bir boğa döngüsü başlatıyoruz. Dolayısıyla, KNC, baktığımız hedef bölgenin 11.000 (0.00011) ila 12.000 (0.00012) satoshi. “

Van de Poppe’nin radarındaki dört numaralı DeFi parası, merkezi olmayan borsa Curve Finance (CRV). Yaygın olarak takip edilen kripto analistine göre CRV, alandaki daha az değer verilen projelerden biri ve CRV / BTC 0.00008’i ihlal ettiğinde Bitcoin’e karşı % 132’lik bir kazanç için kendini ayarlıyor olabilir.

“20.000 satoshi’ye (0.0002) doğru bir sonraki koşuyu bekliyorum ama aynı zamanda, trend orada kaldığı sürece devam edebilecek yeni bir Curve boğa döngüsüne bakıyoruz.”

Van de Poppe’nin listesindeki son DeFi kripto varlığı, otomatik getiri oluşturucu Yearn.Finance (YFI). Onun bakış açısına göre, YFI / BTC’de 0.99 fırlatma rampasında ve 2.8 hedef olmak üzere% 142’lik dev bir ralli bekleniyor.

“Özellikle YFI’nin bu aşamada daha yüksek ve daha yüksek dipleri de yaptığı gerçeği göz önüne alındığında, yeni bir parabolik ilerlemeye başlayacağımızı düşünüyorum ve AAVE’nin kendi içinde önemli ölçüde çalıştığı gerçeği göz önüne alındığında, bunlar yükselebilecek değerler… ”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here