1 Milyar Dolar Tether Basıldı Peki Ne Anlama Geliyor

0
579

En popüler stabilcoin ihraççısı Tether, 1 Milyar dolar değerinde USDT daha bastırdı.

Kripto piyasasının gelişmesiyle beraber artan ilgi sonucu pozitif olarak büyüyen kripto paralar yeni kullanıcıların girişiyle daha da büyümesi bekleniyor.

En popüler stabilcoin’in ihraççısı olan Tether, 1 Milyar dolarlık USDT’lik yeni bir parti bastı. Kripto para birimi, Tether’in hazine hesabına gönderildi ve yeni basılan tüm USDT, Ethereum’un blok zincirine dayanıyor.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Tether Satın Al 

Artık Tether satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

1 Milyar Tether (USDT) Basıldı

Kripto piyasasına yeni para girişinin olması çok heycan verici bir olay. 1 Milyar Tether (USDT)’nin basılması demek yeni girişlerin olacağı anlmına gelir.

Doğal olarak, bu türden bir hareket, kripto para birimi topluluğunda oldukça fazla merak uyandırıyor ve çoğu insan, büyük bir fiyat hareketinin geldiğini düşünüyor.

Dahası, yeni USDT’nin basılması ve Bitcoin fiyatında ani hareketler konusunda epeyce spekülasyon var. 2018’de yayınlanan bir araştırma , USDT ile yapılan satın alımların piyasadaki düşüşleri takiben zamanlandığını ve BTC fiyatında “önemli” artışlara neden olduğunu ortaya çıkardı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz