Home Kripto Kılavuz Kripto Para Fiyat Tahminleri Swipe Fiyat Tahmini: SXP Fiyatı 2021’in Sonunda 10 Dolar Olabilir mi?

Swipe Fiyat Tahmini: SXP Fiyatı 2021’in Sonunda 10 Dolar Olabilir mi?

0
Swipe Fiyat Tahmini: SXP Fiyatı 2021’in Sonunda 10 Dolar Olabilir mi?

SXP, Swipe Wallet’a güç veren önde gelen kripto para birimidir. Swipe, kullanıcıların sanal para birimlerinin yanı sıra fiat para birimlerini satın almalarına ve harcamalarına izin vermek için tasarlanmış bir yazılım ve dijital cüzdan ekosistemidir.

Ayrıca tasarruf hesapları ve kredi kartları gibi diğer hizmetler üzerinde de çalışır.

Swipe Satın Al

Artık Swipe satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Biliyor musunuz? Swipe, çoklu para cüzdanı, kripto banka kartı ve daha fazlası gibi bir dizi kripto para birimi hizmeti sunar.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

SXP 2021’de ne kadar yükselecek? SXP geleceğinde ne var? SXP iyi bir yatırım mı? SXP 10 Dolar Olur mu? gibi soruların cevaplarını bu klavuzumuzda bulabilirsiniz.

Bu klavuzda, Swipe’ın 2021 ve sonrası için fiyat tahminini derinlemesine anlamaya çalışalım.

Sonunda, tüm düşünceleriniz netleşecek ve Swipe’ın iyi bir yatırım olup olmadığını net bir şekilde anlayacaksınız.

Swipe (SXP) Coin Fiyat Tahminleri

Kripto para Swipe
Coin SXP
Fiyat 4,7500 $ Dolar
Piyasa değeri 410.715.473,0000 $ ABD doları
Dolaşımdaki Arz 86.412.603,7391 $ ABD doları
Işlem hacmi 310.302.950,0000 $ Dolar
Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi 5.7900 $ Dolar 3 Mayıs 2021
Tüm Zamanların En Düşük Seviyesi 0.1613 $ Dolar 18 Mart 2020

Swipe (SXP) Temel Analizi

Swipe Coin, yardımcı program tabanlı kripto para Swipe ağının gazı ve yakıtı olarak ortaya çıktı. SXP tarafından desteklenen kripto para birimi finansal ürünlerine olanak tanıyan Merkezi Olmayan Finans platformudur.

Swipe, kullanıcılarına çeşitli ürünler ve hizmetler sunar. Swipe’ın çok varlıklı DeFi uygulaması, kullanıcıların kripto para birimleri, itibari para birimleri ve sabit madeni paralar arasında dönüşüm yapmasına olanak tanır. Swape Tokeni, Ethereum ağında . Joselito Lizarondo tarafından kuruldu.

Swipe (SXP) Gecmiş Fiyat Hareketleri

2019 – Swipe (SXP) Geçmiş Fiyat Analizi

SXP, Coinmarketcap’e göre 27 Ağustos 2019’da 0,24 dolarlık bir fiyatla kripto alanına girdi. Önemli bir şekilde, fiyat Eylül ayı sonunda artmaya başladı ve 1,35 $ işaretini vurdu.

Etkili bir şekilde, fiyat Ekim sonunda 2.12 $ ‘a yükseldi ve Kasım başında şok edici bir şekilde 1.09 $’ a düştü. Bazı varyasyonlarla, SXP istikrarlı seviyede olmayı başardı ve Kasım ayı boyunca 1,12 ila 1,33 dolar arasında bir fiyattan işlem gördü. Swipe coin, 2019 yılını bitirmek için Aralık ayında 1.07 $ ‘dan işlem gördü.

2020 – Swipe (SXP) Geçmiş Fiyat Analizi

Sabit bir toparlanma ile, token Ocak 2020’nin başında 1.32 $ ‘dan işlem görmeye devam etti. Daha sonra fiyat değişmeye başladı ve boğalar piyasayı çekip daha da başarısız olduklarından Ocak ayı sonunda dramatik bir şekilde 2.00 $’ a yükseldi. direnç seviyesi Şubat sonunda 0,91 dolara geriledi.

Daha sonra, ayılar fiyatları sürüklemeye devam ettikçe token düşmeye başladı. Sonuç olarak SXP, Mart ortasına kadar umutsuzca 0.17 $ ‘a düştü ve daha da değişmeye başladı. Muazzam bir şekilde, ayılar piyasayı daha uzun süre tuttu ve kripto para Temmuz ortasına kadar 0,35 ila 0,62 dolar arasında işlem gördü.

Etkili bir şekilde boğalar fiyatları yukarı çekmeye başladı ve ardından Swipe büyümeye başladı. Token, 2.11 $ ‘a ulaşarak direnç seviyesini geri kazandı ve Temmuz ayı sonunda 1.55 $’ a düştüğü için istikrarlı olamadı.

İlginç bir şekilde, Swipe coin, önceki fiyat rekorlarını kırarak Tüm Zamanların En Yüksek seviyesine ulaşmak için Ağustos ortasına kadar büyük ölçüde 5.02 $ ‘a yükseldi. Daha sonra belirli fiyat dalgalanmalarıyla birlikte SXP, Ağustos ayı sonunda 2,98 dolara geriledi.

Ayrıca, muazzam arz baskısı nedeniyle fiyat sürekli olarak düşmeye başladı ve token, Kasım ayının başına kadar 0,74 ila 1,72 dolar aralığında işlem gördü.

Altcoin, Bitcoin’in fiyat rallisinin genişlemesi nedeniyle Kasım ayı sonunda 1.16 $ ‘a yükseldi. Ancak madeni para ivmeyi koruyamadı ve fiyat Aralık 2020’nin sonunda 0,65 dolara düştü.

Swipe (SXP) Fiyat Tahmini 2021

SXP, 2021 Ocak ayının başında 0,74 $ ‘dan işlem görmeye devam etti. O zamandan beri fiyat yükseliş momentumunu sağlam tuttu ve 3 $’ ın üzerine çıktı ve sonunda Nisan ortasında 5 $ ‘ı aştı ve düşüş yaşadı.

Bazı gelen gelişmelerle token’ın yükselmesi bekleniyor. Kullanıcı tabanındaki artışla birkaç ay boyunca 3,5 ila 6,5 ​​ABD doları arasında işlem yapabilir.

Ayılar fiyatları uzun süre sürüklerse, Swipe 1,5 dolar seviyesinin civarına düşebilir. 2021’in sonunda, SXP 5 ila 8 ABD Doları arasında değiştirilebilir.

Swipe (SXP) Fiyat Tahmini 2022

SXP, yıllık 2022’yi 7,5 ABD Doları fiyatla başlatabilir. Madeni para, insanların ve yatırımcıların dikkatini çekerse ve platformunun geliştirilmesine odaklanırsa daha yeni bir seviyeye ulaşabilir.

Aksi takdirde gelişmelere odaklanmadığı ve piyasayı çekemediği takdirde 5.5 dolara kadar düşebilir. 2022’nin sonunda, Swipe 12 ila 15 $ arasında işlem görebilir.

Swipe (SXP) Gelecek Fiyat Tahmini – 5 Yıllık

Gelecek 5 yıl içinde, SXP’nin ilk 100 kripto para listesinde olması bekleniyor. Belirli ortaklıklar ve gelişmeler, platformun ve kullanıcı tabanının büyümesine neden olabilir.

Pazar SXP’ye yatırım yapmaya odaklanırsa fiyat daha fazla büyüyebilir. Alanda birçok engelle karşılaşırsa, kaydırma 7.5 dolara düşebilir. 5 yılın sonunda, Swipe coin 20 $ civarında işlem görebilir.

Swipe (SXP) Piyasa Uzmanları Yorumları

Coin Arbitrajı Swipe (SXP) Fiyat Tahmini Nedir?

CoinArbitrage’e göre Swipe’ın fiyatı 2021 sonunda 1.85714 $ olabilir. Önümüzdeki üç yıl içinde Swipe 13.2903 $ ‘a ve 1.14771 $’ a kadar düşebilir.

DigitalCoinPrice Swipe (SXP) Fiyat Tahmini Nedir?

Digitalcoinprice’e göre, Swipe’ın fiyatı 7,15 dolardan işlem görecek ve 2025 sonunda 14,04 dolara ulaşabilir.

WalletInvestor Swipe (SXP) Fiyat Tahmini Nedir?

WalletInvestor, Swipe’ın önümüzdeki yıl 4,76 dolardan 6,755 dolara çıkabileceğini ve 2025 yılına kadar 12,582 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

SXP Fiyat Tahminimiz – BlokchainTR

Swipe (SXP) Fiyatı, ayılar piyasayı daha uzun süre tutamazsa daha yeni bir seviyeye ulaşabilir. Belirli projelerle yapılan bazı işbirlikleri, fiyatın artmasının yanı sıra piyasa kapitalizasyonuna da yol açabilir.

Belirli türbülanslarla karşılaşırsa SXP 4,5 dolara kadar düşebilir. 2021’in sonunda, SXP Fiyatı 11 dolardan değiştirilebilir ve gelecekte 30 dolara ulaşabilir.

Swipe (SXP) Geleceği Hakkındaki Sorular

Swipe daha güvenli bir cüzdan sağlıyor mu?

Swipe’ın cüzdanı işlemler için tamamen güvenli ve güvenlidir.

Swipe bir ERC-20 tokeni mi?

Evet, Swipe, Ethereum blok zincirinde çalıştığı için bir ERC-20 tokenidir.

Swipe mayınlı olabilir mi?

Kaydırma, Ethereum blok zincirinde çalışırken çıkarılabilir.

Swipe uluslararası işlemleri işliyor mu?

Swipe SXP, kullanıcılarının uluslararası işlemler yapmasına izin verir.

SXP 10 Dolar Olabilir mi?

2021 yıl sonunda 10 dolar olmasını beklenebilir piyasa olumlu olarak devam edebilirse…

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here