Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri XRP İlk 10 Coin Arasından Düşecek mi? Yoksa Fiyatta Toparlanma Olacak mı?

XRP İlk 10 Coin Arasından Düşecek mi? Yoksa Fiyatta Toparlanma Olacak mı?

0
XRP İlk 10 Coin Arasından Düşecek mi? Yoksa Fiyatta Toparlanma Olacak mı?

Şaka coinleri, devam eden altcoin boğa koşusunda 2017 boğa koşusuna eşlik eden fiyat düşüşünden dikkat çeken ve geri dönüş yapan tek altcoin değil. Artan üstünlüğü ve sinirli tabanlı mitinglerin ile XRP ve Doge’deki birlikte BNB , üst iki altcoinleri olarak ortaya çıkmıştır.

Toplumsal hacimden güç alan piyasa boğa koşusu, fiyatı yükselterek yükseliş hissiyatının ortaya çıkmasına neden oldu. İlk on Google trendi, XRP’ye olan ilginin arttığını gösteriyor. DOGE ve ETH Son iki ayda ilgide istikrarlı bir artış oldu.

XRP fiyatı SEC davasından ötürü istenilen seviyeye bir türlü gelemedi ve yatırımcılarını bezdirdi neredeyse, konu hep dalgalı suda yüzen XRP fiyatının neden artmadığı sorusuna geliyor.

Google Trends’in bulguları sosyal duyguyu doğruluyor. XRP şu anda 1,42 dolardan işlem görüyor ve fiyat son 24 saatte % 10’un üzerinde düşüş yaşadı. Son 24 saatte ticaret hacmi yaklaşık % 50 arttı.

Bununla birlikte, XRP, mevcut dolaşımdaki 35 milyar XRP arzı ve mevcut fiyat seviyesi nedeniyle piyasa değeri açısından 8. sıraya düştü.

XRP fiyatı Ayrıca, üç yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 $ ‘a ulaştığından beri, 60 günde yüzde 198’in üzerinde ve 90 günde % 184 ROI ile sürdürülen fiyat artışına rağmen birkaç kez düzeltme yaptı.

Son 24 saatte 1200’ün üzerinde yeni hesap oluşturulmuş ve 210000’ün üzerinde işlem tamamlanmıştır. Fiyat haritasına göre, Ripple gibi XRP’nin fiyatı da istikrarlı bir şekilde artıyor.

Sürdürülemez boğa koşularına sahip şaka coinler yarıştan zirveye yaptığı için, XRP’nin fiyatının toparlanması ve altcoin’in ilk 10’da kalması için yer var. Lunarcrush.com’dan alınan verilere göre, şaka coinlerin boğa koşusu daha önce sona erebilir, artan satış baskısı, düşük volatilite ve düşük sosyal hacim nedeniyle artan fiyat boğa koşusunda…

Bu, XRP için bir fiyat boğa koşusunun yanı sıra piyasa değerinde bir toparlanmanın kapısını açıyor. 2’den düşüşün ardından XRP, istikrarlı bir şekilde ilk 5’in altına düştü ve yakında ilk 10’un altına düşeceği spekülasyonuna yol açtı.

Bununla birlikte, XRP, zincir içi ölçümlere göre kısa vadede toparlanma yolunda ve fiyat haritası ve altcoin’in Mayıs 2021’in önümüzdeki birkaç haftası içinde ilk 5’e döneceği tahmin ediliyor.

Kripto paraların en ufak bir haberde dalgalanmasına yol açtığı gibi güzel bir haber ilede yeni zirvelere çıkacağını biliyoruz. Gözler şu anda XRP için iyi bir haberin gelmesinde….

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here