Terra Fiyat Tahmini: LUNA 2021’de Ne Kadar Yükselebilir?

Terra, diğer herhangi bir kripto para birimi gibi yüksek oynaklık yaşar, bu nedenle LUNA’nın fiyatını tahmin edebilmek ve buna göre alım-satım yapabilmek önemlidir.

Bu klavuzumuzda Terra fiyat tahmini hakkında fikir ahibi olacaksınız. Terra (LUNA) 2021 ve geleceğini bu klavuzda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Klavuz İçeriği

Terra (LUNA) Nedir?

Terra, istikrarlı ödemeler ve açık finansal altyapıları geliştiren ve destekleyen bir blok zinciri protokolüdür. Protokolün tamamı, çeşitli itibari para birimlerine sabitlenmiş bir dizi seigniorage tarzı stablecoin ile destekleniyor. Hepsi, blok zincirinin yerel varlığı olan LUNA belirteci tarafından algoritmik olarak stabilize edilir.

Terra (LUNA) Destek ve Direnç Seviyelerinin Belirlenmesi

Destek ve direnç seviyelerini belirlemek, en azından kısa ve orta vadede bir LUNA fiyat tahmini oluşturmaya başlamak için genellikle gereken tek şeydir. 

Yatay direnç seviyeleri, bir fiyatın test edilme ve yukarı doğru bir denemede reddedilme miktarının sayılmasıyla belirlenebilir. 

Yatay destek seviyeleri, aa fiyat testlerinin ve düşüşte belirli bir fiyattan sıçrama sayısının sayılmasıyla belirlenebilir. 

LUNA’nın fiyatını tahmin etmek, halihazırda LUNA’ya sahipseniz ve en yüksek kar için nerede satılacağını merak ediyorsanız, satış hedeflerini belirlemek için de yararlı olabilir.

Aşağıdaki grafikte, fiyatın özellikle yeşil oklarla işaretlenmiş noktalarda sarı ile işaretlenmiş alanlarla birçok etkileşimi olduğunu görebiliriz. 

Fiyatın geçmişte bu işaretli alanlarla birçok kez etkileşime girdiğini gören Tüccarlar, olacağına inandıklarına bağlı olarak alım veya satım emirleri ayarlamak için bu alanları kullanabilirler. 

- Advertisement -

Bu verilerden kendi LUNA fiyat tahmininizi oluşturabilir ve buna göre ticaret yapabilirsiniz.

Terra (LUNA) 2021 İçin Fiyat Tahmini

Destek / direnç, trend çizgileri, hareketli ortalamalar ve RSI gibi basit göstergeleri kullanarak, 3, 6 ve 12 ay önceden makul derecede doğru bir Terra fiyat tahmini oluşturabilirsiniz. 

2021‘de Önümüzdeki birkaç ay içinde Terra (LUNA) fiyatının 40 ila 100 ABD doları civarında bir yere ulaşabileceğini tahmin ediyoruz.

Kendi Terra fiyat tahmininizi oluştururken temel analiz, analizinizin bir parçası olmalıdır. 

Terra Ekibinin önümüzdeki birkaç ay içinde ne yapacağını araştırmak, belirli etkinlikler, yol haritası hedefleri veya kilometre taşlarına ulaşıldıktan sonra bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemenize yardımcı olabilir. 

Teknik analiz, kısa vadeli LUNA fiyat hareketlerini belirlemede temel analize karşı daha fazla ağırlık taşır, ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda yaklaşan olayları kabul etmek önemlidir.

Mevcut eğilimler, Yatırımcı duyarlılığı ve kripto para piyasasının genel yönü sayesinde, Terra’nın (LUNA), trend devam ettiği ve Ekip ürünleri üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece 2021’de 40 ila 100 ABD Doları sınırını ziyaret etme şansının yüksek olduğunu düşünüyoruz. ve ortaklıklar.

Terra (LUNA) Gelecek Fiyat Tahminleri 2022 – 2025

2022’den 2025’e kadar, Ekip ürünlerini geliştirmeye devam ettikçe ve bu ürünler hedef kitleden benimsendikçe, LUNA’nın fiyatının 150 – 500 ABD Doları alanını ziyaret edeceğini düşünüyoruz. 

Bu LUNA fiyat tahmini, LUNA’nın fiyatını yönlendiren mevcut uzun vadeli eğilimin büyük bir aksaklık olmaksızın yukarı yönde devam ettiğini varsayan birkaç veri setine ve tahmine dayalı modellemeye dayanmaktadır.

Uzun vadede LUNA belirtecinin fiyatını tahmin ederken Terra’nın temel analizi çok önemlidir. 

Yıllarca tarihsel fiyat verilerinden elde edilen teknik analizle belirlenen uzun vadeli trendler, önümüzdeki yılların tahmin edilmesine yardımcı olacaktır, ancak temel analiz çok önemlidir. 

Doğru zamanda ne zaman alınıp satılacağını belirlemek için haber bültenlerini, sosyal medyayı, yaklaşan olayları, genel Yatırımcı duyarlılığını ve zamanla değişen piyasa koşullarını takip etmeniz gerekir. 

Harmanlanmış verilerden bir Terra fiyat tahmini oluşturmak, uzun vadeli bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemede genel olarak yararlı bir adımdır.

Önceki fiyat verilerini, tahmine dayalı modellemeyi ve çevrimiçi olarak çeşitli kaynaklardan alınan Yatırımcı duyarlılığını kullanarak, verilerimizin gösterdiği gibi, Terra’nın temelleri ve önceki fiyat verileri göz önüne alındığında, verilerimizin 2022-2025’te LUNA fiyatının mümkün olabileceğini gösteriyor.

Terra (LUNA) Piyasa Uzmanları Yorumları

Longforecast Terra Fiyat Tahmini Nedir?

Longforecast, Terra fiyatının 2021 yılı sonunda 82,08 Dolara kadar çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca Luna fiyatının 2025 yılına kadar 175 dolar olacağını düşünüyor.

Walletinvestor Terra Fiyat Tahmini Nedir?

Walletinvestor, Luna fiyatının uzun vadede iyi kazandıracağını ve 5 yıllık fiyat tahmininde 80 doların üzerinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Digitalcoinprice Terra (LUNA) Fiyat Tahmini Nedir?

Digitalcoinprice’a göre Terra fiyatı 2021 yılında 30 dolardan işlem göreceğini ve LUNA’nın 2028 yılına kadar 88 dolar olacağını tahmin ediyor.

Terra (LUNA) Geleceği Hakkındakı Sorular

Terra fiyatı Kaç Dolar?

Terra’nın güncel fiyatı  bugün 20.247 USD’dir.

Terra fiyatı çıkacak – yükselecek mi?

Evet. Terra fiyatı bir yılda 20.247 USD’den 26.873 USD’ye yükselebilir .

Terra’ya yatırım yapmak karlı mı?

Evet. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + % 32,72’dir .

Terra fiyatı düşecek mi / düşecek mi?

Hayır,kripto para piyasası yaygınlaştıkça fiyat yukarı doğru ivme kazanacak.

Beş yılda (2026) Terra’nın değeri ne olacak?

Terra’nın (LUNA) gelecekteki fiyatı 71.350 USD olacak .

Terra, Bitcoin’i değiştirecek / geçecek / geçecek mi?

Tahminlerimize göre bu yakın gelecekte olmayacak.

Terra çökecek mi?

Analizimize göre bu olmayacak.

Terra bir yılda 100 USD’ye ulaşacak mı?

Tahminimizce evet.

Terra bir yılda 200 USD’ye ulaşacak mı?

Bir yıl içinde değil. ama gelecek yıllarda kesinlikle olacaktır.

Terra bir yılda 500 USD’ye ulaşacak mı?

Bir yıl içinde değil. Çok büyük bir kripto para çoşkosu yaşanmadığı sürece.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,160TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
55,186.00 $
55,186.00 $
4.53%
ethereumEthereum
3,938.31 $
3,938.31 $
4.9%
binance-coinBinance Coin
652.03 $
652.03 $
1.84%
xrpXRP
1.42 $
1.42 $
8.14%
dogecoinDogecoin
0.488029 $
0.488029 $
3.64%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.23%
cardanoCardano
1.70 $
1.70 $
2.05%
polkadotPolkadot
37.23 $
37.23 $
6.09%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,399.10 $
1,399.10 $
3.94%
litecoinLitecoin
357.54 $
357.54 $
7.16%

Benzer Haberler