Solana’daki İlk Play-to-win NFT Oyunu olan Solajump, Kısa Oyunları Yeniden Canlandırmaya Hazırlanıyor

0
132

Solana blok zincirine dayalı dünyanın ilk oyna-kazan kısa oyunu olan Solajump, klasik kısa oyunların eğlencesini geri getirmekten heyecan duyuyor. Kokeshi Academy Nerd 148 Studios tarafından geliştirilen oyun-kazan modeliyle kısa oyun dünyasında devrim yaratmak için NFT’leri kullanıyor.

Kısa oyunlar eğlencelidir, oynaması kolaydır ve içine girmesi kolaydır. Ancak Pong, Tetris, Arkanoid, Pac-Man ve diğer büyük hitleri bulan oyun tasarımcıları, geçmişte bilgisayarların sınırlı gücüyle yetinmek zorunda kaldılar. Hesaplama gücü artık oyuncular için bir sorun değil, daha zengin ve daha ilgi çekici bir deneyimin kapılarını açıyor.

Görsel olarak çekici ve oynaması eğlenceli olan Solajump, Doodle Jump’ın temel ilkelerinden yararlanır. Oyuncunun amacı, 2B alana rastgele yerleştirilmiş platformlardan sıçrayarak daha yükseğe zıplamaktır. Ne kadar ilerlerseniz, platformlar o kadar nadir hale gelir ve bu nedenle oyunun bitme riski o kadar yüksek olur.

Solajump ile oyuncunun amacı sadece en yüksek puanı almak değil aynı zamanda kazanmaktır. Oyuncular, kazananlar için önemli ödüller sunan turnuvalarda rekabet etmelerini sağlayan bir Solajumper NFT’ye sahip olarak oyuna erişebilir.

Algoritmik olarak oluşturulmuş 10.000 Solajumper NFT’nin ilk basımı Aralık ayından itibaren gerçekleşecek. Katılmak için oyuncuların Aralık ayı boyunca her biri 1 SOL olarak fiyatlandırılan 10.000 Solajumper NFT’den birini almaları gerekir.

NFT’ye sahip olmak, oyunculara, Genesis turnuvasında birinciliğe ulaşmak için 10 şans gibi birçok avantaj ve bonus hakkı verir. Sonunda, en iyi puanları alan oyuncular, nihai kazanan 30.000 USD’den fazla çanta ile beş haneli ödüller kazanacak. Genesis turnuvasından sonra oyuncular, NFT’lerini ikincil piyasada takas etmeyi veya elinde tutmayı ve aylık turnuvalara katılmayı seçebilirler.

“SOLAJUMP, 2 stüdyo, NERD148 ve KOKESHI ACADEMY arasındaki ortaklığın sonucudur, fikir, defi ekosistemine NFT’ler için gelişen araçlar sağlamak ve kazanmak için oynamaktır. Solajump, NFT’lerle bağlantılı mini atari oyunları için bir çağın başlangıcıdır”, SolaJump’ın CEO’su Jeff Meguir söyledi.

Aylık turnuvalar, en iyi oyuncuların 100 SOL değerinde bir ödül havuzunu paylaşacağı Ocak 2022’den itibaren başlayacak. Kokeshi Academy Studios, oyuncuların özel turnuvalarda ve Mart 2022’de başlayacak olan PVP modunda bahis oynamasına izin vermek için Şubat 2022’de “Jump Coin”i piyasaya sürecek. doğrudan rakiplerinin puanını geçerek ödüller.

Geliştiricilere göre, para basma sırasında toplanan fonların %20’si “Genesis turnuvası” ödül havuzuna gidecek. Tutar, 2000 SOL’lik mevcut ilk ödül havuzuna eklenecektir. Darp parasının %20’si, yıl boyunca düzenlenen tüm aylık turnuvalar için ayrılacaktır. Ödül havuzunu genişletmeye devam etmek için her yıl yeni turnuvalar ve NFT baskıları düzenlenecek.

Kokeshi Academy Studios ayrıca 2022’nin ikinci yarısında Solana tabanlı bir arcade oyun inkübatörü başlatmaya hazırlanıyor.

Solajump Hakkında

Kokeshi Academy ve NERD 148 Studios tarafından geliştirilen Solajump, Solana blok zincirinde eğlenceli ve basit bir oyna-kazan NFT oyunudur. Kısa oyun trendini canlandırmayı ve oyuncuların sadece en yüksek puanı elde etmelerini değil, aynı zamanda kazanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Bağlı kalın:   Website   |   Twitter   |   Discord   |

Kişiler

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz