Home Altcoin Haberleri XRP Fiyatları Geri Dönüşte, Bu Konsolidasyonun Sonucu mu?

XRP Fiyatları Geri Dönüşte, Bu Konsolidasyonun Sonucu mu?

0
XRP Fiyatları Geri Dönüşte, Bu Konsolidasyonun Sonucu mu?

Konsolidasyon 7 Gün Devam Edecek

XRP fiyatı özellikle son zamanlarda daha aşağılara düşmemek için bir savaş vermekte. Çoklu geri çekilmelere rağmen, fiyat bu ayın başından bu yana 0,44 $ seviyelerine yakın işlem gördü. Bu nedenle, Ripple’ın yerel jetonu XRP’si önümüzdeki günlerde büyük bir marjla yükselebilir.

Ek olarak, 2021 Şubat ayının başından bu yana fiyatın yükselen bir üçgen içinde trend olduğu görülüyor. Ve şu anda, fiyat üst direnç seviyelerini kırmak için güçlü ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Bununla birlikte, analistlere ve XRP organizatörü CryptoBull2020’ye göre, XRP fiyatı bir hafta daha konsolidasyonla devam edebilir.

Konsolidasyon aşamasının başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, fiyat kısa süre içinde yükselebilir ve tahmin edildiği gibi yıllık en yüksek 0.6 $ civarına ulaşabilir.

XRP Fiyat Analizi

Bu ayın başından bu yana XRP fiyatı, aşırı dalgalanma ve düşüşü ortadan kaldıran bir istikrar sergiledi. Büyük kripto varlıklarının serbest düşüş yaşadığı zamanlarda fiyat 0,4 ila 0,5 dolar arasında dar bir aralıkta işlem gördü.

Ticaret hacmi, geçtiğimiz ay yaşanan büyük düşüşten bu yana tükenmişti. Bununla birlikte, hacimdeki önemli bir artış, güçlü destek seviyelerini reddeden fiyatta oldukça iyi bir itici güç sağladı. Artışa rağmen, basın zamanında fiyat 0,5 $ seviyelerinin üzerinde kalamadı, ancak yine de altına düştü.

Yazım sırasında XRP fiyatı, son işlem gününe kıyasla % 9’luk büyük bir sıçrama ile 0.47500 $ civarıdır. Fiyat, destek seviyelerini reddetmiş olabilir, ancak aynı zamanda 0,5 $ seviyelerinin üzerinde kalmayı başaramadı. Bu nedenle bu seviyelerin üzerinde güçlü bir toparlanma, saatin ihtiyacıdır.

Teknik özellikleri:

  • Direnç seviyeleri 0.501 $ ‘da duruyor.
  • Destek seviyeleri 0,401 dolardır.
  • XRP Fiyatı göstergeleri satın al sinyaline işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here