Home Altcoin Haberleri SEC Dava Korkusu Sürmesine Rağmen Borsalar XRP Listelemek İstiyor

SEC Dava Korkusu Sürmesine Rağmen Borsalar XRP Listelemek İstiyor

0
SEC Dava Korkusu Sürmesine Rağmen Borsalar XRP Listelemek İstiyor

Jesse Powell’dan Bütün Borsalara Uyarı!

SEC-Riple davası devam eden boğa koşususu sırasında gündemde kalmayı başardı. Bir çok kişi dava açıldığı sırada bazı kusurların var olduğuna inanmaktaydı. SEC’in davayı açmasıyla XRP fiyatı hiç olmadığı kadar aşağılara düştü.

Borsaların çoğu olumsuz bir sonuç ihtimaline karşı XRP’yi delist ettiğini açıkladı. En son yapılan dava da Ripple duruşu daha da güçlenmiş SEC tarafı biraz pasif kalmıştır. Bir çok kişi tarafından davanın sonucu merakla beklenmekte.

XRP fiyatı bir boğa koşusunda tüm piyasa düşerken bile yerini koruyabiliyor. Borsalar XRP’yi yeniden listelere eklemek için istekli.

Ripple, SEC işlemlerinden çekiniyor. Jesse Powel, Kurucu ortaklar ve CEO Xrp’yi listelemek isteyen borsalar için riskleri göz önüne getirdi.

Orijinal İngilizce Tweete şu şekilde ulaşabilirsiniz.

XRP Fiyat Analizi

XRP fiyatı ay başından beri dar bir aralıkta sürekli sıkışık bir halde ilerledi. XRP güçlü bir konsolidasyon aşamasında diyebiliriz. Alt direnci olan 0,4 $ kırılamadı fakat 0,49 seviyesinde ki üst direnci de kıramadı.

Grafikte de görüldüğü üzere önceki işlem gününde alt kanalda işlem olurken bugün fiyat üst kanal da trendin yukarı olması olası bir kırılımın gelebileceğini göstermekte. XRP direnç seviyeleri 0,502$’dan oluşuyor. Destek seviyeleri ise 0,451$ seviyeleri. Diğer göstergeler incelendiğinde XRP için durum nötr gözükmekte.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here