Home Altcoin Haberleri Synthetix SNX Haberleri Kripto Balinası 1,1 Milyar Dolarındaki SNX’leri 0 Ücret Karşılığında Aktardı

Kripto Balinası 1,1 Milyar Dolarındaki SNX’leri 0 Ücret Karşılığında Aktardı

0
Kripto Balinası 1,1 Milyar Dolarındaki SNX’leri 0 Ücret Karşılığında Aktardı

Bir kripto para balinası, tek bir işlemde iki adres arasında bir milyar dolar değerinde Ethereum tabanlı bir kripto parayı aktardıktan sonra arkasına yaslandı.

Ethereum blockchain gezgini Etherscan’a göre, yalnız balina 1,1 milyar dolar değerinde 74,6 milyon Synthetix Ağ Jetonunu (SNX) 0 ücret karşılığında taşıdı . 0061254 Ether – sadece 7,45 $ tutarındadır. İşlem 30 saniye içinde onaylandı.

Synthetix, kullanıcıların emtia ve hisse senetleri gibi farklı varlıklara maruz kalmasına izin veren kripto paralar olan sentetik tokenler için Ethereum tabanlı bir türev alım satım protokolüdür.

Coinbase kurumsal satış müdürü Nick de Bontin o gösterileri gelecek ne söz söyleyerek düşük transfer ücreti övgü tutan piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto paralar için.

“Tamamen herkese açık, güvensiz bir ağda bir dakikadan daha kısa sürede 1 Milyar Dolar değerinde SNX transfer etmek için 7 $ ücret üdemek. Ethereum’un 10 yıl içinde neler yapabileceğini hayal edin. “

Söz konusu balina SNX dolar değerinde milyarlarca taşınmaya mümkün iken, Nansen CEO’su Alex Svanenevik ortaya Ethereum üzerinde işlemlerin çoğunluğu değerinde az 120 $ olduğu geçen yıl mayıs ayında konuşulmuştu.

“Tüm ETH işlemlerinin% 55’i 0,1 ETH’den küçük. Dahili işlemler dahil edildiğinde bu% 58 – çok büyük bir fark değil. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here