Trader Austin Arnold Dünyayı Değiştirecek Potansiyelde Olan 3 Altcoinden Bahsetti

Kripto etkileyicisi ve tüccar Austin Arnold, kitlesel olarak benimsenmeye doğru ilerlerken yaşamı değiştiren potansiyele sahip üç altcoin listesini ortaya çıkarıyor.

Arnold, yeni bir videoda ilk olarak Etiyopya ve Tanzanya’da etkileyici ortaklıklar kuran Ethereum rakibi Cardano’yu (ADA) ön plana çıkarıyor.

Arnold, Etiyopya’da Cardano’nun arkasındaki ekibin, Input Output Hong Kong’un (IOHK) ademi merkeziyetçi kimlik çözümü Atala PRISM’i ülkedeki 3.500 okula getirmeyi planladığını ve beş milyon öğrencinin kimlik belirleme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olduğunu belirtiyor .

Tanzanya’da Cardano da Dünya Mobil Grubu ile işbirliği yapmaktadır.Kırsal alanlarda mobil internet, dijital kimlik ve finans çözümleri dijital erişim yaşayan 100.000 kişiye hizmet etmektedir.

Arnold, ekibin geniş kapsamlı planlarından etkilendi ve Cardano ağı dünya çapında genişledikçe kitlesel benimsemeye yaklaştığını da sözlerine ekledi.

Analist listesinde bir sonraki, yeniden ödeme belirteci Benchmark Protokolü (MARK). Rebase belirteci, elastik bir arza sahip ilişkisiz bir varlık anlamına gelir. MARK tokeni muhtemelen zaman içinde aynı fiyatta kalacaktır, ancak dolaşımdaki jeton miktarı sürekli dalgalanmaktadır. Arnold, MARK’ın esnek bir korunma aracı olarak işlev gördüğü için yüksek volatilite dönemlerinde istikrar sunan bir varlık olduğunu vurguluyor.

“Kıyaslama, piyasa berbat olursa likiditeye ihtiyacımız olacağını söylüyor. Ve gerçekten ilintisiz bir şeyden likiditeye ihtiyacımız olacak… DeFi (merkezi olmayan finans) alanı, yüksek dalgalanma dönemlerinde etkinliğini koruyan ve içsel temel likiditeyi artıran bir teminat hizmetine ihtiyaç duyar. “

Benchmark, PancakeSwap (CAKE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler varlıkları beyaz listeye alarak kısa bir süre sonra Ethereum ve Binance üzerindeki eşler arası pazarını resmen kullanıma sunuyor. Ek olarak, Benchmark, sahiplerine, kullanıcıların% 200 veya% 300 yıllık yüzde getiri (APY) kazanabilecekleri The Press platformunda form verme fırsatı sunuyor.

Benchmark, Arnold’un bahsettiği en düşük piyasa değeri olan varlıktır ve bu yazı yazılırken 40 milyon dolarlık bir değerlemenin hemen üzerindedir.

Arnold’un hayatları değiştirebileceğine inandığı son altcoin, gelişmekte olan pazarlarda blok zinciri uygulamalarını desteklemek için UNICEF İnovasyon Fonu ile bir ortaklığa kilitlendiği için Chainlink (LINK) .

Chainlink ekibi, yakın tarihli bir blog gönderisinde girişimin ortaklığını ve ayrıntılarını duyurdu.

“Bu girişimin ilerletilmesinin bir parçası olarak, başlangıç ​​aşamasındaki girişimleri finanse etmek için tasarlanmış bir havuzlanmış fon olan UNICEF İnovasyon Fonu’nu desteklemek için bir hibe vermekten heyecan duyuyoruz, temel küresel zorlukları ele alan açık kaynak teknolojisi; ve UNICEF’in kripto para birimini almasına, tutmasına ve dağıtmasına izin veren yeni bir finansal araç olan UNICEF CryptoFund. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

- Advertisement -

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
Sedat ATASEVER
Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,160TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
55,573.00 $
55,573.00 $
3.95%
ethereumEthereum
3,972.68 $
3,972.68 $
4.57%
binance-coinBinance Coin
659.02 $
659.02 $
1.1%
xrpXRP
1.42 $
1.42 $
8.44%
dogecoinDogecoin
0.490924 $
0.490924 $
3.5%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.23%
cardanoCardano
1.72 $
1.72 $
1.73%
polkadotPolkadot
36.95 $
36.95 $
7.33%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,411.12 $
1,411.12 $
4.32%
litecoinLitecoin
360.99 $
360.99 $
8.02%

Benzer Haberler