Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri XRP Sahipleri 30000’in Üzerinde İmza Toplayarak SEC’e Dava Sonlandırma Dilekçesi Sundu

XRP Sahipleri 30000’in Üzerinde İmza Toplayarak SEC’e Dava Sonlandırma Dilekçesi Sundu

0
XRP Sahipleri 30000’in Üzerinde İmza Toplayarak SEC’e Dava Sonlandırma Dilekçesi Sundu

XRP sahipleri, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler’e dijital ödeme devi Ripple aleyhindeki davayı sonlandırması için dilekçe sunuyor.

Kripto para ve Politikası kurucusu olan Thomas Hodge 30.000 üzerinde başarılı bir şekilde imza toplayarak SEC’ten XRP aleyhindeki davayı sonladırılması için dilekçe sundu.

Hodge ve destekçileri, amacı yatırımcıları korumak olan bir kuruluş olan SEC’in, Ripple’a karşı yasal işlem başlatarak XRP sahiplerine aşırı zarar verdiğini ve XRP‘nin milyarlarca dolar değer kaybetmesine neden olduğunu iddia ediyor.

Davacılar, SEC’i davayı bitirmeye ve kripto endüstrisini düzenleme stratejilerini yeniden düşünmeye çağırıyor.

“Ripple davasını sona erdirin ve SEC’in bu kuralları düzgün bir şekilde yazmak yerine, ABD Kongresi ile kamuoyu girdisi ve ortaklık ile kripto para birimi kuralları oluşturmasını durdurun.”

Dilekçe ayrıca davanın arkasındaki niyetin Müfettiş General Carl Hoecker tarafından araştırılmasını talep ediyor.

“SEC Genel Müfettişinden Ripple aleyhine son dakika davasına yol açan konularla ilgili kapsamlı bir soruşturma yürütmesini isteyin, eski SEC Başkanı Jay Clayton tarafından görevdeki son gün açılmış … SEC’in koruyup korumadığını tam olarak açıklayan bir soruşturma talep ediyoruz. Ripple davası Aralık 2020’de açıldığında perakende yatırımcılar yerine bir başkasının çıkarları göz önünde bulundurulmuş sanki “

Hodge, dilekçeyi geçen Cuma Gary Gensler’in ofisine 30.000 imzayla sundu.

Mayıs ayı başlarında Ripple , SEC ile davasında XRP sahiplerinin davaya girmesine izin vermek için bir talepte bulundu ve firma ayrıca SEC’in Ripple’a yönelik suçlamalarının XRP sahiplerine milyarlarca dolar değerinde zarara neden olduğunu iddia etti.

“SEC, yalnızca yeni teorisini öne sürerek, üçüncü taraf XRP sahiplerine milyarlarca dolar anında zarar verdi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki XRP likiditesini kuruttu ve üçüncü tarafların XRP uygulamaları geliştirmeye devam etmesini engelledi.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here