Home Kripto Para Haberleri Telegram Kurucusu Pavel Durov Ton Projesini Durdurduğunu Açıkladı

Telegram Kurucusu Pavel Durov Ton Projesini Durdurduğunu Açıkladı

0
Telegram Kurucusu Pavel Durov Ton Projesini Durdurduğunu Açıkladı

Dünyada kullanılan mesajlaşma devi Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, Telegram Open Network (TON) blok zinciri projelerinin sonlandırıldığını duyurdu.

Şirketin kurucusu Pavel Durov Telegram Open Network (TON) projesini duyurduktan sonra konuşmasında, Telegram’ın TON blockchain projesi ABD SEC’e karşı yasal bir savaş kaybettikten sonra sona erdi.

Pavel Durov , ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yapılan yasal savaşı kaybetmenin sonucu olarak TON Blockchain tabanlı projeden vacgeçtiğini açıkladı : Ne yazık ki, ABD yargıcı bir şey hakkında haklı: ABD dışındaki insanlar başkanlarımıza oy verebilir ve parlamentolarımızı seçebiliriz, ancak finans ve teknoloji söz konusu olduğunda ABD’ye bağımlıyız…

Daha önce bilindiği üzere, New York Güney Bölge Mahkemesi Hakimi Kevin Castel onun Gram tokenlerini ABD dışında satışından Telegram yasaklanmıştı.

Görevinde Durov, yatırımcıları paralarını Telegram ile ilgili olmayan üçüncü taraf projelerine koymamaları konusunda da uyardı: Bu projelerin hiçbirinde ekibimizin şimdiki veya geçmiş üyesi yer almamaktadır.

Milyarder aynı zamanda dünyaya ‘aşırı merkezileşmiş’ derken, ademi merkeziyetçilik için mücadele edenlere şans diliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here