Home Altcoin Haberleri Sevilen Analist Kaleo, XRP’nin İnanılmaz Göründüğünü Söyledi, İki Altcoin İçin Büyük Fırsatlar Gördüğünü Açıkladı

Sevilen Analist Kaleo, XRP’nin İnanılmaz Göründüğünü Söyledi, İki Altcoin İçin Büyük Fırsatlar Gördüğünü Açıkladı

0
Sevilen Analist Kaleo, XRP’nin İnanılmaz Göründüğünü Söyledi, İki Altcoin İçin Büyük Fırsatlar Gördüğünü Açıkladı

Twitter’da en çok takip edilen tüccarlar ve analist olan Kaleo, Ripple’ın coini olan XRP’nin ve iki altcoin’de daha kırılmalar öngördüğü için önemli bir alım sunduğu altcoinleri inceliyor.

Bir dizi tweet’te, Kaleo olarak bilinen ünlü analist, 296.000 takipçisine grafiğin yükselişe geçtiğini söyleyerek XRP için teknik analizini yayınladı.

Yalan söylemeyecek adamım. XRP inanılmaz görünüyor. ” dedi.

Kaleo ayrıca, kripto yatırımcılarının tekrar Tron’da (TRX) fırsatlar aramaya başlama zamanının geldiğini söylüyor. Ona göre, dijital içerik platformu çok daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır.

TRX‘e tekrar dikkat etme zamanı. XRP’nin yakın zamanda bugün erken saatlerde gördüğümüze benzer şekilde aralığın en üstüne geri dönmesini bekliyorum. “

Kaleo, TRX büyük bir yükseliş için hızlanırken, Tron’un Bitcoin çiftinde de (TRX / BTC) güçlü göründüğünü belirtiyor.

“TRX / BTC, yaklaşık 4 yıllık bir HTF (yüksek zaman aralığı) kırılmasından sonra büyük bir boğa bayrağı oluşturmanın ortasındadır. Hala bunun gönderilmesinin an meselesi olduğuna inanıyorum

Yakından takip edilen analist, Terra’nın (LUNA) Bitcoin’in düzeltmesi biter bitmez 15.00 dolar civarında bir birikim bölgesinden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor .

“LUNA / USD, BTC’nin fiyatına bir adım daha yaklaştıktan sonra, aralığın alt ucunda birikmeye devam ediyor. BTC dibini bulur bulmaz, bunun patlak vermeden önce üst trendi yeniden test etmesini bekliyorum.

Buradan böyle bir şey arıyorum.

Kaleo, LUNA / BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine uzun zamandır beklenen bir hamle yapmadan önce önümüzdeki haftalarda daha fazla konsolide olması gerektiğini ekliyor.

“LUNA, BTC’ye karşı güzel bir şekilde konsolide olmaya devam ediyor. Bu aralıkta bir veya iki hafta daha ve nihayet hepimizin beklediği hareketi yapmalı. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here