SafeMoon’un Devasa Yükselişinin Arkasındaki Neden! Safemoon Yeni Dogecoin mi?

0
170

Bir DeFi kripto parası olan SafeMoon (SAFEMOON), son 24 saatte % 130’un üzerinde ve son üç haftada % 2900’ün üzerinde yükseldi ve bir çok kripto para yatırımcısının dikkatini çekti.

Popülaritesi aynı Dogecoin gibi olan, Bitcoin ve Ripple XRP son haftalarda, yılın başından bu yana ilgide bir artış gören en son kripto para birimi.

SafeMoon Satın Al 

ArtıkSafeMoon satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Safemoon bir merkezi olmayan finans (DeFi), Bitcoin ile aynı şekilde bir kripto para birimi yerine token. Yeni tanıtılan protokol, tokenlerini daha uzun süre elinde tutanları ödüllendirirken, hızlı bir şekilde satanları cezalandırmayı hedefliyor.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

SafeMoon, En Çok Aranan Kripto Para Birimi Listesine Girdi

Web sitesinde yer alan slogan, WallStreetBets tarafından Reddit’te Dogecoin fiyatını şişirmek için icat edilen terimle ilgili bir oyun olan “Aya Güvenle” dir.

SafeMoon, satıcılardan satmak istedikleri miktarın % 10’u kadar bir ücret alır, böylece kripto para birimini tutmaya devam edenleri % 5’lik bir ücret indirimi ile ödüllendirir. 

DeFi ayrıca bir NFT 700.000 $ bağış topladığını iddia ettiği borsa.

Ve yüce hedeflerine rağmen, mevcut piyasa değeri, başlangıcından bu yana fiyatlarda sürekli bir artış olmasına rağmen, 1 dolarlık sınırın çok altında. 

Kripto para birimlerinin düzenlenmemiş varlığı nedeniyle, yaratıcıları potansiyel yatırımcıları meşruiyetine ikna etmek için ‘Bana Bir Şey Sor’ oturumları düzenliyor.Safemoon ayrıca Coinbase Global Inc (NASDAQ: COIN) gibi daha fazla kripto borsasını listelemeyi hedefliyor. yatırımcılara erişilebilirlik.

“Venizo Crypto” adlı sahte bir kripto tüccarı, son zamanlarda DOGE’nin fiyatını % 200’ün üzerinde artıran büyük bir ticaret grubuna dikkat çekti ve şimdi dikkatini SafeMoon’a çevirdi.

Öte yandan Safemoon, geçerliliğini kanıtlayabilirse ve sosyal medya odaklı tanıtım stratejisi işe yararsa Dogecoin’in yörüngesini takip edebilir.

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz